Forum
∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆ ∆
hej!:3
em. odločla sm se da bom jst tut napisala eno zgodbico. i hope u like it!;*
sem emma. stara sem 14. 14 let sem živela vse dokler mi ni to leto na 14. rojstni dan umrla mama in oče. šla sta po moje darilo ampk sta imela na poti nazaj prometno nesrečo in zletela z mosta v reko. odkar ju ni moje živlenje ni več dobro. niti najmanj. prej sem živela v londonu, imela sem prijatelje, vse. najboljše živlenje kar ga lahko imam. sedaj pa sem se moral preseliti teti na florido ki mi ni niti najmanj všeč. teta je sicer zelo prijazna ampk vse je novo. pa še smrt staršev moram preboleti zraven. imam kužka Wolfa. prijateljev pa na žalost ne ker sem na florido prišla pred 3 dnevi in ju3 se začne šola. začela bom 9.r v novem kraju, brez prijateljev in brez znancev. čisto nov začetek. mogoč mi bo dobro del :')
jas:

moja teta:

koža Wolf:

čisto nov začetek mojega živelnja. zbudila sem se že ob 6.00h da sem se zrihtala za u šolo.odprla sem svojo omaro polno oblačil. izbrala sem tole:

teta mi je že naredila zajtrk ta čas ko sem se jas oblekla. odšla sem. pot do šole sem poznala ker sem morala vsak dan tja da sem si zapomnila kje in kako se gre, ker me moja teta ne bo mogla peljati sem se morala odločiti ali bom šla peš ali z rolko. seveda sem raje odšla z rolko.

ustavila sem se pred veliko šolo ki se je že polnila učencev. na zelenici pred šolo je bilo že možno videti skupine otrok ki so se zbirali in se objemali. jas pa sem bila sama. rolko sem dala v torbo in z sklonjeno glavo vstopila.
02. avgust 2012
u62322
u62322
next
02. avgust 2012
u61092
u61092
Oo hud začetek :$$
Nextii c:
02. avgust 2012
u30718
u30718
next
02. avgust 2012
u100749
u100749
neext (:
02. avgust 2012
hvala za nexte. love ya guys :$$ . upam da boste bral;p
ta next je posvečen .Sponge.BOB.
Vstopila sem s sklonjeno glavo. Okolica šole in šola navznoter je bila prečudovita ampk še vedno nism imela toliko veselja da bi se zasmejala po tem kar se je zgodilo. Zopet sem se spomnila da sem ostala sam in šlo mi je kar na jok. Odšla sem do ravnateljice ki mi je dala ključek od moje omarice, navodila kako se odklepa, razpored učilnic, mojo matično učilnico in ostala navodila in pravila. Tega je bilo kar veliko. pregledovala sem vse te papirje. bila sem čisto notri. iskala sem svojo omarico. moja omarica je bila 356. čudna cifra s končno sem jo najdla in le steška odprla. notri pospravila nekaj paprijev, zvezkou in rolko. zaprla sem in odšla v drugi štuk (nadstropje) kjer sem posikalo svojo učilnico 10. vstopila sem notri. fantje so bili na enem vogalu, punce na drugem. hihitali so se in pog., objemali... jas pa sem vstopila in kar naenkrat je nastopila tišina. postalo mi je nerodno in rekla sem samo živjo in se vsedla v zadnjo klop. vsi so se poznali edino jas sem bila nova in nisem poznala nobenga. kmalu zatem je k meni pristopila neka punca. prijazna na videz. predstavili sva se. ime ji je bilo anna. zdela se mi je super punca, ampk po pogovoru ki je trajal 15 min se je začel 1 šolski dan in s tem sva zaključili. po koncu sem prva odhitela iz učilnice in ko sem odprla vrata sem treščila nekoga. bila je oseba. padla je na tla. ko sem se uzrla za vrati sem videla fanta ki se je držal za glavo. pomagala sem mu ustati in pobrala vse knjige ki so mu padle iz rok. opravičila sem se mu 2x potem pa se hitro obrnila in odšla.. za mano je zakričal: ej ti!? obrnila sem se in mu odvrnila: ja? , kako pa ti je ime? mi je še rekel. tokrat sem ga bolj pogledala v obraz in videla da je grozno lušen. postalo mi je še bolj nerodno. hitro sem mu odvrnila samo emma in hitro obrnila in hodila naprej. zamislila sem se da še vedno nevem njegovega imena o:
fant, ki je bil lušen ampk nisem vedela njegovega imena:

tako me je bilo sram da bi se najraje pogreznila v tla, ampk morala sem naprej. odhitela sem iz šole. ko sem odprla glavna vrata da bi izstopila...
02. avgust 2012
u62322
u62322
next
02. avgust 2012
u100749
u100749
neext!
02. avgust 2012
u30718
u30718
nekšt
02. avgust 2012
še 2 prosm :')
02. avgust 2012
u30718
u30718
se plis kdo prjau: http://www.igre123.com/forum/tema/ne-op-odel/39097/ sory kr oglašujem
02. avgust 2012
u61092
u61092
oo hualaa :*
~Neeext! *_*
02. avgust 2012
zaljubljena
02. avgust 2012
zaljubljena < 3 - am sej je kul sam drugič upraši za DOVOLJENJE če lahk oglašujš!
* .Sponge.BOB. - ah nb. pa še kdaj :*
* še 1 next! OGLAŠUJTE pa mi pomagjte! ;3
02. avgust 2012
next
02. avgust 2012
u30718
u30718
next
02. avgust 2012
neeeext :3
02. avgust 2012
u52606
u52606
http://www.igre123.com/forum/tema/d/39081/ bere kdo ? sory k se oglašujemm^^
02. avgust 2012
hvala hvala hvala za use nexte :** love ya!!!! :*
ko sem odprla vrata in istopila sem videla na stopnicah punce iz našega razreda. bile so 3 na kupu. pogledale so me in me ocenile od glave do pete. jas sem samo mirno in čudno obstala in gledala kaj bo. potem pa se je le ena izmed njih (šefica pomoje) opugumila in stopila do mene in rekla: pusti jana pri meru prasica ker ga nisi vredna. jas sem samo debelo pogledala. njeni 2 tovarišici sta ji sledili. v glavi sem imela nešeto uprašnj (kak jan, kdo je jan, kaj sem naredila narobe, kaj mi grozi...) o tem sem razmišljala še celo pot do doma. doma pa me je razveseila teta z kupom odličnih palačink. mjami sem si rekla in kar začela jesti.

potem sem odšla v sobo naredila vse potrebno in bla bla bla. dokler nisem bila v postelji. s5 mi je nastopilo tistih 1000 vprašanj o tem kar se je zgodilo danes. rekla sem si da bom zju3 odšla do te ˝auše˝ in izvedela kaj se dogaja.
~next day.... (:
driin! ja wem ja budilka, moram v šolo. zrihtala sem se, in se zopet z rolko odpravila v šolo. oblekla sem si tole:

pred vhodnimi vrati za v šolo je stau s5 tist fant v katerega sem se zaletela. hotela sem se narediti neopazno ampk vseeno me je zagledal.
pog. med nama:
on: emma, kajne?
jas: hm.. ja emma (:
on: no učeraj ti nisem imel priložnosti povedat da sem jan!
jas: (omg, to je on. zato mi je moja sošolka ˝grozila˝) tiho sem obstala!
on: in hodim v 9.c ti pa v 9.a kajne?
jas: j-j-j-a.
on: no kul (: sej ni nč hudga od tistga včerja. se zgodi pač. po eni strani me veseli da sva se spoznala!
jas: am... am... am... moram it! bye
on: pa saj...
in že me ni bilo več. stekla sem naprej in tkoj zavila v učilnico matematike kjer so imeli 1 uro. tkoj k sm zaprla vrata sem si odahnila. u tistem trenutnku pa....
02. avgust 2012
next takoj!! ..dobro pišeš
02. avgust 2012
u100749
u100749
neeeeeext < 3333333
02. avgust 2012
rabm še usaj 3! drgač pa mi je ql da wam je ušeč!
pusee :****
02. avgust 2012
u61092
u61092
neeext :**
03. avgust 2012
se 2 nexta:3
03. avgust 2012
neeeext:*
03. avgust 2012
u30718
u30718
nexti
03. avgust 2012
u10862
u10862
next!
03. avgust 2012
iij hvala za use nexte:Đ ta next je posvečen am...ƒυcкιηg.sмιℓє :*
tkoj k sm zaprla vrata sem si odahnila. u tistem trenutnku pa.... je pristopila do mene ona ˝˝auša˝od učerja in rekla: btw, sm Sabina da nau pomote. in ja s5 sm te videla s mojim fantom. da se mu ne približaš več ker bo hudo! js sm jo sam debelo pogledala in rekla aham in zavila z očmi ter jo odrinila. ona pa je kar nekaj zakričala. auša sm si mislila in se usedla zraven v klop kjer je sedela tudi tista punca ki se je včeraj pog. z mano in je bila tako prijazna. zvedla sm da ji je ime katja. pog. sva se dokler se pouk ni začeu.
sabina ˝auša˝:

katjaa:

po pouku sem odšla domou z katjo. izmenjali sva si telefonske številke in se razšli. ona je živela 3 ulice v drugo smer kot jas. ko sem hodila domou sem nasproti moje bajte zagledala jana. kaj dela jan nasproti moje hiše čez cesto sem se vprašala?!?!
moja hiša:

napstori pa je stal jan. hotela sem da me ne opazi zato sem potiho in hitro probala priti v hišo ampk zaman. videl me je in zaklical: emma! le steška sem dvignila pogled in rekla: hej jan! pritekel je čez cesto do mene. tukaj živim:je rekel. izbuljila sem oči. zajeclala sem mu nazaj: j-j-a-s pa t-u-ka-aj! presenečeno je rekel: torej sva soseda! super!:Đ odbrnila sem se in hotela oditi v svojo hišo ampk me je ustavil in rekel: samo, še nekaj, zakaj se nočš pog. z manO?'
rekla sem mu: vprašaj svojo punco, in zaloputnila vrata od moje hiše!
03. avgust 2012
u10862
u10862
next!
03. avgust 2012
u30718
u30718
next
03. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike