Forum
u84754
u84754
****************************нαנ! נαz ѕм η.ι.η.у. ●__●******************************
Tuki, bom pisala zzgodbo, ki bo opisovala moje življenje!

KAO OGLAS OZ. PISNI TRAILER!!!:::

нαנ! נαz ѕєм нσℓℓу~нσℓℓу нσℓℓι∂αу. נα, ιмє ѕє υנємα z ρяιιмкσм! ρσνє нσℓℓу! čє žєℓιтє ιzνє∂єтι, čємυ тαкšєη ηαѕℓσν, ρσтєм вєяιтє тσ zgσ∂вιcσ!

SORRY, KER SE MI NE LJUBI OPISA DAT, AMPAK SIGURN BOSTE TIDTI, K VAS ZANIMA BRAL!

SEJ BOŠ BRAL, A NE?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. junij 2012
u84754
u84754
Hwala!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mami, koliko cajta še? Se zaderem. Do česa? Do konca šole-ŁoŁ?! Ja, še 14 dni!
Se pogovarjava z mami. Aja! Oprostite, ker se nisem predstavila; Jaz sem Holly Holliday!!! Stara sem 15 let... no, točno na konec šole ga imam in stara bom 16 let!
To sem jaz:

to je moja mlajša sestrica Rosie:

in starejši brat Harry:

to sta mami in ati:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

V moji družini se še nikoli ni zgodilo nič posebnega... mogoče, ker jaz nisem posebna...
Tudi na moji šoli nisem preveč priljubljena... medtem, ko mojega brata obletavajo same mačke! Joj, ko bi vsaj mene obletavali mucki! Ampak problem pri mojem bratu je,
da zanj nobena ni dovolj dobra! Razen jaz! Naj se ne sliši tako, kot da sva z bratom par! Ampak vedno mi je govoril, da če ne bi bila v sorodu, bi me vzel za punco! ...Pa saj se sama sebi ne zdim nič posebnega. Imam naj prijatlco, ki je edina, ki jo imam, in največje sovražnice tega planeta:

edina frendica:

sovražnice:

zgoraj iz desne proti levi: Lisa, Clawdia
spodaj iz desne proti levi: Jen, Paris, Pay
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

TO JE BIL OPIS, ZDAJ SE ZAČNE ZGODBA, A RABIM 2 NEXTA!
21. junij 2012
u84754
u84754
aJA, paris je glavna!
21. junij 2012
u89003
u89003
next nujno!
25. junij 2012
u84754
u84754
hwala! bom po kosilu!
25. junij 2012
u89003
u89003
nina
25. junij 2012
u84754
u84754
Oki!!!
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Šla sem v šolo. Sonce je sijalo, kot... NWM... Pač, sonce je že sijalo. Na poti v šolo sem srečala Penny (naj prjatlca).

(penny-p jst-j)

P- Ej, Holly!
J- O, hej!
P- Kako si kej?
J- Super!
P- Še samo 14 dni!!!
J- Ja, pa je konec šole!
P- No, tudi to... Mislila sem na tvoj birthday!
J- Ha? Moj birt... Joj, saj res!
P- Nevem, kaj bi ti kupila... Imaš posebno željo?
J- Ne... No, res je nekaj... Vendar mi tega nihče ne more podariti...
P- In to je?
J- ... Želi... Eh, pozabi!
P- Prav. Ah! Glej, ura je 5 do osmih! Šola! Do nje imamo še 10 minut!
J- Oh, ne! Hitro! Teci!
P- Prav!

ČEZ 14 DNI:

RRRRIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNGGGGGG!

Aaaaaaa! Budilka zabita! Šla sem po stopnicah... Mami, kje si? Ej, ljubica! Konec šole!
Ha? Saj vem. Rečem. Z mamo greva nakupovat! Mi reče oči, potem pa z mamo v avtu izgineta izza vogala. Moja oblačila za zadnji dan:

Prispela sem do šolein videla Penny. Mahala mi je. Vse naj naj! Ha? Darilo? Odprla sem ga, v njem pa je bilo tole:

next?
25. junij 2012
u89003
u89003
neeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxtttttttttttttt
25. junij 2012
u84754
u84754
okii!

Prišla sem domov. Mami sem povedala, kako razburljiv dan je bil. Ona je govorila po telefonu... Govorila sem ji, ona pa me je strogo pogledala, se obrnila in govorila naprej. Začela sem kričati, kar sem prej govorila... Povedala sem ji, kaj se mi je zgodilo v šoli... Paris svoj TAMPON vrgla vame. IN TO MED MALICO. Itak sem bruhala... na zadnji dan!!!
Potrebovala sem mamino tolažbo... Objela sem jo. Nič ni storila. Govorila je naprej... Prijela sem mamino roko ter jo položila na moj hrbet, kakor me ona potolaži. Vendar je vseeno govorila naprej. Zame se ni zmenila. Bilo je, kot bi bila hipnotizirana. Zarenčala sem ter švignila v sobo. III! Šla sem na facebook. Bil je Erik! Kliknil me je in mi namignil, da si me želi. Joj! Čakaj! Pa naj mu verjamem?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wem, noben ne bere, sam oki, nextam ju3!!!
28. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg