Forum
heiiiii........sn se odločla da pišm zgodbico in bom začela
ni resnična zgodbica!!!!!1
-----------------------------------
heiiii....sam maja in mam 14 let. sm u 9 razredu.
jst:

mam bff nušoooo

in charlotte

.
sn zalublena v nailepšega fanta na naši šoliii
alexa:

in to ie jess (niegova punca in važička):

30. marec 2012
Nextt!♥5nextouše
30. marec 2012
jap
30. marec 2012
1.del
biu je petek < 3333333 končno. šla sm u šolo - kukr ponavad in srečala moiii bf. šle smo u šolo in blebetale just like always. ufffff..... zazvonil je in mogl smo se posedt. jst sm nasrečo sedela z charlotte.dan je zlo hitr miniu. še en mesc in poli mam valeto in bo usga konc. k sm hodila domov sm srečala alexa pozdravu me je jst sm pa sn neki zamomlala. čist vedno zamočm take stvari. why me?
no dans se je neki zlo suprga zgodillll moia mami mi je dala dnar in šla sn loh po obleko u shopping ampak ne sama ampak z nusho in charlotte.
oni dve sta si kuple to
nusha

charlotte

jst sn si pa kupla čevljčke in oblekco za valeto
oblekca

next???
ka mislte da se bo zgodil????
30. marec 2012
u63103
u63103
Next, kr se ena kliče tako kot jaz ;D
30. marec 2012
ohh hvalaaaaaaaaaa
30. marec 2012
neext
30. marec 2012
še 3 nexte do nexta
pa hvala bella_rose
30. marec 2012
next
30. marec 2012
hvala
še 2 nexta
30. marec 2012
next
30. marec 2012
u84980
u84980
next
30. marec 2012
tenx
še en next in nextam
30. marec 2012
no zdj bom nextala
30. marec 2012
u84760
u84760
Neext !:3
30. marec 2012
no k smo šle u našo nailjubšo kavarno- coffe smiley amo vidle alexa z frendi ubistvu sta bla zraun luka und max

luka

charlotte ie u njega zaljublena

max

u njega je bla pa nusha
pomahal so nam in me smo seveda šle tja - pozdravl so nas in uprašal kko smo kei....
in pol je jess pršla in naredla jumbus. ma smo seveda kar se da hitr odšle in se brigale zase.
next???
tri nexte rabm
kam so odšle potem charlotte, nuša in maja - kai se jim bo zgodilo????
30. marec 2012
Next ))
30. marec 2012
še dva nexta
30. marec 2012
lepo
30. marec 2012
u84120
u84120
neext..
30. marec 2012
tenx
še en next prbližn
sn bom jutr nextala naibrž
mybe že dans
30. marec 2012
ahhhhhhh bom jst kr nextala. tenx za nexte
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
k smo pršle k meni domov nam je smeh bruhnil iz ust sai je bila jess tuk smešna ko je tam: kai je pa zdai to????.
in potem je pozvonilo. bili so fantje opravičili so se zaradi jess in me smo še kar težko zadrževale smeh. fantje so to opazili in nas uprašali kai je narobe. me smo rekle da je jess bila zelo smešna.ker so se nam hoteli oddolžiti so nas peljali v kino. gledal smo film touch in blo je supr.fantom smo se zahvalile in alex mi je povedal da je pustil jess zaradi jumbusa v kavarni. pospremili so nas domov in smo se poslovili.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
mau kraiši next sn bo jutri en zlooo douggg
tri nexte spet najman
30. marec 2012
next
30. marec 2012
30. marec 2012
NEXT
30. marec 2012
Nextt...Pkeeejj toreejj lahko delm to zgodbo s taboo??
31. marec 2012
mah petra to zgodbivo bom zaenkt sama pisala loh pa eno novo skp napiševa.
ta next je za petroooo
-----------------------------------------------------------------------------------------------
naslednji dan je bla sobota in itaq se mi ni dal nč delat (biu je moi b- day) in sm ceu dan poležavala. apmak zvečer je pozvonil in ble sta nusha in charlotte, pogledala sm ju kai je narobe a sta mi sn naročile nei oblečm eno oblekco k sta mi jo prnesle
oblekca:

jaknco sn dodala sama
šla sn dol po stopnicah in onidve sta zaploskali in rekli da sn prečudovita. zavezali sta mi oči in posedli v avto. slišala sem samo brenčanje avtomobilskega motorja in potem kako sta odprli vrata in zašepetali prišla je. ko sta mi odvezali oči se je veliko ljudi zadrlo SUPRISE (pol jih niti nism poznala), ampak nekoga sn takoj prepoznala alexa. max in luka sta stopila usak h eni punci (nusha-max luka-charlotte). pogledala sn wtf ampak okej.alex mi je dal darilo
darilo:

ta zapestnica je bila v škatlici. objela sem ga in on se mi je samo nasmejal.
potem so mi usi čestitali in jst sn se itaq usakmu zahvalila.
za tem se je začela predvajat muska and navrsti je bla torta. muska je biu remix on use najbolše in usi so mi zapel.
torta:

po torti smo usi plesal in pel pa take in polj me je alex uprašu če bi z njim plesala in jst seveda nism mogla rečt ne.plesala sva na musko od
kelly clarkson - becuse of you:

to je tok žalostna muska in me je alex objel. ob koncu muske me je poljubil in jaz sem samo čudno pogledala on je mi je pa reku- to je za tvoj rojstni dan. pol sta me nusha in charlotte povlekle na dvorišče kjer je bil velik bazen in sta me vrgli noter. skorej usi so že odšli in bili smo samo jast in max,luka,alex,nusha in charlotte in potem so usi odskočili v bazen in smo se tunkali in take.ura je bla že dve zjutri in misnla sn že oditi domov ko so mi povedali da so se pri meni doma zmenili da prespim pri alexu (bila je njegova hiša). naslednji dan.....

kaj mislite da se bo zgodilo naslednji dan????'
nexta k dubim 4 nexte
31. marec 2012
u76202
u76202
Next NUJNO!
31. marec 2012
tenx LoveღBingo
še tri nexte najmanj
31. marec 2012
nextii:*
31. marec 2012