Forum
u151370
u151370
Hei,napisala bom zgodbico in res upam da vam bo všeč

"Kacey,vstani!"sem zaslišala iz kuhinje.Šla sem po stopnicah,zaspano in počasi kot polž.Pomela sem si oči in pogledala po kuhinji.Na mizi sem zagledala zajtrk,za pultom pa mamo,ki hiti in pripravlja zajtrk še za ostale.

Sedla sem za mizo in začela jesti,ko pa sem se spomnila,da niti ne vem koliko je ura.Okna so bila še zaprta,zato nisem vedela ali je zunaj že svetlo.Pogledala sem na telefon ko pa vidim,da je ura 3.40 zjutraj.Rekla sem mami naj mi pove koliko je ura,saj mi na telefonu kaže narobe.Mama mi je rekla isto številko.Začudila sem se in to je opazila."Pa kaj si pozabila,da gremo danes na morje?"Tako sem bila zaspana,da se res nisem mogla spomniti.Pojedla sem zajtrk in odšla v kopalnico.Uredila sem se in šla v dnevno sobo.Medtem ko so drugi jedli zajtrk sem gledala TV.Zgoraj pa se je Maya(moja sestrica-dojenček) začela jokati.Kot vedno sem jo morala jaz umiriti,da je nazaj zaspala.Vzela sem potovalko in kovčke,ter jih nastavila pred vrata.Z bratom sva odnesla vse potovalke,kovčke in podobne reči v avto.Počakala sva tam.Za nama so prišli še ostali.Po temi smo se vozili dolgih 1000 ur.Saj ne.Ob 14.00 smo bili že na morju.Z bratom sva spet nesla potovalke in kovčke.Šli smo v naš hotel.

_________________________________________________________________________________________
jaz:

mami:

brat(Lan):

Maya:

next?
22. marec 2014
next
23. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg