Forum

zdravo !
ja no jaz imam idejo da bi pisala zgodbo o petih dekletih ko so pač zelo velike sovražnice one direction in se izmenjavajo pač v zgodbi o svojih izkušnjah, ena recimo da je bila kot mlada veliko v bolnišnicah zaradi neke bolezni, druga da je bila vedno pač zaničevana in da so jo veliko zmerjali in kako je vsaka posamezna od teh deklet začela sovražiti one direction, potem pa bi počasi začele poslušati one direction, pač besedila in bi jim pesmi zelo pomagale v življenju, postale bolj močne itd.
edini problem je pač da jaz ne bi pisala iz vidika vseh petih deklet in zato iščem štiri nadarjene pisateljice, ki bi bile pripravljene pisat iz vidika teh štirih deklet ( za eno bi pisala jaz ) . in sem se odločila da pač priredim kot neko tekmovanje, na katero se bi prijavilo pač najmanj 12 deklet in bi pač se potem odločila s katerimi bi najraje pisala ( vmes bodo tudi neke vrste izzivov in to ) . in če je kdo pač interesiran naj samo izpolni prijavnico spodaj (: hvala za vse ki se bodo pač odločili <3

PRIJAVNICA :
ime :
na kratko o tebi :
link do zgodbice, če jo imaš na igrah123 / odlomek iz kake zgodbice ko jo drugače pišeš :

27. februar 2014
ime: Ana
na kratko o tebi: treniram ples...
nimam drugih zgodb
27. februar 2014
ѕprejeтe :
Anchek123
27. februar 2014
Ime: Maja
Na kratko o meni: nevem nimam kaj dost za povedat sam full rada pišem
zgodba: http://www.igre123.com/forum/tema/just-my-luck-%29*/68478/1
27. februar 2014
u159930
u159930
E
28. februar 2014
u159930
u159930
PRIJAVNICA :
ime : lucy
na kratko o tebi : rada pisen kratke zgodbice, berem
link do zgodbice, če jo imaš na igrah123 / odlomek iz kake zgodbice ko jo drugače pišeš :
Odlomek eme zgodbe
When is fier next to you

Slisala sem sovo ki je kukala, a se nisem ustavila ampak sem tekala. Tekla,tekla,tekla pocasi me je zacelo boleti srce. Stemnilo se mi je pred ocni. Ko sem se zbudila sem videla moskega. Nekaj sem hotela povedati a nisem slisala svojega glasu kricala sem in kricala dokrel moj glas ni omajal. To je bilo vseno saj me ni nisce slisal. Moski tam pa se je le smejal.
28. februar 2014
ime : Ana
na kratko o tebi : hobiji, ples, petje

Svoje telo stisnil k mojemu in me poljubil. Svoje prste je prislonil pod mojo brado in z njimi potoval do mojih ustnic in nazaj do začetka njihove poti in nato rahlo privzdvignil moj obraz, da sta se najina pogleda srečala. Njegov dotik je po mojem telesu sprožil naval mravljincev, ki so še kar nekaj časa vztrajno plavali po mojem telesu. Po licu mi je zdrsnila solza, vendar še preden bi pristala na tleh, jo je nežno obrisal in me še močneje objel.
28. februar 2014
ѕprejeтe :
Anchek123
Mr. Horan *-*
.*мαɢιc*.
love zayn
28. februar 2014
kaj pa zdejjj?
28. februar 2014
Kdaj bomo zacel pisat? In si razdelile vloge?
28. februar 2014
ja no tak kakor sem razložila že na začetku bom najprej še malo počakala če se bo še kdo prijavil, pol bom pa ne vem dala recimo tri izzive in potem se bom odločila s kom bi najraje pisala oz. vmes bodo izpadale nekatere dokler ne bodo samo štiri ostale. potem bom pa pač odprla temo, razdelili si bomo vloge itd. nekak tak no
28. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg