Forum
u103092
u103092
No, vem, da je tuki že enih 1000 zgodbic o One Direction, če ni še kakšna več No, ta bo še ena od mnogih To je moja druga samostojna zgodbica. Prva je bila ta https://www.igre123.com/forum/tema/ff-*-life-changed-with-1d*-part-1/39528/ ;D Ker pa sem jo na žalost končala, sem pričela s pisanjem nove in tuki bi bil moj prvi del. Upam, da vam bo ušeč! Looooveee yaaaa :**

Prvo so tuki slikce o oseb, ki nastopajo o zgodbi... Nekaterih še ne začetku ne omenjam, ampak vam useeno pokažem slike...

~Aleesha~

~Louis~

~Christina~

~Logan~
https://data.whicdn.com/images/39779705/557556_441564832553137_1283674125_n_large.jpg

~Jade~

~Amber~

~Madison~
https://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308052_418136868240741_1746214970_n.jpg

~Ko sva bila majhna~
"Louis!" sem rekla in se odtrgala od mamine roke. Stekla sem mojemu najboljšemu prijatelju naravnost v objem. "Poglesala sem te." je rekel in me skoraj zadušil v svojem objemu. Njegovi starši ter očka in mami so se že vsi navdušeni pozdravljali. "Louis... Ne molem.. Dihati." sem zajecljala. Louis se mi je nasmehnil. Obrnila sva se k staršem, ki so naju klicali, naj prideva na kosilo. Z roko v roki sva stekla po travniku proti naši hiši, ter se na pol poti prevrnila po tleh. "Veš, ta dva tedna ko ste bili na molju sploh ni bilo zanimivo blez tebe." sem mu povedala med smehom. "Ves, tam je bilo spel. Spoznal sem eno punco... Bila sva dobla plijatelja." mi je povedal. Ogenj v mojih očeh je verjetno ugasnil. Prestrašila sem se, da mi bo tale "punca" prevzela najboljšega prijatelja. "Aleesha, ne glej tako lesno. Ti si vseeno najboljsa punca." mi je povedal. Moje srčko je bilo spet srečno. "Louis, ti si pa najboljši fant." sem mu priznala. Skupaj sva se zasmejala, tačas pa so do naju pritekli starši, vsi prestrašeni, če sva se poškodovala. Ko so videli, da se samo smejiva so si oddahnili, jaz in Lou pa sva z roko v roki stekla naprej.

~2010... X Factor~
"Louis, pomiri se! Vse bo v redu." sem mu rekla in ga objela. Bil je ves na trnih. "Aleesha, kaj če sem preslab?! Zakaj za vraga si me sploh prijavila?!" je živčen govoril. "Louis, veš, kako perfektno poješ?! Prosim, zberi se in stori to zame. Uspelo ti bo!" sem ga spodbujala. »Aleesha, kako naj to storim brez tebe?! Vedno si bila ob meni… Sam ne bom zmogel.« Solze so mi zapolnile oči. Louis mi ni prav nič olajševal stvari. Res, težko mi je bilo, ko sem pomislila, da bom čez 15 minut na vlaku, ki me bo odpeljal do letališča- Ampak, morala sem oditi. Starši so me vpisali v internat v New Yorku. Šlo je za umetniško šolo. Ples, glasba, risanje… Vse tako oddaljeno od mojega življenja tukaj v Veliki Britaniji. Tu sem imela vse prijatelje… Tudi najboljšega prijatelja. Nikoli se nisva z Louisom sprla za več kakor 2 minuti. Vedel je vse o meni, kakor da bi bil moj dnevnik. »Oh, Louis… Prosim, takoj po avdiciji me moraš poklicati in mi sporočiti, kako je bilo! Poljubila sem ga na lice. »Aleesha… Ne odidi. Prosim, ne stori tega.« je z bolečino v glasu rekel. »Moram! Vso srečo!« sem rekla in komajda sem spustila njegovo roko. V množici sem se prerivala, da bi čim prej prišla ven. »Aleesha!« sem zaslišala klic. Še zadnjič sem pogledala njegov blešćeć nasmeh. »Uspel bom. Zate!« Nasmehnila se se. »Lou, vem, da boš.Bye!« sem zaklicala in mu pomahala v slovo. Obrnila sem se ter globoko vdihnila. Komajda sem se prerinila ven. Nato sem stekla, moj obraz pa so zalile solze.

~Louis~
»O moj bog.« sem zavzdihnil ter se počasi odpravil v notranjost zgradbe. Nekaj v meni je manjkalo. Aleesha je bila najverjetneje že daleč stran. Spomnil sem se njenih vzpodbudnih besed. »Aleesha, zmogel bom. Pa če je to zadnja stvar ki jo bom naredil v življenju.« sem zamrmral sam sebi. Odšel sem do mize, kjer so mi dali mojo tekmovalsko številko. Sedel sem v čakalnico ter si živčen ponavljal refren pesmi. »Louis Tomlinson?!« se je nekdo drl. Zagledal sem se v vrsto pred menoj, katera je sedaj štela le še 2 tekmovalca. Premaknil sem se v vrsto. Vedno bolj sem bil živčen. Premaknil sem se še eno mesto naprej. Nenadoma mi je nekaj zavibriralo v žepu. V zadnjih sekundah sem pogledal na ekranček. »S tabo sem  Dajmo Boo Bear, razbij nekaj riti! Vso srečo Xoxo, Aleesha.« Pomirjen sem dal telefon v žep. Eden od organizatorjev mi je v roko podal mikrofon. »Pojdi!« je rekel Zajel sem sapo. »Now or never.« sem rekel in odšel na oder. »Tvoje ime?« »Louis… Louis Tomlinson.«

~Christina~
»KAJ?!« sem zavpila. Mami in oči sta gledala vame. »Ja, odšla boš!« Jezna sem vstala od mize. »Kaj, sem vama v napoto?! Pregnala me bosta od hiše v nek preklet internat v New Yorku?! Umetnost?! O moj bog, kaj sem Picasso!« sem vpila. »Christina, ni ti več pomoči! Vrgli so te iz šole! Skrajni čas je da se zresneš! Poleg tega, tale tvoj fant Logan slabo vpliva nate.« Ok, res je, z prijatelji smo kadili travo zunaj pred šolo, zato so nas vrgli ven. Vendar, da me pošljeta v nek internat… »Pusti Logana na miru!« sem rekla. »Ti ga boš pustila na miru. Odselila se boš v New York in šla na to umetniško šolo, pa če ti je prav ali ne. In drugače… Te bomo vrgli v poboljševalnico. Sedaj pa sama izberi!« je zakričal očka. »Vesta kaj?! Moje življenje je! In sovražim vaju v dno duše. Šla bom, kamor bo potrebno, samo, da vaju ne bom več gledala!« Stekla sem v svojo sobo. Vrgla sem se na posteljo in jokala v blazino. Zakaj morata to delati?! Zakaj me preprosto ne moreta imeti rada, kakor obožujeta Liama?!In v New York... O moj bog. "Christina!" sem zaslišala. Kljuka na vrtih s je premikala, vendar se vrata niso odprla, saj sem zaklenila ključavnico. Začelo se je nadležno trkanje. Ja, oče res ve, kako me spraviti ob živce. Obrisala sem si solze, da jih n bi videl. Sovražila sem, da bi me kdo videl nemočno. Od silne jeze sem si skoraj porinila vrata v glavo. "Kaj?!" sem zajedljivo vprašala. "Ne misliš z nama oditi podpirat Liama na avdicijo?" me je vprašal. "O shit, saj res. Liamova avdicija. "Hm, le kako sem lahko pozabila na to?!" sem se delala. Nato sem se zresnila. "Briga me. Z vama ne grem nikamor. Zaželi mu srečo v mojem imenu." sem rekla in mu zaloputnila vrata pred nosom. "Christina veš kaj?! Si najslabša možna sestra... In najslabša hči. Če ne greš z nama... Prični pakirati. Sama se odloči če boš odšla v poboljševalnico ali pa v umetniško gimnazijo." je odvrnil. Strmela sem v vrata. "Najslabša sestra... In hčerka." Potegnila sem kovček iz omare ter vanj pričela tlačiti stvari. "Žal mi je..." sem napisala na listek in ga pustila na mizi. Za seboj sem povlekla kovčke in se odmajala proti izhodu iz hiše. Vtipkala sem številko svojega fanta v telefon in čakala da se oglasi. "Logan?" sem rekla ko je spustil glas od sebe. "prihajam." je rekel in poklopil. Sama sem se usedla na enega od kovčkov. "Svoboda." sem si rekla in zaprla oči, da bi uživala v tem trenutku. V občutku svobode. In bila sem globoko razočarana. Po nekaj sekundah sem odprla oči. "To je to?!" sem razočarana zavzdihnila. "Sranje."

~Aleesha~
Bila sem na letalu in poslušala glasbo. Živčna sem bila kakor pes. Res sem upala, da bo Louisu uspelo. Naenkrat je telefon začel vibrirati. Hitro sem pogledala na ekranček. Bil je Louis. Skoraj sem uničila telefon. "Si notri?!" sem zavpila. Starejša gospa poleg me je grdo pogledala. "Aleesha..." sem zaslišala obupan glas. Solze so mi napolnile oči, še preden sem se zavedala njegovih nadaljnih besed. "Aleesha... Žal mi je, ker te ni bilo sraven ko so vsi štiri rekli JA!" je rekel in se začel smejati. Razširila sem oči. "Ti bučman, skoraj me je pobralo! Takoj bi mi moral povedati!" sem z olajšanjem v glasu rekla. Nato sem izbruhnila:"Aaaaaaa sem vedela, da si odličen!" sem se zadrla. Proti meni je prihajala stevardesa. "Louis, zaradi tebe me bodo opomnili, da zganjam cirkus na letalu. Sms TAKOJ!" sem rekla in hitro poklopila. "Gospa, bi lahko prosim izključili mobilni telefon? Motite druge potnike." je jezno rekla. Poslušno sem pokimala in si v glavi mislila: " Like I give a shit." Vem, mogoče sem nesramna, ampak kako bi pa se oni odzvali, če bi jim povedali, da je njihov najboljši prijatelj sprejet v nadaljni krog v X Factorju?! Stevardesa je odšla, sama pa sem takoj pričela tipkati sms. "Louis, sem vedela! Iii tako sem vesela! ;D Xoxo, Aleesha." Kmalu sem prejela odgovor. "Hvala, da si me prijavila! Kdaj boš prispela v NYc?" Zasmejala sem se. " Ne vem... Kmalu?" sem vprašala samo sebe in se zmedena ozirala po potnikih. Vsi okoli mene so spali. Louis je odpisal: "Haha, lahko bi si mislil.. Zmeraj si tako zmedena ;D ko prispeš, pokliči... Že pogrešam tvoj glas.." Hitro sem odpisala. "Oh, seveda te bom poklicala! Se slišiva Xoxo, Aleesha." Dala sem mobi v žep in gledala skozi okno. "Oblaki, oblaki, oblaki... In naenkrat se je pred menoj prikazalo veličastno mesto. Kaj takšnega še nisem videla v življenju. "Prosimo potnike, da pripnete varnostne pasove in se pripravite na pristanek...

No, kaj se vam zdi?? Nextam?
01. november 2012
ma da njebi res nextala no......kaaaaj še sploh čakaš deeeeej čimprej naprej
01. november 2012
u107856
u107856
Neeeeeeeeeeeext, čimprej
01. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
01. november 2012
next
01. november 2012