Forum
Evo...spet sm jest nazaj...z svojim prvim samostojnim ffjem X'D *bravo jest* am no...mogoč vam je trenutno povsem nejasn zaka se gre tle...blo je mal zafrkancije...pa je nastradala moja soimenjakinja X'D am no...vse osebe so v zgodbi (kao) izmišljena...in vse podobnosti z resničnimi osebami so zgolj naključje (to velja predvsem zate Špela X'D) tko, da...uživejte X'D
*ta zgodba pa vrjetn itak ne bo nikol dokončana...ker me bo Špela po parih nextih obesla na oglasno desko X'D*
Am...glede naslova pač vemo pa prav izvor itak sam Lazy/Crazy butts X'D...pa recimo, da ni za v javnst...
############
PROLOG
############
Svoje oranžne lase je spela v visok čop. Na trepalnice je nanesla nekaj maskare. Posegla je še po temnem senčilu in si ga nežno namazala na oči.
Pogledala se je v ogledalo. Zadovoljna je bila z svojim današnjim darkerskim videzom. Vzela je še par svojih najljubših uhanov. Pripravljena je. Zdaj bo svet videl, kdo je Špela! Nasmehnila se je. Res, da je načrt nor. Ampak uspelo ji bo.
############
Prej sm pozabla oment...ta next je posvečen Špeli X'D in se ji absolutno najprijaznejša oseba na Eridi zahvaljuje, ker je še živa X'D glede na to, da brez mene še sama Špela neb vedla, da je noseča X'D
03. marec 2017
after laughter
after laughter
OMFG
Next, Next, Next
03. marec 2017
Synne Sinclare
Synne Sinclare
OMGF
LOVE THISSSS
NEEXT
"Zdaj bo svet videl kdo je Špela (OMFG HAHAHAHAHAH)"
03. marec 2017
Am...ona...ne jest jest sm že uveljavljena
03. marec 2017
Synne Sinclare
Synne Sinclare
veeeeeeemmm
03. marec 2017
Different.*
Different.*
OMFG to je N.O.R.O
Končno bo nekdo pisal o manj znanih cx I love it, although it is only the beginning <3333333
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!
04. marec 2017
colleen ciara
colleen ciara
Najprej sem te hotla ubit (x'd) potem sem pa ugotovila da mi je ta stvar dejansko ZELO VŠEČ
Sam bi pa zlo rada vidla kaj boš nardila z mene PHAHAHA
Tak da Next!! X'D
(OMFG POSTAJAM SLAVNAAA X'D)
04. marec 2017
after laughter
after laughter
crkavam
04. marec 2017
colleen ciara
colleen ciara
RIP lara
04. marec 2017
Evo...kle je Next...ni neki doug...mam ful stvari, ki bi jih po naročilu mogla kle napisat...pa sm vse pozabla tak, da...uživejte v trpinčenju Špele
############
1.del
############
Leno se je pretegnila v postelji, ter s pogledom ošinila uro. Kazala je šele 5.37. Iz sebe je vrgla svojo modro postelnino, ter se neuspešno zvrnila s postelje. Popravila pramen las za uho, ter z roko segla po mizi. Vzela je svoj telefon, ter ga prižgala. Razočarano je ugotovila, da vse Lazy Crazy butts še vedno spijo. In zdaj mora nekako mogla ponovno splezati na posteljo. Nekaj minut se je mučno ubadala, na koncu pa obupala in začela raziskovati podpostelje. (Ne vem, če ta beseda obstaja...če ne...sm jo pa ravnokar izumila...pač prostor pod posteljo...). Na usta se ji je narisal nasmeh. Ravnokar je našla napol pojedeno vrečko njeneja najljubšega paprikinega čipsa. Zmagoslavno jo je potegnila na plan, ter jo izpraznila do konca. Potegnila je odejo na tla, ter nadaljevala s spanjem na tleh. Saj je še nekaj časa, do pouka.
############
Evo...neki za začetek... v spomin name...preden me Špela fenta
04. marec 2017
Synne Sinclare
Synne Sinclare
OMFG THAT FUCKIN PERFEXT
Next
04. marec 2017
Different.*
Different.*
hitr napiš Next preden crknem do konca
neeeeextttt <33
04. marec 2017
after laughter
after laughter
omg za crknit smesno
Next Next Next Next Next
04. marec 2017
colleen ciara
colleen ciara
OMFG crkujem od smeha
Next Next Next
04. marec 2017
Haha Next
10. marec 2017
Next Next
11. marec 2017
Next !!!
12. marec 2017
Different.*
Different.*
Kdaj bo Next??
12. marec 2017
Nasledn vikend...ne morem zdele, ko mam v četrtek Vegovo...in morem na državno pridt...mamo pa 4 uro test iz biologije...5la že to :/
12. marec 2017
colleen ciara
colleen ciara
Ti napiši nextt ko boš imela čas (;
12. marec 2017
Different.*
Different.*
Kr v miru c;
12. marec 2017
zoe6056
zoe6056
Next
25. marec 2017
Next
25. marec 2017
Next
26. marec 2017
Ful cool! Next!
26. marec 2017
se opravičujem, ker tak dolg ni nexta...sam po polomiji na kingoruju...morem vsej kemijo, do srebrne spravt...in trenutno nimam časa za pisanje...Next pride, takoj ko bo mogoče po 1 aprilu bodo pa pogostejši vrjetn
27. marec 2017
ok
27. marec 2017
impossible.
impossible.
Neeeeeeextt
super je
01. april 2017
Next???
24. junij 2017
Next pride kmalu...am...ja...bom opisala ko bom objavla Next o vseh problemih...ki sm jih melabz tem nextom
preden ga pa lahk objavim pa morem postlo tok pospravt...da bom lahk na njej spala ker že cel teden spim na kavču...(tak je pa vidt...če se jest lotim sobo pospravljat )
24. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg