Forum
POZDRAVLJENI! sm amadeja in vam bom pisala zgodbo, ki je napol resnična napol pa neresnična. potrebovala bi nekaj bralcev!!! <3<3<3 =)=)=)

Želiš brati???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. december 2013
zgodba bo govorila o punci, ki je bila lepa a si ni našla fanta.Vse njene prijateljice so imele že svojega fanta, ona je bila edina brez fanta. ime ji je bilo NINA. 2 nexta!!!
28. december 2013
BOM KR ZAČELA!!
Živjo! Sm Nina. Hodm u 8 razred OŠ. Mam full prjatlov. Ocene mam kr dobre. mam pa tut svojo simpatijo. ime mu je aleks.full je cout. na našo šolo je pršu k sm bla u 4.razredu. sva v istem razredu. ušeč mi je že od tkrt naprej.
30. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
30. december 2013
Bliža se konec 8 razreda. Jst pa postajam čedalje lepša. aleks tut!!!!!!!!!!!!!!
med poletnimi počitnicami ni bilo dolgčasa.Seveda se dobivam s prijateljico PIO. moja BFF!!! Nek večer sva odšle na pico.(slike pridejo kasnej) Sedle sva v kot. pija je sedela na levi strani mize jast pa na desni. Naročili sva pijačo in dve pizzi. Smejali sva se in se pogovarjali. Seveda pa tudi jedli in pili. Ko sva se najedli sm se naslonila nazaj in zagledala...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Koga/kaj sm zagledala???
30. december 2013
EVO SLIKE:

JST(NINA):

30. december 2013
PIA (BFF):

30. december 2013
next
30. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
30. december 2013
ALEKS (SIMPATIJA):

30. december 2013
neext
30. december 2013
next za novi bralki
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sva se najedli sm se naslonila nazaj in zagledala sem zagledala aleksa! Pia ve , da je moja simpatija.
j-jst, p-pia
p- opa a smo se mal napudral? no misl zakaj si zardela?
j-okol se obrn
p-(se obrne okrog) omg res morš pred njim zardet. ti si res mal mim!
j- ja kaj nej. kwa vse bi zdej nrdila da pride sm!
p- o šit na wc me je prjel! a greš z mano?
j-ne. kr pejt.
p- Ok grem poročej če se kej nrdi!
j- ja bom!
Ko je pia odšla je aleksov prijatelj tudo odšel zato sta bila sama. Ker aleksovega prijatelja dlje ni bilo je...
31. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. december 2013
u154996
u154996
next
02. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. januar 2014
next...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko je pia odšla je aleksov prijatelj tudi odšel zato sta bila sama. Ker aleksovega prijatelja dlje ni bilo je aleks prisedel k nini
j-jst, a-aleks

a-žiujo
j-oj
a-kko si
j-dobr ti?
a-isto.a bi šla jutr z mano u kino?
j-ammmm... ja itak
a-ok se vidva ob 8 zvečer
j-zmenen!!! by
a- by pikica!

Kmalu po tem pride pia...
p(pia), j (jst)
p-in...
j-biu je tle
p-se mi je kr zdel sej se kr topiš
j-povabu me je vn
p-kam?
j-u kino zvečer!OMG komi čakam!!!
p-jutr ob 6 greve u shopping po nove čevle pa obleko!!!ne zamud!!!
j-ok

Celo noč nism spala kr sm sam mislna kaj se bo nrdil....
04. januar 2014
2 nexta
04. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
next
04. januar 2014
s pio svakupili:
obleka

čevlji
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=56373948[/img]
nakit

04. januar 2014
šle sva še k frizerju.
izgledala sem tako:

04. januar 2014
u154996
u154996
next
04. januar 2014
Ko sm prišla domov sem se stuširala oblekla in obula ter šla z aleksom v kino. Gledala sva romantični film. Med filmom je bil tako lep prizor, da so mi solze pritekle na lica. Aleks me je videl in mi obrisal solze iz lic. Nasmehnila sem se on pa mi je dalpoljub na lica. Zelooo sm zardela.
Po filu sva šla še v park, kjer sva se poljubila. Dal mi je zapestnico na kateri je pisalo i love you.
a-aleks, j-jst
a- a bi bila moja punca?
j-ammm... ja!
a-izvoli zapestnico v znak ljubezni.
j-omg kok je lepa
a-ti si tut
j-zakaj mi to šele zdaj poveš
a- kaj
j- poznava se že iz 4. razreda ti me pa šele zdaj prosiš če bi bila par
a-preveč sramežljiv sem bil pa tresel sem se k sm ti hotu neki povedat. mislm to kr sm ti zdej
j-no jst te tut noro ljubim!!!
SLEDI....sraaaasteeeen poljub
04. januar 2014
takšna je bila zapestnica:

04. januar 2014
u154996
u154996
next
04. januar 2014
u157816
u157816
next
04. januar 2014
next za novo bralko
...........................................................................................................
ko je bilo konec poljuba. Je pogledal na uro.
a-aleks, j-jst
a-o šit ura je že skor pounoč
j- o šit čist sm pozabla
a- pikica morm it
j-ok jst tut
a-by
j-by
poljubil me je in odšel. Jaz sem tekla do doma. ko sem spet pogledala na uro sem se zaletela v fanta. BUM!!! Padla sem na tla in bila nezavestna. Ko sem se zbudila sem nad sabo zagledala fanta
o-on j-jst
o-kok prstou kažm
j-3
o-o kok sm veseu da si uredi. jst sm nik
j-jst pa nina
ustala sem a sem padla v nikovo naročje, ko....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------- kaj se naredi????
04. januar 2014
nik:

04. januar 2014
u154996
u154996
next se poljubsta
04. januar 2014
next
05. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg