Forum
Povsod sem bila znana kot bedno dekle- piflarka. V šoli sem imela res dobre ocene, nikoli nisem 'špricala' pouka ali naredila KARKOLI narobe. Ampak bolje da začnem od začetka...

Sem Maddie Smith, 19 letno dekle. Rada imam šolo, nimam pa prijateljev/ic. Vsi se me izogibajo ker mislijo da sem nek čudak. Imam brata ki je noro priljubljen.oz. je moj dvojček - Michael. Starša sta pred 3mi leti umrla v prometni nesreči..zdaj živima sama. Z bratom imama ranč. Veliko konjev je iz zavetišča ampak pustimo to.

Lucy Hale as Maddie Smith
Taylor Lautner as Michael Smith
Niall Horan as himself
Ashley Benson as Regina Star
All other 1D boys as themselfs
Tole bo še en FF. o Niallu in komaj čakam da ga začnem pisati. Govoril bo o Maddie kako preživlja dan za dnem v šoli ko se norčujejo iz nje. Brat ki ji skuša pomagati vendar neve nič o dekliških problemih ter o Niallu, ki pride v Maddiino življenje ko ga najbolj potrebuje.

Upam daa vam bo ušeč.

Maddie:

Michael:

Niall:

Regina:

1D:

Upam da vam bo ušeč
22. avgust 2014
Next. Anddd i like it
23. avgust 2014
Spet navadna sreda. Vkorakala sem v učilnico ter za mano Jade(moja piflarska prijateljica)
Selena Gomez as Jade Matthews

Regina ni mogla zadržati pripombe nad mojimi oblačili ampak sem jo kar preslišala. Z Jade sediva eno klop narazen in sicer sedi pred mano. Jas sedim čisto zadaj ker tako najbolje vidim vse kar se dogaja okoli mene. V razred je ustopila naša razredničarka gospodična Benson. Nažalost pa je Regina sedela zraven mene ker je Bensonka mislila da bo tako več odnesla od pouka(ona je jest haha) Pouk je potekal dokaj normalno. Med kosilom pa je vedno najhuje. Ko si na začetku miz in vidiš da so vse zasedene in veš da boš spet sedel pri najslabšem mestu. Odkorakala sem do tja mimo vseh popularnih ljudi z povešeno glavo ter kar naenkrat BUUUM. Zaletim se v luštnega tipa z imenom Nick :
Justin Bieber as Nick Kendricks

Neboste verjeli ampak polila sem ves borovničev sok po njegovi beli majici. FAAAK kaj sem naredila. Nick je biu Reginin fant če še ne veste. Pogledal je majico in nato mene, pa še enkrat majico in še enkrat mene. Začela sem se opravičevati, vsi so gledali z izbuljenimi očmi in verjetno čakali da dobim kako klofuto, vendar je rekel le:

j-jas n-nick
n- vse je v redu ljudje. Grem se preoblečt je rekel tišje Regini.
j- jooj ne veš kako mi je žal, grem s tabo da ti pomagam očistit majico
n- jaja okej

Prišla sva do stranišč, ter ga zvlekla v dekliško. Stala sva pred umivalnikom jas sem drgnila majcio on pa se je obrisal ker je bil čisto moker od soka. Spet je začel:

n- in kdo si ti, še nikoli te nisem videl
j- (zavijem z očmi in zajamem sapo) mah sej sva skupej v šoli samo 3 leta pa še 3 leta sedim zraven tebe pri matematiki in naravi ampak ne, res se še nisva vidla - sem rekla zares jezno
n- joooj oprosti res nisem pomislil na to. Si ti tista kaj je že.. Maddison..?
j- klič me Maddie..ti pa si Nick
n- mm ja...ampak počakaj mogoče pa sem te že videl...mogoče takrat ko...
j- ...seved si me že videl butec(uzamem mokro majico ki sem jo do sedaj splakovala ter jo malo zavrtim ter po nesreči pošpricam Nicka.

Oba sva se zasmejala, on je odprl vodo ter me pošprical. Kmalu sva bila oba premočena, imela sem čisto mokre lase in majico on pa je imel le mokre lase(biu je brez majice.)

Zaradi nekega čusnega razloga nisem kot ostale punce ki tekajo za vsemi z peki(six peki)
Jas raje ljudi vidim v karakter. Oba sma se tako smejala in pokala od smeha da sma komaj slišala kako se je odrasel ženski glas odkašljal pri vratih kopalnice. Bila je gospa Benson in gledala je zelo jezno. Gospod Kendricks, gospodična Smith v ravnateljevo pisarno takoj, in za božjo voljo posušita se prej.

Kaj mislite se bo zgodilo pri ravnatelju?
Kaj bo z Regino ko/če izve za najino druženje?

XOXO
23. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg