Forum
u38169
u38169
No jst sm Klaudija in bom napisala eno zgodbico.Navdih sem našla pr Piia.Meow xĐ
Bom mau napisala.! x3
_____________________________________________________________________________________
HeLou.Ime mi je Charlotte.Večina pa me kliče Charlie ali Lotti.Hodim v 2.letnik gimnazije.Imam BFF Jenny in Lilly.Sta res prijazni.Imam tudi BF Mikea , s katerim se poznava že od otroštva.! V šoli nisem ravno najbolj popularna punca.To mesto zaseda Ashley.Je res prečudovita.In vedno se norčuje iz mene in mojih prijateljev.To je blo mau o mojmu lajfu.Lahk bi še mau nakladala ampak se mi mudi v šolo,saj mamo preduro.(-.-') Zdele je ura že 6.45. In morm pohitet če hočm pridt v šolo pravočasno.!Na srečo me je zbudila mucka Mimmy,ki je začela skakt po meni."Ah...Blagor teb.. Samo skačš,se igraš in uglavnem nimaš problemou.!"Sm razmišlala.Tko sm razmišlala še kakih 5 minut in potem sm se šla oblečt.Na sebe sm vrgla prvo kr sm našla in se šla obut. Vzela sm superge ki so lih ležale na sred hodnika, se zadrla "ADIJO.!" in šla v šolo.!
Next.?

Ti je fšeč.? xĐ

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. marec 2011
u23938
u23938
=)
06. marec 2011
u34972
u34972
Ženka... NexTi!! [;
Ti pa tvoja hčerka Piia mata ful dobr smisu za pisanje!!
I LofjU!
06. marec 2011
u38757
u38757
NexT.!
06. marec 2011
u38169
u38169
Bom nextala k mi je dc.! xĐ
06. marec 2011
u38169
u38169
Hodila sem vedno hitreje.In kmalu sem prišla pred šolo.Tam me je že čakala Jenny. " Veš Lilly je zbolela.In je dans ne bo.!" Je povedala Jenny. "Oukej.." Sem odgovorila. Ko sva že hotle it v šolo sva zagledale Ashley in njeno 'družbo'.Kot vedno niso mogli mimo naju brez opazk.Jenny jih je ignorirala,jaz tudi,dokler Ashley ni začela: "Glejte ju.Same sta.Lilly je končn ugotovila,da sta brezvezne.!Zdej sta pa same.!Hahaha.In vesta kai.?Fanta mam.!" Oh.Vedno se važi.Misl,da je kraljica in,da to tut bo ustala.Dost mam. Začela sem: "Hohoh...(-.-) Kok kul.!Čis resna sm.Zakaj ga pa maš.?Da ti kup nove obleke. Očitn je že pogledu v tvojo omaro..." "Oh.!McConnell-ka.!(tak je moj prrimk) boš že vidla. Itak pa tut če so moje obleke grde in so za v smetnak jih boš ti pol poberala iz njega.!" Je odvrnila Ashley. V mislih sem že imela svoj nasledn stauk,ampak preden sem uspela odpret usta me je negdo močno potegnil nazaj.Ni bila Jenny saj je bil prijem premočan zanjo.Nato sem se spomnila.Bil je Mike."Dej umir se.!"Je hitr reku,ko je vidu ,da me je potegnil nazaj med prepirom,ki bi bil lahko res zanimiu. "Oukej.Mirna sm. Zakaj me pa vlečš.?Mislm lahko bi ji končno pokazala kdo je glavna 'bitch'.!" Mike me je začudeno pogledou."Ah brezveze..."Sem še dodala.Jenny pa je Mikeu prišepnila: "Ej hvala. Mau je mankal pa bi biu 'red alarm'.!" Ashley je še nekaj časa gledala v našo smer nato pa odšla k pouku.Tudi mi smo odšli v razred...
06. marec 2011
u38169
u38169
nexT.?
06. marec 2011
u38757
u38757
Jaaa NexT."
06. marec 2011
u38169
u38169
Jutr neXTam. Slikce:
Jst (Charlotte) (vem slikca je tko ful smešna,sam men je ta ful kjut):

Lilly :

Jenny :

Mike:

06. marec 2011
u38169
u38169
Ashley:

06. marec 2011
ashley iee ashley. xD
neeext.
06. marec 2011
u38169
u38169
Jaap. K sm lih ji dala ime Ashley in po sm si eno bjondico predstaulala in glej kaj nastane: Ashley becomes Ashley.! xĐ
06. marec 2011
u23938
u23938
Dons!!!!
06. marec 2011
u38757
u38757
Next
06. marec 2011
u38169
u38169
Ma ne da se mi.! Bom jutr zlo dougo napisala.! ;Đ
06. marec 2011
u38757
u38757
okk
06. marec 2011
u38169
u38169
NexT.:
V razredu je že čakala Ashley z svojim grdim in zlobnim pogledom. Mike in Jenny sta se usedLa skupej,jaz pa sem mogla na žalost sedet z .... ASHLEY.! "O ne.! Jst pa že ne bom sedeLa z njo.!Raj se ubijem.!"Sm si v mislih govoriLa.Na koncu sem se Le usedLa.Ashley je ves čas brskala po torbi in iskala ogledalce in šminko,ki si jo je namazala na vsake 5minut. Nekajkrat je še rekla: "Tud teb ne bi škodl,če bi se mau uredila.!" Nekaj časa sem Ashley ignorirala potem pa mi je prekipelo.Tako sem začela: "Ej veš.Mam eno prjatLco,k je za v umo bolnco in ona še zmer ni u umo bolnci.Veš.?" In Ashley me začudeno pogleda.Nadaljujem: "Resno.Mislim,da je najbl prizadeta osebca na planetu.In še neki...Veš ful je čudna.Resno mislm.Dobesedno GRDA je.!" In Ashley še zmeraj ne razume. "Jao.!Ma ti si ta prizadeta oseba.!"Ji zaupijem.Ona pa nič ne reče. Le na telefonu nekaj vtipka in telefon zapiska. "Tako.!" Reče Ashley. Po uri grem z Mikeom in Jenny na igrišče. Tam je stala skoraj polovica učencev šole. Ko smo nas tri zagledali so se začeli dobesedno 'valjat po tleh'.!Nekaj časa usi trije buljimo v množico smeječih dijakov,in nato zares vidimo kaj se dogaja.Vsi dijaki so imeli v rokah telefone. Takoj sem se spomnila na Ashley.! "Le kaj je ta umo oseba nrdila zdej.?" Sm pomislna. In kmau sm ugotovila. Usm je razposlala slike mene,Jenny,Lilly in Mikea k smo bli na taboru, tri dni brez ličil,tuša,... Res smo GROZNI na teh slikah ampak tok smešn pa tut ni -.-'
Potem sva z Jenny začele zbadat une k so se smejal.Ampak to ni pomagal,sej so so oni preveč 'režal'.! Ashley se je začela smejat in ns zbadat dokler ni pršla njena eno leto mlajša sestra Alison. Alison je bla najbl prjazna osebca [razn BFF-jou].! Z Ashley se nista marale kar pa je naredila Alison še tok bolšo.!
Alison:

Pa še slikca od Lilly k sm prej napačno dala:

+ NexT.?*
07. marec 2011
u23938
u23938
jaaaaaaaaaaa
07. marec 2011
nextttttttttttt!!!!!!!!!!!
08. marec 2011
nextttttttttttttttttttttt
08. marec 2011
u38169
u38169
...Alison je mirno gledala dogajanje in ugotovila je da nam mora nujno pomagati.Zavpila je: "Ashley.!Mama ti je rekla,da dans ne smeš na uno zabavo,ker nimaš pospravlene sobe.!" Ashley se zanjo ni zmenila,dokler se niso vsi začeli smejati.Iz množice se je zaslišalo: "Ashley sobico morš it pospravt.!Hahah..." in "Haha..Ne morš na zabavo ker nimaš pospravlene sobe.!Svetovna.!" Ashley se je branila,a ni pomagalo.Cela šola se je 'valala' po tleh in se smejala kokr,da bi bli vsi nori.Ashley je še enkrat grdo ošinila Alison in mene ter stekla domov."Ahaha..."sm se začela smejat,"Huala Alison.!Rešla si ns.!"Sm še rekla."Nzk.Veš učas se ji pa tut lahk mau maščujemo.!"Vsi smo se seveda strinjali z Alison.Potem ko smo končali s poukom smo skupaj z Alison odšli domov. Na poti smo se pogovarjale o tem kako je izgledala Ashley ko je tekla domov."Hahaha.!Res je bla smešna.Ampak a ne mislte,da se nam bo maščvala.?" Je uprašala Jenny.Alison in jst sva se začele še bolj smejat.Mike pa je obstal:"O ne.!Kaii smo nrdil.!Če smo se ji mi zdj tko maščval je ona na vrsti.Le kaj bo nrdila...Sam ne me več upletat v vaše prepere.!"Se je zadrl Mike. Alison pa ni bilo nič strah:"Ah.Sej je vendar moja sestra.Jst vem use o njej.Tut vem u koga je.!" "No pol smo pa uredu.!"Sm rekla.In že smo pršli do mojga doma."Baay.!" Sem jim zavpila in stekla v hišo.Tam sem zagledala mamo in očeta,ki sta sedela za mizo."Le kaj sta izvedela.!"Sem si mislila,saj sta bila njuna obraza brez čustev.Tako je mama začela: "No veš.Se spomnš tvoje sestrične Isabelle.?" Zamislila sem se in... "Jaap."Bila je enako stara kot jaz.Le,da mi je šla zelo na žiuce. Kadar je prišla k meni se je usedla pred televizijo in začela 'buljit' v telenovele.Ampak ne samo kakšno.Vse,ki jih je našla na sporedu za TV.!Mama pa je nadaljevala:"No veš..."
"Kaj.!?"Sem nestrpno vprašala.Oče je vzel besedo in nadaljeval: "Priselila se bo k nam. Njeni starši gredo v Ameriko in ni prostora še zanjo." Res je nism bila vesela.Toda novic še ni bilo konec: "Zaenkrat bo v tvoji sobi,ti pa boš na podstrešju.Bo v istem razredu kot ti.!Si vesela.?Je vprašala mama. "Amm...Ja seveda.!" Sem se zlagala.Hitro sem stekla v sobo in pakirala stvari,da jih odnesem na podstrešje.Umes sem odšla še na FB.Tam sem začela pogovor z Lilly.Povedala sem ji kaj se je zgodilo in ona mi je povedala,da je že zdrava.Ravno sem ji že hotela napisat kaj se je zgodilo z Ashley ko je pozvonilo. "Čau. Dol morm.!"Sm ji hitr rekla in stekla dol k vratom.In kot sem pričakovala bila je Isabella. Oblečena je bila kot vedno-vse nekako navešeno in nestilirano.Če bi imela jst ob sebi koš bi najbrž bruhnila,saj je bila oblečena prav grozno.Saj ne da je bila oblečena tako zelo grdo.Samo.. pretiravala je... KOT VEDNO.Kot vedno je tudi pozdravila s svojim "Čaaao, beybe.!" In stekla notr.Takrat sem se zavedala,da se moje resnične težave šele začenjajo.!
Isabella:

NexT.?*
12. marec 2011
u40527
u40527
nextttt
12. marec 2011
u40583
u40583
N.E.X.T.
12. marec 2011
u41287
u41287
N.E.X.T. O.R. I. K.I.L.L. Y.O.U.
16. marec 2011
u38169
u38169
V hišo je pritekla in svoje stvari vrgla v kot.Kot vedno mi je mama podala pogled: 'odnesi ji v sobo'.ZačeLa je nakLadati: "Oh upam,da vm ne bom delala težav..." Starša sta ji seveda rekla,da ona res ne povzroča težav,ampak jst sm vedLa ,da se je samo lagala.Nekaj časa je posedaLa pred TV-jem in potem je odšLa v mojo sobo.Soba je biLa prazna.Samo FB je biL odprt.Nako je nekaj časa gLedaLa v ekran nato pa šLa na kLepet.Tam je mogoče po nakLučju ali zanaLašč kliknila Matta.Bil je moiia simpatija. [tudi jst sm mu biLa zLo všeč].ZačeLa je govort kok je sexy in če greva na zmenk.On je seveda neki časa nč odgovoru in potem je reku..... J.A.!Potem sem v sobo pritekLa še jst.ZagLedaLa sem njun pogovor in začeLa vpiti na IsabeLLo: "Ti pi*ka ped*ska.! Zakaj se spLoh utikaš v moii Lajf.?"Bila sem jezna.Ampak v tem neprimernem trenutku sta v sobo prišLa v sobo moja starša.Bila sta jezna name in dogajanje je še bol podkurila Isabella ko se je začela jokat. -.-' Oh.! V tistem trenutku bi jo lahko samo še zadaviLa.!"Ne smeš iti vn in na zabave za ceLe počitnice.!"Se je zadrLa mama.To je biLo še toLiko hujše ker so se počitnice komaj začeLe.!Tako sem pograbila vse [tokrat čisto vse] moje stvari in jih nesLa na podstrešje.ZaprLa sem se na podstrešje in začeLa jokat.Nato me je pokLicaL Matt.PovedaLa sem mu kaj se je zgodiLo in na koncu me je žaLostno vprašaL : "Potem ne greva na zmenk.?" Oh kako bi rada šLa ampak ne smem... odgovorila sem mu: "um.. sori ampak N.E.!" Nato je prekiniL.Takrat so moji možgani dobesedno crknili.! Newem kai se je zgodiL,ampak kar naenkrat nism misLna na nč druzga kokr na to,da sm Lihkr skensLala zmenk iz mojih sanj.! ;o Bla sm tok jezna.Ampak ne nase ali starše.Bila sm jezna na IsaBello.!Oh ta kur*a.!Vse mi uničuje.Trenutno jo sovražim bol kot AshLey.! ;|
19. marec 2011
u40583
u40583
nextttiii!! Mamica te pLosi! *-*
19. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg