Forum
Hojla,tole zgodbico bom pisala z мαѕ†єя.♥. Za vsak najin next jih potrebujeva vsaj 4. Zgodbisa se bo šla o dekletu,ki nima prave sreče v ljubezni,a njeno življenje se bo spremenilo-na boljše.
Glavni junaki: Milla,Edward&Maya(njena starša),njena BFF Inna in fant Andrew.
Next?
Naslednji next in slike bo dodala мαѕ†єя.♥.
21. september 2012
ja, rabima 4 nexte
21. september 2012
u101137
u101137
next
21. september 2012
u104272
u104272
next
21. september 2012
next
21. september 2012
next
21. september 2012
ne skrbite, мαѕ†єя.♥ že piše
21. september 2012
Oj! Sem Millie in hodim v osmi razred. To sem jaz:

Ko pomislim kakšno je bilo prej moje življenje me spreleti srh... Ah, bom kar od začetka.
''Milliee! Si slišala? Jutri bo šolski ples!'' me veselo objame Inna, moja najboljša prijateljica. Ampak jaz sovražim šolske plese. Andrew (moja ljubezen) pleše z Caro (največjo važičko) in ni mi do tega da bi gledala kako se poljubljata. Inna:

Caro:

Andrew:

''Millie? Saj boš prišla, ne?'' me pogleda Inna. Zavzdihnem, a rečem: ''Prav.'' To je bila velika napaka! Že ko pridem domov začnem tuhtati: pa saj niti soplesalca nimam! Niti si ne upam nobenega vprašati ali bi plesal z mano ker sem zelo plaha in zaprta vase! Zato si tudi Inni nisem mogla oporekati. A zdaj je kar je! Treba bo poiskati soplesalca! KO DOBIMA 3 NEXTE, NEXTA (:TWIX
21. september 2012
u101137
u101137
neeeeeeeeeeeeeeeext
21. september 2012
next
21. september 2012

21. september 2012
(tole sta moja starša)
21. september 2012
next nadaljujta
21. september 2012
No,vse se je lepo začelo,ker sem mojo sramežljivost poskušala odgnati pred ogledalom. Vadila sem,kako bom tole rekla Andrewo...zvenela sem nekako takole: 'hmmm...amm.a bi ti-i plesalzmano?' Kako sem jecljala! Kako grozno..nikoli nebom dobila soplesalca :'(.

Srečna sem lahko le,ker imam BFF..ona mi je vedno ob strani (: .

No,le še en dan pred plesom. Obupana sem. 'Milla (moj vzdevek) ,hitro pridi v kuhinjooo!' se je zadrla mama. Ko sem jo zaspano pogledala,sem jo videla,kako se z metlo trese v kotu trese od strahu. 'PAAAAJEEEK!' haha-sem pomislila,ko sem videla to drobno kreaturo. Vrgla sem ga ven in vse se je lepo končalo hehe. Ampak-kateri fant bi hotel dekle-ki pobira pajke?
Spet je napočila žalost.
3 nexti pole naxsta master.
21. september 2012
мαѕ†єя.♥ *
21. september 2012
next
21. september 2012
neext
26. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg