Živijo!
Nakratko se naj predstavim sem nina in igram kitaro (že 6 let) ter pa ljubitelsko včasih primem tudi za tipke klavirja in ja rada bi pomagala vsem vam ki imate karkšna koli vprašanja,težave...
tole temo pa ustvarjam z namenom da bi se pogovarjali o glasbi!
Oz natančneje naprimer če kdo rabi kakšne note in jih ima naprimer kdo drug ali pa ve kje jih lahko najde , da si pomagamo ... Ker sama dobro vem kako težko je najti note, še posebaj če želiš točno določeno pesem... tudi jaz iščem veliko not slovenskih in tujih pesmi,no pa ne samo note tudi znanje in kakšno mnenje.

upam da si z kom izmenjama kakšne note ali pa znanje hihi
Hvala!

In ja PIŠITE!
30. december 2013
a kdo še igra klavir ali kitaro?

aja pa pozabla sem še povedat da obožujem tut vijolino tko da ....
Pa plisss pište kej
30. december 2013
u154200
u154200
jas igram kitaro
16. marec 2014
u160945
u160945
Jst pa klavir
15. april 2014
u159129
u159129
Js tut klavir, 4 leta. Pa mi je dons napisala v beležko PRIDNA . Mam ful fajno učitlco, pa bi kkšno filmsko al pa iz kkšne risanke glasbo, pač note, če kdo ve, pa kerkol komad od Bieberja.
15. april 2014
jst pa igram kitaro pa bi prosil za note (in akorde) od pesmi Higway to hell. izvajalec pa je skupina AC/DC. zahvaljujem se že naprej.
27. junij 2014
u174479
u174479
oi! septembra se bom šla v drugi letnik programa predšolske vzgoje (prepisala sem se iz gimnazije) in nimam pojma o klavirju, moram pa narediti defirenciali izpit. bi lahko plis predlagali kje bi se naučila osnove preko interneta in kje bi dobila otroške pesmice z notami....
17. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg