Forum
u219227
u219227
Hej! Odločila sem se, da bom napisala zgodbico. Ideja ni moja, ampak od keep calm girl.
Link teme:
http://www.igre123.com/forum/tema/in-lt-3-ideas-for-stories-in-lt-3/190702/

I hope you like it!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Prolog:

Nihče nikoli ne ve, kaj se bo zgodilo čez nekaj let. Časi, ko sem sanjarila o tem, da bom princesa, so mimo. Kje je zdaj ta grad, ki sem si ga vedno predstavljala? Ni ga. Kje je zdaj princ na belem konju, ki me bo rešil? Tudi njega ni. Kje pa sem? Z mojo najboljšo prijateljico Tayo živiva v majhni vasi. Ko sva pobegnili iz sirotišnice res nisva najbolj pametno razmišljali.
"Karina!" sem zaslišala glas za sabo. Ob zvoku sem se zdrznila.
"A ti si," sem rekla in premerila mojo najboljšo prijateljico. Njen pogled mi je povedal vse. Lahko se pripravim na pridigo. Ampak verjetno ne bom imela veliko časa...
"Pa kaj ti res nimaš pametnejšega dela?" je rekla in z grozo premerila mojo skicirko, kot da bi bila pošast. Zavzdihnila sem. Ona res ne razume, da ni boljšega, kot da prelivaš svojo dušo in čustva na papir.
"Gospodična Taya" sem rekla z ledenim glasom. "Kaj pa Vi delate drugega, kot da izdelujete zapestnice?" sem jo vprašala in jo grdo pogledala.
"Lepo te prosim, Karina! Kaj še nisi ugotovila, da...." in je že spet začela svojo pridigo. Nimam jo namena poslušati. Pograbila sem skicirko, ter z glasnimi koraki odšla iz sobe. Zanalašč sem močno zaloputnila z vrati, ker vem da to sovraži. Prav ji je! Saj vem, je moja najboljša prijateljica, samo včasih je tako tečna, da bi najraje poslala k vragu.
Vprašanje je sledeče: Kdo potem sploh sem?
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Opravičujem se za vse slovnične napake!
Mnenja?
14. december 2016
Prvi Next!
15. december 2016
u219182
u219182
Neeeeeext
Super začetek!
15. december 2016
u216836
u216836
Počaščena sem, da lahko prva komentiram! ^^
1. Naslooov! *-*
2. Tista fora s gradom in princem na belem konju je res... amazing *o*
3. Pobegnili sta?! Ojoj, ojoj, že kar na začetku ustvarjaš kriminalno usmerjene like
4. Strinjam se z Karino, risanje (oz. v mojem primeru bolj pisanje) je res izlivanje čustev na papir. Ne morem izraziti tega občutka.
5. In tako pridemo do zaključka, da je to neverjetnačudovitaperfektnapopolnaizvirnazanimiva zgodbica!
6. ZAHTEVAM NEEEXTT!
15. december 2016
u219227
u219227
Res, res hvala vsem trem! <33
15. december 2016
u216836
u216836
Uf, zgleda da sem predolgo pisala komentar in konec koncev niti nisem prva komentirala
15. december 2016
u219227
u219227
Eh, sej je ok
15. december 2016
no to je popolnooooooooooooooo res wow in komaj čakam na Next ker me tako zanima kako se bo to razpletlo oziroma razpletlo res imaš talent in neeext
15. december 2016
Next o uauauuuu
15. december 2016
u219067
u219067
Draga moja, to le super!
Next Next nextttttt
16. december 2016
u219670
u219670
Neeeeeext
Kdaj bo Next?