Forum
Pravkar se je začelo odštevanje ampak ne odštevanje za novo leto ampak odštevanje sekund do konca šolskega leta torej 3 2 zdaj zgledamo vsi kot da smo na gasilskih vajah vsi smo že v nizkem štartu da se poberemo z mučilnice za 2 meseca….1 juhu že drvim po šolskem hodniku ter pdiram vse pred seboj kot da mi gori za petami auuč ja pravkar sem se zaletela v mojo BBF sarah najprej se pobere ona nato mi poda roko in še jas vstanem skupaj se začneva smejati kot počen pisker (čeprav ne vem kako se počen pisker smeji ampak ok.)
Ko stojiva trdo na tleh začneva počasi šprintati v svobodo ..aja pozabila sem se predstaviti gotovo je kriv udarec v glav ojoj kaj če sm izgubila spomin ne še vedno vem kdo sem. sem liane jones navadna 18 –letnica ki si želi odpočiti po 10- mesečnem mučenju ja obiskujem splošno gimnazijo saj po osnovni nisem imela pojma kam vem da je čudno da nimam ciljev ampak ne načrtujem prihodnosti saj te lahko kasneje preveč prizadene…torej z družino živim v londonu v srednje veliki hiši čeprav se meni zdi zelo velika in lepa imam najbolša starša na svetu in najbolj tečnega starejšega brata na svetu ki je star 21 let. Sarah živi v bloku ki je zraven naše hiše. sarah pa živi sama z mamo saj ji je oče umrl pred 2 letoma ampak to je sedaj že preteklost. Sedaj z sarah sediva na moji postelji v moji sobi in se pogovarjava o najini najboljši skupini one direction . že od nekdaj sanjam da se bom poročila z zaynom in bova imela pravi otroški vrtec sarah pa bi se rada poročila z vsemi hkrati sicer pa nevem kaj bi počela z vsemi hkrati(le kaj? )ja one direction še nisva videle čeprav živiva v londonu je london zelo velik in jih ne moreš videt kot nekateri mislijo na vsakem vogalu in jih prosit naj se poročijo s tabo itd…. ker sem veliko govorila sem porabila tudi veliko energije in postala lačna z sarah sva se strinjale da greva v trgovino po nekaj za na zob. ali pod zob?whatever…ko sva midve mirno skakljale po pločniku se je na cesti dogajala prava zmeda bila je velika gneča in bilo je res smešno gledati kako se midve lepo premikava peš oni v avtih pa morajo čakati pa še bencina ne rabiva…ko prideva do trgovine naju je skoraj kap pri trgovini je bila ogromna gneča »mogoče pa imajo kako super akcijo » rečem sarah me pa začudeno pogleda se vstavi me prime za roke in me pogleda v oči » ojoj zakaj mi nisi že prej povedala da si lezbika saj bi še vedno ostali prijateljici« what reče sarah in me pogleda z ubijalskim pogledom če bi lahko ubijala s pogledom bi bila zagotovo že 100 krat mrtva kar groza me je postalo sarah že odpre usta a jo spet prekinem »si dobila srčni napad kako ti pmagam čakaj grem po pomoč« hitim govoriti »čakaj« »boš mi končno pustila do besede » se mi zadere sarah da mi skoro bobniči počijo »ja« rečem s cvilečim glasom«ok , prvič nisem lezbika,drugič nimam srčnega napada zato ti ni treba po pomoč,hočem ti rečti kaj pa če so v trgovini one direction in zapre usta ter globoko vdihne jaz pa rečem le » ha ha ha ne šali se z nesmešnimi šalami ker izpadeš prekleto bedna« sarah me pogleda žalostno nato pa v tla in nato spet mene in spet tla »seveda kako sem sploh lahko pomislila na to«
In na obraz se ji spet prikrade nasmešek. Naenkrat mi je v želodcu glasno zakrulilo sarah pa je mislila da ji je kdo potrobil zato se je veselo ozzrla proti cesti ko je ugotovila da ji je zatrobil moj želodec je spet dobila napad smeha in ko jo je minel sma se odpravili do trgovine in se komanj prerinile v notranjost naenkrat sva zagledale…
1) To je moja prva zgodbica zato vas prosim da napišete iskren komentar!
2) Sploh nextam?
3) Upam da niste zraven zaspali…
11. avgust 2013
slike sm pozabila ati jih dobite v naslednjem nextu!!
11. avgust 2013
next!!!
11. avgust 2013
neeexxxttt
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
nextt
12. avgust 2013
oki punce čeprav je full malo bralk dobite danes ali pa jutri next!!!!!res sem vam full hvaležna ker berete čeprav j začetek biu beden bom se potrudla da bo nadaljevanje boljše...
RADA BI VAS VPRAŠALA KATERI ČLAN HČETE DA BO MED GLAVNIMI OSEBAMI??? FULLL BI VAM BLA HVALENA ČE BI ODGOVORILE...Vse vas ma fejst rada ker berete mojo zgodbico!!!!
30. avgust 2013
sm prebrav pa nism punca, kr dobr je
30. avgust 2013
hmmmmmmmmmmmmm... men je blo pri moji zgodbico tudi člana težko izbrat pa sem pol izbrala nialla. zaj pa če si napisala da sanjaš da bi se poročila z zaynom te pač njega izberi sarah pa naj bo te z louisom
30. avgust 2013
u173833
u173833
08. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg