Forum
u113707
u113707
»Alison,Alison,Alison!« je kričala množica okoli in okoli rdeče preproge. Malo sem pozirala fotografom,potem pa se odpravila v limuzino in proti hiši,bila sem tako utrujena. V naročju sem prav tako držala kar pet nagrad,ki so bile čudovite.

Čas je,da se vam predstavim.
Moje ime je Alison Louise Brown.

Stara sem 15 let in sem pevka. Živim v Los Angelesu ampak prihajam iz Londona. Imam enega bratranca,ki je starejši od mene in tudi zelo popularen okoli sveta,saj poje v skupini The Wanted,njegovo ime je Max George in zelo sva si blizu,saj večino časa preživim pri njih. Sem edinka in moja starša sta mi vedno podarila,vse,kar si želim. Ko sem končala deveti razred sem se tako kot vsaka 14 letnica pripravljala na srednjo šolo. Od nekdaj sem zelo rada pela in tudi posnela sem se,ko sem zapela pesem od Adele in sicer Skyfall. Ko sem nekega popoldneva prišla domov,pa me je v dnevni sobi skupaj s starši čakal Simon Covell. Bila sem tako presenečena,da nisem morala izustiti niti besede,Simon se mi je samo nasmehnil. Starša sta mi namignila,naj se usedem in tako sem se,poslušala sem vse besede,ki so jih izrekli in sicer starša sta poslala video mojega petja Simonu,ki se je odločil,da mi da priložnost. Pred njim sem še enkrat zapela in takrat se je odločil,da me vzame s seboj v studijo,kjer bom posnela svoj prvo pesem. Od pesmi nisem pričakovala veliko,šla sem bolj za šalo. A pesem je prvi dan,takoj ko sem jo izdala imela več kot 2 milijona ogledov in tako se je začela moja pot. Najprej sem nastopala po Angliji,na raznih odrih. Nato pa sem bila povabljena v Ameriko,kjer sem izdala še eno pesem,prav tako je končala na prvem mestu v Ameriki in še štirih drugih državah,vsi so pisali o meni,domnevni vzhajajoči zvezdi. Seveda so bile okoli tudi razne govorice ampak nisem se menila za njih. Ker sem imela v Ameriki,vedno več intervjujev,mi ni preostalo drugega,kot da se tja preselim. In tako sem pristala tu v Los Angelesu,ker sta mami in oče pomembna poslovneža,tu živim sama,vsak teden pa me obišče Max. Imam veliko ponudb za fante a mi ni do njih,tudi veliko ponudb za prijateljice dobivam a mi ni do tega,da bi bila z nekom prijateljica,samo zato,ker me ta oseba obožuje. Pa se vrnimo v sedanjost k moji zgodbi.

»tukaj smo gospodična Brown.« se nasmehne varnostnica Julia,ki mi prav tako odpre vrata limuzine.
»omg,končno doma,tako sem utrujena.« zavzdihnem.
»počakala bom,da ugasnete vse luči potem pa odšla.« se nasmehne Julia in me pospremi v hišo. Ko sem zaklenila vrata,zaprla okna in jih zaklenila,ter dol potegnila žaluzije in odšla direktno v kuhinjo. Pred hišo so sicer pred varnostno ograjo v avtu vsako noč sedeli varnostniku,da se ne bi kakšen paparac izmuznil v hišo. Ko sem pojedla večerjo sem počasi odšla v spalnico,priznam bilo me je malo strah v tako veliki hiši ,obsegala je 6 spalnic z mojo,3 kopalnice,velika dnevna soba, kuhinja,soba z notranjim bazenom in velikim zunanjim vrtom,z še enim bazenom. Zavzdihnila sem se, samo ošinila računalnik in televizijo,vsak večer sem odgovarjala na tweete oboževalcev a danes sem bila preveč utrujena,samo padla sem v posteljo in v trenutku zaspala. Zjutraj me je zbudilo piskanje,to je pomenilo,da je nekdo pri ograji,skozi majhno kamero sem pogledala,kdo je in zagledala Maxa,ter mu takoj odprla. Ovila sem se v kopalni plašč in odšla k vhodnimi vrati,takoj ko sem jih odklenila vrata sem zagledala Maxa

in mu skočila v objem.
»Ali.« se nasmehne in me objame.
»koliko časa boš tu?« vprašam in skočim nazaj na tla.
»ne vem,mislim sem do konca tedna?« se nasmehne.
»imate prosto?« vprašam.
»ja trenutno ja.« se nasmehne,odšla sva v dnevno sobo,ter se usedla na kavč.
»imaš kovčke?«
»ja,v avtu so,saj jih bom kasneje noter prinesel.«
»torej boš tu štiri dni?«
»ja. Moram po prenosnik,takoj bom nazaj.« se nasmehne in odide skozi vhodna vrata, sama sem odšla v sobo,kjer sem se preoblekla in uredila.

Ko sem odšla nazaj v spodnje nadstropje s prenosnikom v rokah,me je Max premeril.
»kam greva?« vpraša.
»ja,kasneje,čez kakšno uro,če greva na zajtrk?« vprašam.
»ja lahko.« se nasmehne,nekaj časa sva vsak tiho sedela vsak za svojim računalnikom in tipkala,potem pa je Max na glas zaklel.
»kaj je narobe?« vprašam presenečeno in se usedem k njemu.
»ta Zayn Malik iz one direction misli,da nekaj je!« reče jezno Max in mu že hiti odpisovat.
»lahko vidim?« vprašam.
»Ja.« odvrne in mi poda računalnik,prebrala sem cel pogovor.
»zakaj ti je sploh rekel geek? In zakaj sta se začela kregati?« vprašam.
»vprašaj ga.« odvrne Max,ter zapre twitter,nisem ravno marala one direction,zdeli so se mi kot napihnjenci,ki ne znajo peti in danes so to potrdili,no vsaj Zayn je. Max se je odšel preobleči v eno od spalnic,sama pa sem mu vzela računalnik,ter Zaynu namenila par grobih sporočil na DM,pod njimi se nisem podpisala,zato da bi Zayn mislil,da mu piše Max.Potem sem se odjavila in postavila računalnik nazaj na mizico,ter počakala Maxa,da je prišel dol. Ko je končno prišel dol,pa sva se odpravila na zajtrk…

ηєχт.؟
24. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
24. november 2012
u105994
u105994
neeext
24. november 2012
neeeext
24. november 2012
next
24. november 2012
u113507
u113507
Next.! ;$
24. november 2012
Next!!
24. november 2012
Nexxxt lovam zgodbico pa še popestri mi dan ke mam roko zlomleno... Štor jst
25. november 2012
neext
25. november 2012
u73295
u73295
neext
25. november 2012
next
25. november 2012
u94098
u94098
next
25. november 2012
u113707
u113707
Ko sva takole sedela in jedla zajtrk

so vsake toliko časa prišli mimo kakšni oboževalci in prosili za avtogram.
»greš z mano v London?« vpraša nenadoma Max.
»jaz? Resno?« vprašam presenečeno.
»ja,saj ni treba,da si celi čas tu.« se nasmehne.
»Omg ja!« se nasmehnem.
»prav..odšla bova že jutri,ker so nam malo skrajšali prosti čas.«
»okej,za koliko časa?«
»za kolikor hočeš.«
»do januarja moram biti nazaj,torej dober mesec in pol.«
»prav.«
Ko sva pojedla sva odšla malo okoli po mestu,odločila sva se,da bova kosilo,kar preskočila,saj sva zajtrkovala bolj pozno. Ustavila sva se pred frizerskim salonom.
»boš šla mar noter?« me vpraša Max.
»ne vem,nekako bi rada svojo lastno barvo las nazaj in ne bi več rada te frizure ampak bolj običajno.«
»potem pa pojdiva.« se nasmehne,odšla sva noter,usedla sem se na stol in frizerki razložila kaj želim,Max se je usedel na stol in začel listati revije. Ko sem bila čez uro urejena sem se pogledala v ogledalo,spet sem si bila podobna,kot takrat,ko sem imela 12 let,čeprav sem zdaj gledala starejša. Všeč mi je bilo veliko bolj,kot prej,a nekaj je še manjkalo. Nekaj časa sem strmela v ogledalo,potem pa si iz oči vzela ven barvne leče in si notri dala navadne,tako je nikoli nisem dobro videla in vedno sem nosila očala in moje oči niso zelene,temveč modre.Zdaj sem bila končno spet jaz.

Okoli 16h sva končno prišla nazaj v mojo hišo. Odšla sem pakirati par kovčkov za mesec dni,Max pa se je odločil,da bo kuhal. Ko sem končno pred vrata postavila par kovčkov,je iz kuhinje zadišalo. Hitro sem se usedla za kuhinjsko mizo.
»Max,bo kmalu?!« zakričim.
»ja.!« zavpije nazaj,bila sem sestradana. Malo sem odšla na twitter preko telefona,potem pa mi je Max prinesel slastno kosilo. Naredil je piščanca in testenine,tako domače večerja nisem jedla že dolgo. V 15 minutah sem pojedla celi krožnik,ter si naložila še.
»vav,saj tako dobro,pa tudi ni.« se nasmehe Max.
»seveda je.« odvrnem in začnem jesti naprej,ko je vsega zmanjkalo sva se zleknila na kavč in malo prižgala tv,kmalu je šel Max ven na cigareto. Ne maram cigaret ali vonja kajenja zato nisem odšla z njim. Malo sem menjala programe,potem pa je končno prišel Max,pogledala sva film. Ker bova morala jutri vstati zelo zgodaj sva se odpravila v posteljo. Zjutraj me je zbudilo trkanje na vrata,s težavo sem vstala in se uredila.

Nato sva se z Maxom kmalu odpravila na letališče,v eni uri sva bila že na letalu in letela v London. Komaj sem čakala,da vidim svojo družino in prijatelje,še posebej Ello. Med letom sem zaspala,Max pa je pisal sporočila na twitter.
»Alison,pristali smo.« me zbudi Max,v trenutku sem bila čisto budna,vstala sem in se odpravila ven po stopnicah,kot strela,dobro,da ni bilo veliko ljudi,tako da me niso opazili in sem lahko,kot normalna najstnica stekla po velikem hodniku,kjer sem prevzela prtljago. Max je ostal nekje za menoj. Nadela sem si sončna očala,vedela sem,da bova morala z Maxom počakati na limuzino,a v tem trenutku sem hotela videti London. S hitrimi koraki sem šla skozi vrata letališče,

a namesto,da bi se uzrla v stavbe in ulice,sem se z nekom zaletela in tako pristala na tleh…

next?

LadyTomlinson - awww < 33333

+ nextat bom probala usaki dan ampak vam ne morem obljubit nič:*
+ ne oglašujte!
25. november 2012
u105994
u105994
neeeeext :**
Najbols piss srck moj < 3333
25. november 2012
neeeext
25. november 2012
u113507
u113507
Next.!
26. november 2012
u73295
u73295
neeeeeeeext
26. november 2012
Nexxxt... se ni nč sam ke sm jst začela pisat zgodbico sm tud nameravala vsak dan nextat sam ti zdele povem de al ti ne bo ratal al pa se ti ne bo dal (to se men že en mesec če ne več ne da več nextat ampak se bom zdej potrudila). Se je fajn če dobiš vsak dan next sam ti povem de enkrat še vedla ne boš kva napisat. Najbelj bed je pa to de so zdele vsi u šol v narav (pr men, zato samevam) zato je fajn de je vmes kkšen next. (big smiley face!!!) Nexxxxxxxt!!!
26. november 2012
next
26. november 2012
TIA
Next
26. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. november 2012
u113707
u113707
»Pa kaj je s tabo?!« zakričim,ko se skoraj zvrnem na cesto pod taxi.
»oprosti,nisem zanalašč.« odvrne.
»kakorkoli.« rečem in poskušam vstati,ko me zaboli v gležnju,medtem je on že vstal,bil je lepo oblečen,v obleki in izgledalo,kot da se je ravno vrnil iz nekega dogodka,ter da se mu je že spet nekam mudilo.
https://25.media.tumblr.com/tumblr_me44owjBhl1r9tgv4o1_500.jpg
»si v redu?« vpraša.
»pa že.« odvrnem,ter s težavo vstanem.
Gleženj me je tako bolel,da nisem morala niti stopiti nanj.
»si prepričana,da je vse v redu?«
»ja.«
»ne ni,pridi te peljem v bolnišnico.«
»nočem,sicer pa imam tu bratranca.«
»vztrajam.«
»prav,samo napišem mu sporočilo.« se vdam,napisala sem mu sporočilo in se s popolnim neznancem usedla v avto,da me je odpeljal v bolnico. Nisem ga ravno natančno pogledala. Kmalu sva se ustavila in ker nisem morala stopiti na nogo,me je prijel v naročje,ter me odnesel v čakalnico,ker sem bila seveda znana Alison so me takoj sprejeli naprej in me pregledali,izkazalo se je,da imam zvit gleženj. Zavili so mi gleženj,ter mi še nekaj napisala na listek,potem pa sem odšla ven,tisti fant je še vedno sedel na stolu in me čakal.
»hvala.« odvrnem,ter že hočem počasi oditi mimo.
»počakaj,vsaj povej kako ti je ime?« vpraša.
»Alison,Alison Brown.« odvrnem.
»ti si tista zvezda,ki je najbolj popularna in Maxova sestrična?«
»ja.«
»veš kdo sem jaz?«
»ne,ravno.« odvrnem in se obrnem,premerila sem ga od glave in pete,ter se prvič zazrla v njegove oči,končno sem hotela izdaviti njegovo ime,ko me je nekdo prehitel.
»Zayn! Kje si? Prišel sem te iskat,ostali že čakajo v studiju.« reče neki rdečelasec,ko sem ga bolje videla in se je malo približal sem videla,da je to v resnici Ed Sheeran.

»omg!« zakričim.
»kaj? Kaj je narobe?« vpraša prestrašeno Ed.
»ti si Ed!« zakričim.
»ja.« se nasmehne,ter me nekaj časa opazuje. »in ti si Alison.« dokonča.
»ja! Omg,ne morem verjeti,te lahko objamem?« vprašam.
»Ja,seveda.« odvrne Ed in objela sem ga,popolnoma sem pozabila na Zayna,ko sem se ravno obrnila proti Zaynu,pa je skozi vrata prihitel Max,ko je zagledal Zayna,ga je samo grdo pogledal in prihitel do mene.
»kaj se je zgodilo?« vpraša in popolnoma ignorira Zayna,Eda je pozdravil.
»nič,z Zaynom sva se zaletela in ponudil se je,da me odpelje v bolnico na pregled.«
»aha,prav. Greva zdaj?« vpraša Max.
»ja.« se nasmehnem,poslovila sva se od Eda in odšla,Zaynu se ravno nisem morala zahvaliti zaradi tega,ker ga je Max grdo gledal. Ravno sva počasi prišla ven,ko sem se hotela usesti v avto,pa sem ugotovila,da sem pozabila jopico.
»grem sama po jopico,tako bom.« rečem Maxu,odšla sem v bolnico. Zayn in Ed sta ravno odhajala,ko sem ju še ujela pri pultu.
»si kje videl jopico?« vprašam Zayna.
»ja,jaz jo imam. Tukaj.« reče in mi jo poda.
»hvala.« se nasmehnem.
»ni problema.«
»in še enkrat hvala,ker si me pripeljal sem in si vzel čas.«
»ni problema.« se nasmehne,odločila sem se,da ga objamem.

Objela sem ga,nato pa sem odšla nazaj do avta,ter se z Maxom odpeljala domov…

next.? <3
26. november 2012
u113707
u113707
*

26. november 2012
u105994
u105994
neeeext
26. november 2012
neeeeext
+nova brauka in mije ful ušeč<3