Forum
Ležala sem na postelji. imeli smo tako imenovane "POGRADE". bila sem spodaj ! strmela sem v popisano desko. v moji glavi je bil nepopisen nemir. bila sem sirota. nihče me ni hotel vzeti k sebi domov. spraševala sem se kaj sploh jaz počnem tu ! včasih.. sem bila hvaležna da sem prišla sem . saj imam zdaj BFF.. in BF .. in imam tudi simpatijo ! imu mu je Claudy ! Ohjoj! še sebe sem pozabila predstaviti :
"živjo sem Kelly-Anna Orleanski. vem čudno ime in tudi priimek. prijatelji me kličejo Kelly ali Anna . toda raje imam Kelly. prihajam iz Miami-ja.stara sem 16 let. imam črne dolge goste lase in zelene oči. pri 3 letu sem prišla sem. starši so me pustili pred glavnimi vrati. prinesli so me v moji zibelkil. preden so odšli so name položili neki listek. nato je mati z mojim očetom stekla v avto in se odpeljala. zdaj pa sem tu. skrbnica me ima kot za "priljubljeno in pridno deklico" .. toda temu ni tako. moji Bff je ime Ania. to ime mi je tako zelo všeč !
prihaja iz Los Angelesa. tudi ona je stara 16. ima blond lase z rdečimi prameni. zelo je lepa! je pa tudi prijazna.. imam pa še eno Bff. ime ji je Klara-Łara. ona je stara 17 let. zato se več družim z Anio. ker je moja vrstnica. Klara-Łara ima tudi svoje prijateljice. toda bolj kot z puncami se druži z fanti . pač je taka.. ! tu je pa še Claudy..
NeXXXtam ????
09. januar 2011
Kelly :

Ania :

KŁara-Łara :

09. januar 2011
in to je Claudy :

09. januar 2011
u10123
u10123
next
09. januar 2011
u10123
u10123
dobra zgodba
09. januar 2011
nextaj !!!!!!!
09. januar 2011
bi lahko nekstalaa ? z iso ričakujeva VELIK DEL. ! x)
09. januar 2011
next
09. januar 2011
Njeext ♥
09. januar 2011
full dobr next!
09. januar 2011
ok ... bom zdaj neki malga napisala.. drgač pa HVALA ker berete!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Claudy... on je .... POPOLN! ima lepe tmno rjave lase in prečudovite očke! tako zelo je velik. (looool) .. no on zdaj ni važen. ! zdaj ga sovražim , toda na videz ! v srcu je on moj glavni vir da sploh bije. v sobo je nato prišla skrbnica Luccy . bila je vesela kot zmeraj. rekla je da gremo na sprehod. do igral. z Anio sve se razveselile saj sve se na igralih vedno rade smejale in pogovarjale. obuli smo se in toplo oblekli saj je bila zima. ko smo prišli ven smo bili zelo presenečeni. in jaz sem v tistem trenutku moj veseli izraz na obrazu spremenila. spremenila sem ga v jezen in žalosten. najraje bi se v tistem trenutku pogreznila v zemljo . videli smo Claudy-ja z Hanno Weber. padla sem na kolena. Ania me je skušala pobrati a ni šlo, bila sem prilepljena . cLAUDY ME JE OPAZIL . v očeh so mu pristopile solze. Hanna je to opazila in ga je zanalašč pograbila za njegovo prečudovito roko. njegov obraz se je obrnil. proti njej. v tisti sekundi je Hanna primla Claudy-ja okoli vratu in mu pritisnila en ogaben poljub. takrat se nisem mogla več zadržati. padla je 1. solza. nato 2. potem se je kar ulilo solz. bile so največje .. kar sem premogla. skrbnica je prišla k meni. pogledala sem jo in pomagala mi je ustati. odpeljala me je v sobo. tam sem se ulegla na skoraj odrabljeno posteljo in skrbnica me je pokrila. "si v redu ? se dobro počutiš ? " jaz sem kimala in počasi obrisala solze. pustila me je samo z Anio. "poskrbi zanjo!" je še zadnje rekla skrbnica Anii .
A-Ania J-Jaz
a - kaj ti je ? ali je to zaradi njega ???
j - ja ... ne spominjaj me nanj!
a- prav.. ampak .... kako se počutiš ??? si v redu ?
j - ja ja.. ja! zdaj pa bom zaspala.. in nehala misliti na ... saj veš koga!

nextam ?
09. januar 2011
vav kako žalostno!drgač pa super! next nujnoo!
09. januar 2011
next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. januar 2011
u34611
u34611
nextttttttttttttttt
11. januar 2011
next ?????????????
12. januar 2011
u10123
u10123
next
14. januar 2011
nextaj zdaj nooo