Forum

I'm not afraid, anymore...

Res sem a močno pogrešala, če prav nisem zasledila niti njegovega imena... so mi vsak dan po licu tekle vroče solze, vsak dan ista vprašanja, ki jih ni mogel nihče poslušati... ga bom še videla? Iz kje je? Kdo je? Zakaj me ni ogovoril?
Brez njega sem se počutila, kot da se mi je srce zlomilo na milijon delčkov,... ki so bili zakopani v mivki na plaži. Počutim se, kot da so bile to le sanje... ampak to je bila popolna resničnost, v kateri me je zanimala samo še prihodnost in tisto poletje... kjer sem se izgubila v njegovih nasmehih in pogledih, ki so mi bili namenjeni...
Next Next Next!!!!!!!!
19. avgust 2017
Next Next Next
19. avgust 2017
Part one
Now are you around, baby I can't think

Čim bolj sem poskušala biti opazna v njegovih očeh in mu nasmehe vračala nazaj. Mogoče sem se motila glede Njega, kadar je hodil za menoj... ali je bila prava... ljubezen? Na to bi lahko odgovorila najbrž samo midva. Moj odgovor že imate. Bila sem izgubljena in žalostna, kadar ga nisem videla. Še zmeraj obžalujem to, da mu takrat nisem namenila več besede, kadar sem imela priložnost, ki je minila prehitro. Vedno sva si blizu, ampak ne skupaj... ♥

21. avgust 2017
Next
21. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg