Forum
u147604
u147604
Destiny:
Šla sem po hodniku in ga zagledala. Tam je bil s svojimi milijonimi prijatelji. Pogledam, in ko pogleda v mojo stran obrnem glavo v drugo smer. Zakaj mi je sploh všeč? Nikoli me ne bo niti pogledal, saj je najboljši v nogometu in najbolj popularen fant na šoli, jaz, jaz pa lahko samo rešim nekaj enačb. He'll never like me.

Ryan:
Pogovarjal sem se s svojimi prijatelji in mimo je prišla tista punca s katero sedim pri matematiki. Pogledal sem v njeno stran a je le obrnila glavo in šla naprej. Pri njej nimam šans, saj lahko samo zadanem nekaj golov ona pa je zelo pametna. She'll never like me.

06. avgust 2013
neeeext
06. avgust 2013
u139726
u139726
nexttt
06. avgust 2013
u147604
u147604
Next bo ko bo 5 nextov
06. avgust 2013
u140941
u140941
neeext
14. avgust 2013
neext!!
15. avgust 2013
neexxtt
15. avgust 2013
u147604
u147604
Ryan:

(ufff je hooot *__*)
Destiny:

21. avgust 2013
u147604
u147604
Destiny:
biiip biiip, mi je zvonila budilka. Joooj nooo sem zagodrnjala. Pogledala sem na koledar, 17. September, torek. Štuširala sem se in oblekla.

Počesala sem se in se našminkala, pograbila torbo in šla.
21. avgust 2013
u139726
u139726
neeext
22. avgust 2013
neeeeeext
26. avgust 2013
Neeeext!!!
26. avgust 2013
u147604
u147604
Odprla sem vrata v šolo. Tam so stale šolske "fejmičke" ali "ta popularne. Najbolj važna med njimi je Evelynn. Popolna postava, visoka, blond, modre oči. Saj si jo predstavljate. Na vsaki šoli je ena. Seveda ni bila sama. Zraven sebe je imela svoje zveste spremljevalke. Pogledala me je, lahko sem videla gnus v njenih očeh. Pregledala me je od nog do glave z zaničljivim izrazom na obrazu. Samo naj ne pristopi do mene, samo naj ne... moja molitev se ni uslišala saj je že isti trenutek stopala k meni. Njene pete so odmevale. Odprla je svoja močno namazana usta in rekla :" Lep pulover, na katerem smetišču si ga vzela?" Zavila sem z očmi cela avla pa se je smejala. Stekla sem do omaric. Tega sem že navajena ampak še zmeraj me malo prizadene. Bumf, v nekoga sem se zaletela. "Oprosti" sem rekla in pogledala gor. Bil je Ryan. Zastrmela sem se v njegove sinje modre oči. Hitro sem pogledala stran in hotela zbežati, pa me je ustavil. "Hey oprosti." je rekel. "Vredu je" sem rekla ter zardela.
21. september 2013
neext!
22. september 2013
neext!
22. september 2013
u140941
u140941
nexxxt
22. september 2013
Neeext
22. september 2013
u147604
u147604
"Hey ti si dobra v matematiki ne?" me je vprašal. Skomignaila sem z rameni. "Naj bi bila" sem rekla. "A bi se mi lahko pomagla učit za test, sej veš," je vprašal. "Ja itak, kda imaš čas?" sem vprašala. Potem pa sem zaslišala "HEEEY RYAN!!!" bila je Evelynn ki je vsa histerična prihajala k Ryanu v svoj 30 cm petah. Objela ga je in močno poljubila in ne se zdelo da Ryan uživa. Medtem ko ga je objela me je pogledala z ubijalskim pogledom, ki je pomenil zgini stran in se nikoli več ne pogovarjaj z Ryanom! In če bi pogled ubijal, bi bila zdaj že zdavnaj mrtva., ampak dobro, na srečo ne. Obrnila sem se in stekla. Pa tako blizu sem bila temu, da bi se dobila z njim...
Ryan's part:
Ravno sem hodil k angleščini, ko sem se v nekoga zaletel. Bila je Destiny. "Oprosti," je rekla in me pogledala z njenimi lepimi očmi. Hotela je iti, pa si nisem mogel pomagati in jo ustavil. "Hey oprosti" sem rekel" "Ti si dobra v matematiki ne?" sem vprašal. "a bi se mi pomagala učit za test, sej veš" sem rekel, potem pa sem zaslišal Evelynn. Objela me je zelo močno in nasilno poljubila. Sploh nisem opazil, kdaj je Destiny odšla. Verjetno jo je Evelynn ubila s pogledom. Zakaj sploh sem s to kravo?
23. september 2013
Neeext!!
24. september 2013
u147604
u147604
Hvala velik mi pomen <3
Destiny's part:
Takrat sem imela dovolj. Zakaj dovolim, da kar hodi po meni? Zakaj se ne postavim zase?? Zakaj sem taka boječka, taka piflarka??? Na stranišču je bil letak za zabavo. Videla sem da je danes, in dobila sem idejo. Odločila sem se, da se bom spremenila. Začela na novo. "Še ta dan bom stara Destiny," sem si rekla ter si obrisala solze "zvečer pa bom nova Destiny". To je bila Evelynnina zabava za 16 rojstni dan. Na njeno rojstno dnevno zabavo zmeraj pride cela šole, razen jaz ponavadi ne, saj nisem hotela, in Evelynn me ni hotela. Ampak če obesiš letak na šolsko stranišče in po celem mestu, potem je zabava za vse in lahko grem, kajne?
.....Po pouku...........
Prišla sem domov.

"Hey mami, doma sem!" sem rekla. "Živjo Destiny" je rekla in se nasmehnila. Moja mami in oči sta ločena. Jaz živim z mami in mlajšim bratom Jaxonom, ki je star 12. "Danes grem v trgovine" sem rekla. "V trgovine? Destiny?" je vprašala mami začudeno. "Ja odločila sem se da se bom soremenila" sem rekla. "Vredu, samo ostani zvesta sama sebi" je rekla. "Ja ja" Čez pol ure sem bila že v nakupovalnem središču. Kupila sem veliko stvari, za zabavo pa tole:

Potem sem odšla domov. Začela sem se pripravljati za zabavo. Oblekla sem obleko in se našminkala.

29. september 2013
u147604
u147604
Pogledala sem v ogledalo, in se sploh nisem preopznala. Samo strmela sem in nisem mogla verjeti da sem sploh ista oseba. Zadovoljna sem bila.
"Grem," sem rekla in se še zadnjič pogledala v ogledalo. Evelynnina hiša je le nekaj ulic stran, zato sem šla peš. Ko sem že nekaj časa hodila, sem zaslišala žvižg. Obrnila sem se in bil je nek fant, ki ga sploh nisem poznala. Tega pa res nisem navajena in sem zardela. Potem sem le nadaljevala s hojo in bila sempred njeno hišo Lahko sem slišala glasbo. Pozvonila sem in odprla je Evelynn. "Živijo" je vsa navdušena rekla in potem otrpnila. "D, Destiny?" je rekla. "Hey" sem rekla. Spet me je pregledala od nog do glave. Potem je stopila v stran in pomignila z glavo, kar je pomenilo da lahko vstopim. Vsi so utihnili in me pogledali, ker me tske niso bili navajeni. Zardela sem in pogledala v tla. Zaslišala sem šepetanja in razumela sem 'Destiny' in 'drugačna' in 'lepša'. Po tem sem se super počutila, le nerodno mi je bilo. Glasba je bila glasna in vsi so plesali. Čez pol ure je bilo že veliko več ljudi. Ko sem nekaj časa tko stala sem zamano zaslišala "Hey". Obrnila sem se in bil je Ryan. "Ž-Živijo" sem izjecljala. Pogledal me je in rekel vau. Zardela sem in rekla hvala. "Drugačna si" je rekel. "m ja" sem rekla. "in še zmeraj si lepa." Mi je ravnokar rekel, da sem lepa??? Skrajni čas je, da rečem kaj smiselnega. "Hvala, ti tudi." sem rekla. Bil je še lepši kot ponavadi. Nasmehnil se je. Njegov nasmeh je nekaj najlepšega v mojem življenju. "Si še zmeraj z Evelynn?" sem ga vprašala. "Noup" je rekel. Karnaenkrat pa se je nagnil name in me francosko poljubil. Skoraj bi padla, če me ne bi zadržala stena. Poljubil me je močno in ni mi preostalo drugega, kot da mu poljub vrnem. Res dobro se poljublja. Kar nekaj ljudi naju je opazovalo, ampak ni me brigalo, saj sem poljubljala mojo ljubezen. Dolgo me je poljubil in to je bil moj prvi poljub njegov pa verjetno ne. Nisem dobro vedela kaj delam. Potem se je odmaknil in rekel "oprosti, nisem si mogel pomagati." Parkrat sem morala vdihniti, da sem prišla do zraka, saj sem med poljubom pozabila dihati lol. Pogledala sem okoli in videla, da veliko ljudi žvižga. Tam pa je bila tudi Evelynn. Stopila je do Ryana in mu pritisnila klofuto. "KAJ JE S TABO?" sem se zadrla. "če še nisi dojela, je med vama z Ryanom konec!" sem ji rekla. Pogledala me je zgroženo z odprtimi usti potem pa užaljeno odšla stran. "Si vredu?" sem ga vprašala. "Več kot to" je rekel in mi pomežiknil. Zvrtelo se mi je. Zabava se je nadaljevala in bilo je veliko pijače. "Boš?" mi je nekdo ponudil nek koktajl roza barve. Vzela sem čeprav ne bi smela in spila malo. Bilo mi je všeč in spila sem do konca. Vedela sem da ne bi smela a vsaj enkrat sem hotel poskusiti. Ta pijača mi je dala energije. Začela sem plesati in spila vse kar so mi ponudili. Bilo je precej divje. Potem se mi je zvrtelo in padla bi če me Ryan ne bi ujel. Bila sem pijana. Naslednje kar sem se zavedla je, da sem v postelji. Potem se ne spomnim več.
"Destiny!" me je nekdo stresel. Odprla sem oči in se ozrla okoli. NIsem vedela kje sem. Pogledala sem in videla Ryana. Spomnila sem se. "Sranje" sem zaklela. "Kaj se je zgodilo?" sem vprašal Ryana. "Em bila si pajana in skoraj si padla in ker nisem vedel kje živiš sem te odpeljal k meni domov." "Hvala" sem rekla. Pogledala sem na telefon. Ura je bila 10:00. Imela sem 5 neodgovorjenih klicov od mami. Ryan se je usedel zraven mene in jaz sem se počutila grozno. "Oprosti" sem rekla in objel me je. "Zakaj?" je vpprašal. "Zaradi tega..." sem rekla. Še bolj močno me je objel. Poklicala sem mami. "Živijomami" sem rekla. "Destiny kje si??? Hvala bogu da si živa!! Kje si bila tako dolgo?!?" paničarila je. Hitro sem si morala nekaj zmislit. "Ja zavleklo se je in potem se je bolj splačačo prespat kot pa da pridem domov in vas zbudim. In pozabila sem poklicat." sem natvezila. Še nekaj časa sem se pogovarjala. Odložila sem telefon. "Ryan veš da te ljubim" še vedno sem pod vplivom alkohola lol. "Jaz tudi tebe" je rekel in me spet objel ter me posedel v njegovo naročje. "lepa si ko spiš" je rekel.
Prišla sem domov in Ryan me je pospremil. Mami je verjela vsemu kar sem rekla, še dobro.
29. september 2013
*____* iiiiiii kak lepo !!
Nexxxxt!!
29. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg