Forum
Začela sem pisat zgodbo! Je bolj ljubezenska verzija Iron mana in pripovedujem kot Pepper Potts. Zgodbo sem malo priredila, večina stvari pa je iz filmov. Vsaj za enkrat. Ko se bo zgodba razvijala, bo veliko bolj drugačna.

Tole so osebe:
PEPPER POTTS:

TONY STARK:

No, kaj pravite?

Objavim zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. julij 2012
pa malo za pokušino (tole ni še nič iz filma ^^):

Ravno sem se mislila odpraviti domov, zato sem še zadnjič pozdravila Tonyja. Spet je čepel v garaži pred svojim starinskim avtom, ki ga je nameraval popraviti.
»Adijo, g. Stark.« sem rekla in nameravala oditi.
»Čakaj, Pepper …« me je ustavil.
»Ja?«
»Kaj ko bi se sem preselila?« me je vprašal.
»Kaj? Zakaj?« sem bila zmedena.
»Saj veš… Da ti zjutraj ni treba tako zgodaj vstajati.«
Res je, da živim precej daleč stran od njega in da zjutraj vstajam vsaj 2 uri preden bi bilo potrebno.
»No…« sem hotela reči.
»Vseliš se lahko že jutri.« je rekel, preden bi mu lahko ugovarjala.
»Am… Prav. Torej se vidiva jutri, g. Stark.« sem rekla in odšla.
Sedla sem v svoj Audi, ki mi ga je podaril Tony, in se odpeljala. Doma me je čakalo prazno stanovanje. Živim čisto sama sredi hrupnega mesta in čeprav je okoli mene veliko ljudi, sem zelo osamljena.
Edino, kar imam, je Tony oziroma moja služba pri njem. Delam namreč kot njegova osebna tajnica in po moje bi bil brez mene čisto zmeden.
Sedla sem na posteljo in se ozrla po sobi. Čeprav sem bila na koncu z močmi, sem začela pakirat.
Ko sem spakirala vse stvari, me je nekdo poklical.
»Dober večer, gdč. Potts.« bil je Tony.
»Dober večer, g. Stark…«
»Pa ne, da si že nameravala zaspati?«
»Ah, ne…« Lagala sem. Zaspati sem hotela že pred 2 urama.
»Veš, dolgčas mi je bilo pa sem te poklical… Tudi zato te potrebujem ob sebi.«
'Oh, ne, upam,da mi ne bo treba vsak dan z njim govoriti do 3h zjutraj…' sem si mislila.
In tako sva klepetala.
Po dolgem pogovoru (pravzaprav je govoril bolj on, saj sem jaz napol spala), sva se končno poslovila. Zaprla sem oči in že sem spala.
20. julij 2012
Zjutraj me je zbudila budilka, a sem jo ugasnila in zaspala nazaj.
Dokončno sem se zbudila šele čez uro in pol, ko sem bila že zdavnaj pozna. 'Kaj bom rekla?!' sem paničarila.
Pograbila sem svoje stvari, sedla v avto in se odpeljala.
Čakal me je pred hišo.
»Pozna si.« je rekel.
»Oprostite, g. Stark… Nisem mogla prej, morala sem…« sem se hotela zlagati, a nisem našla razloga.
»Ne skrbi. Pomembno je, da si sedaj tukaj. Imaš vse stvari? Sobo sem ti že pripravil.«
»Hvala, g. Stark…«
»Prosim, kliči me Tony.« je rekel. Nikakor se nisem mogla navaditi, da bi ga klicala Tony, čeprav delam pri njem že lep čas. Še vedno je moj šef.
»Uredu… Tony…« sem rekla.
»Razpakiraj svoje stvari in pridi kasneje v mojo garažo. Nekaj ti moram pokazati.«
Prikimala sem in šla do svoje sobe.
Ko sem vstopila, mi je kar vzelo dih.

Nisem mogla verjeti, kaj vse bi Tony naredil zame. Soba je bila res ogromna in čisto po mojem okusu.
Nisem vedela, ali se samo važi, ker ima veliko denarja, ali mu nekaj pomenim…
Med občudovanjem sobe sem zaslišala JARVIS: »g. Stark vas pričakuje v garaži, gdč. Potts.«
»Seveda… Že grem.« sem rekla in odbrzela po stopnicah dol v garažo.
za kaj več bodo pa potrebni nexti! vsaj 2, prosim ^^
20. julij 2012
u100430
u100430
neexttttt
20. julij 2012
next c;
20. julij 2012
»Prosim, nehaj biti tako uradna. Sostanovalca sva, tikaj me.« je rekel. Sedel je na stolu, brez majce.
»No, da ti razložim, zakaj sem te potreboval. Od mojega izginotja (Tonyja so ugrabili in ga prisilili, da zgradi orožje) se je veliko spremenilo.« Zagledala sem neko napravico v njegovih prsih. »Tole me ohranja pri življenju. To je arc reactor. In sedaj potrebujem tvojo pomoč. Kako velike roke imaš?« me je vprašal. Pokazala sem mu jih.
»V redu bodo.« je dodal in napravico počasi izvlekel iz prsnega koša.
»Poglej. Prosil bi te, če mi pomagaš vstaviti novo. Sezi notri, povleci ven žičko in priklopi nov reaktor. Preprosto, kaj?«
»g. Stark… Mislim reči, Tony, če se tebi zdi to preprosto…«
»Poglej, Pepper, potrebujem te. Prosim, naredi to zame.«
»Am… No prav…« sem negotovo rekla.
Segla sem notri in začutila nekaj sluzastega. Gabilo se mi je, a sem nadaljevala, saj bi za Tonyja očitno res naredila vse.

Ko sem končala, sem samo obstala tam in poskušala pozabiti te zadnje trenutke.
»Zlata si, hvala!« se mi je zahvalil, se oblekel in me objel.
»Nikoli, nikoli, NIKOLI me ne prosi več, da kaj takega storim!« sem rekla, v šoku.
»Samo tebe imam, Pepper.« je rekel in se mi v zahvalo nasmehnil.
»Ja…« sem rekla, nato pa stekla na stranišče in si umila roke.
Ko sem prišla ven, mi je dal svojo star reaktor in rekel: »Uniči ga. Zažgi. Nočem ga več videti.«
Vzela sem jo in jo spravila v predal v moji spalnici.
20. julij 2012
next c:
21. julij 2012
Naslednji dan sem ga zjutraj našla na istem mestu kot sem ga zvečer pustila. V garaži. Nesla sem mu kavo in paket.
»Kaj je to?« me je vprašal, ko ga je videl.
»Poglej.« sem rekla.
Vzel je paket in ga odprl.
Notri je bil njegov star reaktor, ki mi ga je dal, da ga uničim.

»Oh… hvala.« je rekel, jo postavil na mizo in nadaljeval z delom.
Bila sem kar malo užaljena, a kaj sem pa pričakovala… poljub?
»In kaj ustvarjaš?« sem ga vprašala, ko sem videla nekakšnega robota, ki ga je gradil.
»Ah, to… Obleka, ki ti da moči. Pravim mu Iron man.« je odgovoril.
»In kaj boš z njo?«
»Reševal svet.«
»Kaj? Do zdaj si delal orožje in kar naenkrat si si spremislil.. Misliš firmo zapreti?« sem ga panično uprašala, saj bi to pomenilo, da bi izgubila službo.
»Ne, ne, samo nekaj stvari bom spremenil. Svoje orožje bom uničil. Ko sem bil ujet, sem videl vse grozote, ki jih je moje orožje naredilo. To je treba storiti. Zato potrebujem tudi tebe.« je rekel in mi v roke pomolil USB.
»Morala boš v pisarno g. Stanea in nanj prenesti vse datoteke. Lahko da so skrite, a jih boš mogla poiskati.« »Veš, da bi naredila vse zate, Tony… Ampak ne morem ti pomagati, če boš spet začel z vsem tem.«
Začel me je pregovarjati.
»Tako torej? Potem dajem odpoved.« sem hladno rekla in nameravala oditi.
»Vsa ta leta si mi stala ob strani, ko sem žel dobiček iz uničenja… In zdaj, ko želim zaščititi ljudi, boš odkorakala stran?«
»Ubil se boš. Nočem biti del tega.« sem rekla.
»Ne bi smel biti živ… razen če je razlog za to. Nisem nor,Pepper. Samo šele zdaj sem spoznal, kaj moram storiti. In v srcu vem, da je to prav.«
Šla sem do njega in rekla: »Tudi jaz imam samo tebe, Tony.«
21. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg