Forum
u73517
u73517
HEJ!
sem Neja in bom napisala zgodbico kako sva šle jaz in prijateljica na koncert od One direction
tam se je zgodil čudež , saj so najlepši fantje napovedali , da bodo izžrebali eno od deklet
ki bo lahko preživela 2 tedna z njimi. Seveda bo pri njih spala, jedla in use.

pisala bom v 1. osebi , v pretekliku. Glavni igralki bo ime Neja, kot meni saj si želim da bi se to res zgodilo.
Začela bom pisati a uvod nebo dolg...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zjutraj me je budilka zbudila že ob 5h , saj sem morala še malo ponoviti snov za kemijo ki mi splooh
ne gre dobro! No malce sem ponovila potem pa je ura že bila pol 7. Hitro sem se naličila, izbrala obleko , uzela torbo in odšla v šolo. Hodila sem v 9. razred torej sem bila stara 14 in pol. No ko sem po dvajsetih minutah prispela pred šolo me je tam že čakala moja najboljša prijateljica Lara. Bila je tako nasmejana da si že na daleč videl njene lepe bele zobke. Ko sem se ji čisto približala in jo uprašala kako da je tako nasmejana in vesela mi je odgovorila...
To je to (ZA ENKRAT)

Neja, glavna oseba:

Lara , moja Bff:

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. julij 2012
u100215
u100215
next (:
24. julij 2012
next
24. julij 2012
neeeeeeeeeeeeext!
24. julij 2012
u59458
u59458
next
24. julij 2012
aa šee neki aa bi še ti mojo brala šele začetek je '?
http://www.igre123.com/forum/tema/my-young-wild-and-free-life/38478/1
24. julij 2012
next
24. julij 2012
u100534
u100534
next.!
< 3
24. julij 2012
u73517
u73517
nextam.
________
Bila je tako nasmejana da si že na daleč videl njene lepe bele zobke. Ko sem se ji čisto približala in jo uprašala kako da je tako nasmejana in vesela mi je odgovorila , da ji je mama po pošti poslala 2 vstopnici za koncert od One direction (njena mama in oče sta ločena , Lara živi pri očetu mama pa v Londonu) . Zraven pa mi je pustila tudi pismo na katerem je pisalo: '' Draga Lara , kot veš se že dolgo nisva videli , zato imam zate majhno presenečenje: teli 2 ustopnici. Če se ne motim je tvoja najboljša prijateljica Neja zato ti priporočam da njo povabiš zraven. Ker pa je koncert v Londonu bosta lahko po koncu prišli še za kakšen dan k meni. Lepo se imej in komaj čakam da te vidim. Poljubčki mama.'' mi je povedala Lara.
Tako sem bila vesela , dokler nisem pomislila : ''kaj pa če nemisli mene povabit?'' Pogledala me je in rekla zakaj nisi vesela? ''ja kaj .. ali sploh misliš povabiti mene?'' - ''ja sevedaaa Neja, no ja boš prišla z mano? '' jas pa sem jo samo gledala in ona je že vedela odgovor.
No odšli sva v razred. 1. uro sem imela matematiko , učili smo se enačbe. Ura je bila reeeeees dollga, toda je le minala. Ko je zgonec zazvonil sem se zelo ustrašila saj je bila na vrsti kemija!! bila sem uprašana, no ja k sreči sem dobila 3. No ko so se končale use ure sva z Laro danes za spremembo odšle skupaj domov. Ustavile sva se pri Lari da bi videla ustopnice. Ko sem jih videla sem se začudila: koncert je že pojutrišnem? '' da res je , in a nisi vesela?'' seveda sem , presenečena in komaj čakam sem ji odgovorila potem pa odšla domov.....

(sori ker ni slik)

next takoj
24. julij 2012
u100534
u100534
next
24. julij 2012
nextii
24. julij 2012
u56764
u56764
Next!!!
24. julij 2012
nexxttii
24. julij 2012
neext!
24. julij 2012
Next!
24. julij 2012
u100215
u100215
next.!
24. julij 2012
next, my darling
24. julij 2012
next
24. julij 2012
next!!!
24. julij 2012
u59458
u59458
next
24. julij 2012
u73517
u73517
Ko sem prišla domov sem šla v sobo. Torbo sem vrgla v kot in se dobesedno vrgla na posteljo! Najprej sem nekaj časa razmišljala kako bo potem pa sem počasi zaspala. Ko sem se zbudila je bila ura že enajst. KAJ? 11? ja enajst. Hitro sem se preoblekla uzela 200€ (to ni tak velik, če greš obleke kupit) in odšla po stopnicah navzdol . Kar kmalu je v moj nos prišel vonj po palačinkah in nutelli. In res , stopila sem v kuhinjo in tam zagledala mamo. Skočila sem ji v objem ona pa je začela.... Veš Neja za vikend bom ostala tukaj , da bova lahko skupaj , šl bova v kino, na pi.... '' am mami veš jaz jutri grem... verjetno pridem nazaj v torek... am.. oprosti.'' Odmaknila sem se stran. '' Aja, kaj pa ti je pomembnejšega od mene , tvoje lastne mame?'' se je začela zadirati v mene. Jaz pa sem samo pogledala v tla in začela... ''veš moja najboljša prijateljica Lara , verjetno jo poznaš.., njena mami ji je dala 2 vstopnici za koncert od One direction , verjetno jih ne poznaš a so najbolj popularna skupina po celem svetu. Hočem iti ker vem da takšne priložnosti nebom več imela in si res želim iti.'' Maama me je pogledala in rekla: ''oprosti nisem vedela , no saj potem pa pojdi .. Poklicala bom šefa da se danes vrnem in da ne potrebuje pomočnice.'' Nasmehnila sem se , jo objela in odšla skozi vrata v šoping. Najprej sem pogledala v Newyorkerja in neverjetno, takoj sem našla obleke zase:

koončnoo sem prišla domov. Jutri se moram zgodaj zbuditi sem si rekla. Hitro sem se umila , preoblekla in odšla v posteljo uro sem si naredila ob 8h. In res ob 8h je ura začela zvoniti.
Hitro sem se ustala , se šla oblečti in poklicati Laro.
Zvonilo je in zvonilo a nihče se ni oglasil. Prekinila sem in se zaskrblena usedla na posteljo.....
24. julij 2012
u95154
u95154
next
24. julij 2012
u100215
u100215
nextt
24. julij 2012
neeeeext
24. julij 2012
next