Forum
Ojjj
To je moja 1. zgodba.. Mogoče bodo bli res kratki deli ampak v njih vložim veliko truda.. c: Upam, da bo zgodbica brana in da vam bo všeč
Pa bom kar začela:

"Za enkrat je vredu." sem brez pomisleka rekla in sedla za mizo.
"In kakšni so novi sošolci?"
"Še kar prijazni." bila sem naveličana vprašanj. Naslonila sem se na mizo in zaprla oči.
"Ali si že spoznala kaj prijateljic?" se ni vdal oče Connor. Zdaj sem imela že res polno glavo vsega.
"Prvi dan pa res ne morem še nikogar spoznati!" Sprehodila sem se po stopnicah v svojo sobo in odgrnila zavese. Zazrla sem se skozi okno in opazovala liste, ki so padali z dreves na mokre ceste. Jesen je bila moj najljubši letni čas. Vse do danes. Danes se je vse spremenilo. Starša sta se ločila in on me je vzel s seboj. Preselila sva se v Charleston. Kako bedno mesto. Pa tudi če mi bo kdaj šlo k srcu, mi sošolke, ki so se mi že prvi dan smejale in se norčevale iz mene, ne bodo nikoli.
>Blip< zazvonil je telefon. "Hej! Upam da se imaš lepo. Jutri pridem na obisk. Upam, da me kaj pogrešaš. Cmok, mami."
"Ojla, mami. Lepo, da prideš. Jah, pogrešam te. Lepo bi bilo če bi tudi ti mene. Bajbaj."
>Blip< glasovno sporočilo je bilo poslano.
"Če se odloči, da se bo ločila naj ne prihaja na obiske. Naj se sprijazni, da jo bom pozabila!" Po licih mi je spolzelo na tisoče solz. Ulegla sem se na posteljo in si glavo pokrila z blazino. Ko vsaj nikoli ne bi obstajala. Jaz, mislim.

Boš brala? :)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. september 2012
Next?
13. september 2012
u106914
u106914
ja next
15. september 2012
hvala ker bereš D
16. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani