Forum
Iт ιѕ ɢood тo нαve α вroтнer lιĸe ιт ιѕ Aɴdy
--> ғroм Cαrrιe

je naslov zgodbe, ki bo predstavljala Carrijino življenje, odnos med njo in bratom, njo in prijateljicami in odnose med njo in fanti...

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
VKLJUČENI V ZGODBO:
CARRIE (16 letna punca, ki hodi v drugi letnik gimnazije)

starejši brat ANDY (njen brat, star dvajset let, že drugo leto obiskuje fakulteto)

mlajši bratec JACOB (star tri leta)

mlajša sestra Maja (osem let stara lepotička)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PART 1
Kot vedno sem tudi tokrat hitela. Stekla sem po kamnitih stopnicah v knjižnico, tekla h polici, na kateri je stala knjiga, ki sem si jo želela izposoditi. Poleg prvega dela Vampirske akademije sem si sposodila še drugi, tretji in četrti del. Pogledala sem na uro. Imela sem še pet minut do avtobusa. Počakala sem staro ženščino pred menoj, potem pa sem končno položila knjige na pult in skoraj vrgla knjižno izkaznico knjižničarki v glavo.
»nasvidenje!« sem še vzkliknila med tekom ven. Ko so se drsna vrata le odprla pred mano, sem preložila knjige in previdno stekla po stopnicah. Nenadoma sem pred seboj zagledala človeka. Želela sem se ustaviti, pa sem se spotaknila. Knjige so mi padle iz rok in ko sem želela uloviti ravnotežje me je neumen človek po nesreči dregnil z komolcem.
»prekleto!« sem še vzkliknila, potem pa sem se že kotalila po stopnicah. Na dnu sem razkrečena in razbolela obležala. Nisem več čutila telesa.
»fak!« je zaklel človek, zaradi katerega sem padla. Stekel je do mene.
»si okej?« me je vprašal.
»se ti zdim v redu?! Pravkar sem se skotalila po stopnišču ti butec!« sem vreščala omotično. Želela sem vstati, pa se mi je zavrtelo.
»kliči mojo mamo debil!« sem mu rekla grobo.
»če pa nimam njene številke!« mi je odvrnil zaskrbljeno.
»tožila te bom, ti prasec!« sem še rekla, potem pa sem vso energijo usmerjala v to, da ostanem pri močeh.
»ojoj. Avtobus sem zamudila« sem še izdavila.... in zagrnila me je tema....
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

in, kako vam je všeč začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. november 2014
TENXX
Bom probala počakat še na kakšen next...
15. november 2014
okej, bom kr dala
16. november 2014
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PART 2
»ubogo moje srčece! Se je to res zgodilo?« sem zaslišala glas moje matere.
»ja! imela je srečo, da sem bil tam in ji pomagal. Drugače bi lahko tam ležala še ure in ure!«
je rekel drugi, fantovski glas.
»mama?« počasi sem vstala. Bila sem v bolnici. Do mene je pritekla sestra.
»kako ti je ime punčka?«
»am. Nisem punčka« sem šepnila. Kako mi je bilo že ime?
»mogoče veš, v katero šolo hodiš?«
»aaaam«
»katerega smo?«
»niti svojega imena se ne spomnim, kaj se bom datum? Prekleto!« sem vzkliknila, a iz mene je prišel le hripav šepet.
»verjetno imaš blažji pretres možganov. Tu boš ostala do jutri na opazovanju« je rekla zlobna ženska.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po ogabnem kosilu (pire krompir in nekaj, kar naj bi bilo zrezek)me je mama peljala domov.
»RiRi!!« je zakričal moj mlajši brat in mi privihral v naročje.
»JAKE! Pusti Carrie pri miru! Pravkar je bila v bolnici!« je važno rekla Maja, osemletna lepotička.
»Carrie, si res šla rodit dojenčka?« me je vprašala namrščeno.
»kdo ti je to rekel!?«
»Andy je reku da glede na to da imaš toliko fantov, da boš kmalu postala mamica!« je rekla srečno.
»ANDY!!« sem zavreščala in stekla po stopnicah v sobo mojega dvajsetletnega, zabavnega in popularnega brata. Vdrla sem not in se zvrnila na njegovo posteljo, ko sem se spotaknila čez njegovo nastavljeno nogo.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
BROTHER LOVE

16. november 2014
wolf13
wolf13
next
16. november 2014
Nexxxt
16. november 2014
u149520
u149520
next
16. november 2014
»ANDY!!« sem zavreščala in stekla po stopnicah v sobo mojega dvajsetletnega, zabavnega in popularnega brata. Vdrla sem not in se zvrnila na njegovo posteljo, ko sem se spotaknila čez njegovo nastavljeno nogo.
---------------------------------------------------------------------------------------------
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PART 3

»pujs!« sem zanergala in zasopla ko se je vrgel name.
»spravi se dol! Sto kil maš!« sem mu tečnarila in ga tolkla s pestmi po prsih.
»ja, ja… zakaj si tako grdo zavreščala moje ime?« me je vprašal, jaz pa sem bila še ujeta pod njim.
»si ti rekel Maji, da spim z Krisom?« sem ga vprašala, vdana v usodo.
»nekaj malega sem ji namignil. Pa si?«
»kaj?«
»spala z Krisom?«
»ne! Ti tepec!« sem vzkliknila in usedel se je poleg mene in mi pustil dihati.
»Carrie… kadarkoli govoriš o Krisu imaš tak zdolgočasen izraz na obrazu.« je rekel resno.
»zato, ker ti sediš poleg mene in me dolgočasiš!« sem siknila.
»ko si še hodila z Bobiem si o njemu govorila z velikim žarom v očeh. Upam da nisi z Kristjanom samo zato, ker je dober frend najpopularnejše zgube na vaši šoli?« je vprašal mirno in se ni zmenil za moje sitno stanje.
»bila sem… ampak zdaj vem da je ta najpopularnejši fant res zguba, kot praviš. Ko sem tekla iz knjižnice se je Simon zabil vame, da sem se skotalila po stopnicah. Ko sem se zbudila v bolnici je mami pravil, da kako me je rešil!? Čisti lažnivec!«
»sem rekel da je zguba!« je bil ves vesel moj otročji starejši brat.
»pa dej na čevelj tega Kristjana. Ne rabiš ga.« je dodal.
»za vsakega rečeš, da me ni vreden ali da ga ne rabim.« sem se uprla.
»Imaš prav… ampak ta Kris je res butec. Sploh pa to govorim ker si moja sestra in če te vidim s kom se kar zgrozim. Jaz sem se rodil na ta svet z enim poslanstvom in to je ta, da te varujem. Tebe in potem Majo, ko bo čas… ampak povem ti, da te imam rajši! Maja je moja polsestra, ne prava sestra!«
»vem… sploh pa je Maja tako podobna Luku!« sem se strinjala. Andy me je nevede objel...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

http://cache4.asset-cache.net/gc/55991763-man-and-woman-play-fighting-on-bed-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=7OdJ%2FI7tMaQk40zTHMok4UNpn5EdoPnBxmbGvzuzR1I%3D
17. november 2014
iiiin, hvala za NEXTE

PART 4 dobite, če dobim js nekaj NEXTOV
17. november 2014
sicer pa pride PART 4 ob koncu tedna...
18. november 2014
u149520
u149520
next
18. november 2014
Next
18. november 2014
wolf13
wolf13
NEXT
18. november 2014
next
19. november 2014
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PART 4
Luke je bil mamin novi mož, moj in Andyjev očim. Z njim je imela še Majo in Jacoba. Maja je bila izrezan Luke! Mama je bila rjavolaska z modro-sivimi očmi, moj biološki, davno izgubljeni oče pa naj bi bil črnolas lepotec z zelenimi očmi. Jaz sem prevzela večino maminih lastnosti, njene rjave lase, in modro barvo oči, čeprav so bile moje oči, intenzivno modre barve, kakor nebo. Kot je bila tudi mama, sem tudi jaz bila bolj majhna, merila sem komaj 167cm v višino, čeprav sem si želela biti višja. Po očetu sem imela le visoke ličnice in lase, ki niso bili ravni kakor mamini, ampak so bili valoviti (kakor očetovi, kadar je imel dolge lase). Andy se je vrgel čisto po očetu. Imel je temno valovite rjave lase, skoraj črne, visoke ličnice in lepe, zelene oči. Kot oče, je bil tudi on zelo visok. In bil je lep. Včasih mi je bilo žal, da sem njegova sestra, bil bo odličen fant, punci, ki ga bo dobila. Mamin novi fant-Luke… on pa je bil kot model! Svetlolas, z modrimi očmi, ki so zapeljale vsako ubogo žensko ki jo je pogledal… ne vem za kaj, se je odločil za mojo mamo, ko bi lahko imel vsako. Saj ni bil slab… ampak. Redki imajo res radi svoje očime ali mačehe. No, kakorkoli, Maja se je vrgla po njemu. Imela je modre oči in blond lase. Bila je ''lepotička'' v družini. Kaj pa sem jaz? Grda raca?! Prav lepa sem. Vam povem! Mogoče res nimam svetlih las in manekensko visoke postave z prelepimi oblinami, ampak mam lepo obliko obraza in moji lasje so zdravi, s čimer se večina punc ne more pohvaliti, saj si lase dnevno uničuje z likanjem/kodranjem ali barvanjem. In tudi moja postava je prav spodobna. Nekaj malega ženskih oblin mam, noge mam lepe dolge in kar mišičaste, saj treniram jahanje in atletiko. Imam tudi raven trebuh in ozek pas, edino roke imam mogoče malo preveč mišičaste za dekle in oči prevelike, kakor da bi jih kdo po nesreči dal na moj obraz. Aja, pa moje prsi niso bile velike. Komaj sem našla dovolj majhen nedrček, da mi je bil prav… ampak brat je rekel da sem najlepše dekle in tudi nekateri fantje na šoli so bili tega mnenja in povem vam, res me prizidane, ko mama govori, da je Maja njena lepotička, njena ljubljena punčka. Vse to sem bila nekoč jaz. No, Jacob pa je bil po mami (hvala bogu, če obstaja). Imel je rjave, na vse strani štrleče laske in sive oči. Imel je prevelika sprednja dva zobka, ampak zaradi tega je bil veliko bolj prikupen.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
22. november 2014
ŠE 4 NEXTE IN NADALJUJEM
22. november 2014
Next
22. november 2014
okej.. sm ful dobre volje in bom napisala kr zdej en NEXT
22. november 2014
PART 5

Z bratom sva nadaljevala pogovor.
»ne samo da je podobna očimu, tudi drugačna je, ne razmišlja tako stvarno kot ti! V oblakih živi in ljubi ličenje in modo, pa ima komaj osem let!! Ko bo tako stara kot ti bo največja kokoš v razredu…« je še naprej žalostno govoril o Maji moj preljubi brat.
»dobro… ampak vseeno je hči najine mame!« sem ga opozorila, ker se mi je zdelo, da je šel predaleč. Da naju mama ne bi slučajno slišala sem spet menjala temo in jo obrnila nase, da bi ga zamotila.

»torej bi te motilo, če bi zaplesala striptiz pred fanti, ki jih ne poznaš?« sem ga izzivala. Očitno je delovalo, kajti na obraz mu je hitro šinil navihan nasmeh.
»motilo bi me tudi če bi se slačila pred mojimi najboljšimi prijatelji… če bi bilo po moje, bi te oblekel v ogrinjalo, ki bi segalo od vratu do tal in čez glavo bi ti dal vrečo. Tako se noben fant ne bi mogel zagledati vate… ali še huje-resno zaljubiti!?«
»HAHA, res si pravi zaščitniški brat… no, odvadi se!«
»Carrie, to sem.« me je opomnil, skoraj zaskrbljeno.
»torej praviš da Kristjan ni prav dober fant zame?«
»noben fant ni dober zate…« je zamomljal, ko pa sem ga ignorirala je nadaljeval »ampak on je res eden izmed slabših, ki si jih imela«

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
22. november 2014
u173906
u173906
next
23. november 2014
Next
23. november 2014
u149520
u149520
next
23. november 2014
neeeeeeext
23. november 2014
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PART 6
Ta teden mi je mama dovolila ostati doma, zaradi ''pretresa možganov''. Andy, ki v septembru ni imel predavanj, mi je kuhal odlična kosila. Res da je hodil na fakulteto za arhitekturo, a to poletje si je našel službo v neki italijanski restavraciji. Rekli so, da je naraven talent in po študiju bo kot kuhar delal v neki Newyorški restavraciji, vse je že imel zmenjeno.

V petek so k meni prišle 'prijateljice'. To pomeni, tiste, ki so me imele rade, tiste, ki so se želele družiti z eno najbolj priljubljenih punc na šoli in tiste, ki so želele vedeti vse o meni, da bi to kasneje poročale svojim 'pravim' prijateljicam. Na naši šoli je za najpopularnejše dekle veljala neka Linda, z ''zvestimi, najlepšimi'' prijateljicami Marie, Rose in Sofio. To so bile največje kokoši na šoli. Potem je bila tu druga kategorija deklet, najpopularnejša dekleta, ki niso zgledala kot kokoši in so imele nekaj spoštovanja do same sebe. No, med to drugo kategorijo sem spadala jaz. In Linda me je imela za svojo tekmico. Kaj? Noben ne razume. Kakorkoli, k meni so prišle Angie , Megan (ki jo vsi kličemo Megie) in Cassie.
Posedle so se na kavč okoli mene, medtem ko nam je Andy kuhal večerjo. Povedala sem jim vse o Simonu, fantu, ki me je zbil na stopnišču. Vse so rekle, da je debil. Potem je skozi vhodna vrata prikorakala Alexis s prijateljico Ruby. Alexis je bilo dekle, ki je sodilo v kategorijo med 'najlepšimi puncami, ki so normalne' in 'najlepšimi kokošmi'. Bila je pikra in samosvoja, ni je brigalo za ostale, a nekako me je imela rada. Bila sem ena redkih. Ah ja, pozabila sem omeniti. Misli tudi da je najlepše bitje kar ga premore svet. Tako je ošabno vrgla skoraj dvajset centimetrske visoke pete v kot dnevne sobe, vzela je copate iz poličke in se vrgla k meni na dvosed. Ulegla se je in mi dala noge v naročje.

še štiri NEXTE
23. november 2014
u173906
u173906
next, pa ful dobr pišeš
23. november 2014
hvala
23. november 2014
Next
23. november 2014
še dva nexta....
JUTRI BOM DALA