Forum
u167233
u167233
Živjo. Ja spet en Niall Horan fanfic. Naj vas že v napre opozorim da konec mogoce nebo srečen. Zakaj? To boste pa že verjetno kmalu izvedeli.
Da je ta zgodba sploh napisana in objavljena tukaj gor, se moram zahvaliti najbolši osebi in top pisatelici Ari {ariane.} <3
Enjoy(:

*FLASHBACK*
Bilo je malo čez polnoč Ponoči js, Stacey in Niall pa smo počasi hodili po temačnih ulicah Los Angelesa.Bilo me je zelo strah saj sem prvič sama tavala po mestu polnem veselih, prijaznih ljudi in tudi tistih bolj temačnih - preprodajalcev drog, raznih tolp, psihopatov in morilcih.Niall me je ves čas držal za roko saj ve da imam težjo obliko epilepsije, imam pa tudi bolezen, ki je zelo redka in še nima imena. Z ljudmi govorim le če jih osebno poznam in jim zaupam, zato tudi nimam veliko prijateljev.
Sem najbolša prijatelica z Stacey in zelo dobra prijatelica z njenim bratom Niallom. Res mi je všeč ampak do njega gojim samo prijatelstvo in nič več.Če nebi bila Stacey njegova sestra dvomim da bi se spoznala saj mi niti do gležnja mu ne sežem po lestvici priljubljenih na šoli ker on je in bo ostal THE BOY naše šole.
Tisti večer je Stacey odšla z Nickom. Njenim novim fantom na Hollywood hills, jaz pa sem obtičala z Niallom. Vso pot sva bila tiho, zatopljena v svoje misli.. Ubožec se mora družiti s tisto važno blondinko Ashley in njeno tolpo če želi postati nekaj več.Ampak zakaj več kot drugi?Saj je že sam po sebi popolen in ljubezniv fant.Mislim da se vsak dan ko ga vidim vse bolj zaljubljam v njega.. V njegove modre oči. Blond lase in popolno postavo. In njegova prijaznos, razumljivost, je tudi eden izmed najbol zvestih prijateljev kar sem jih kdaj imela.! Je najprijaznejša oseba na svetu in menikoli nebi pustil na cedilu. Kar naenkrat me je potegnil v njegov objem. Bilo je zelo udobno. Tako lepo in mehko. Nežno me je odrinil in me pogledal v oči. Tudi jaz sem ga. Vedela sem kaj se bo zgodilo in vedela sem tudi da je narobe. A se nisem morala upreti skušnjavi.
Dih mi je zastal in srce poskočilo, kot da bi plesalo v strasti njegovih oči. Čutila sem njegovo sapo, kako je božala moja lica, ko se je nagnil naprej, počasi, dovolj počasi, da bi se odmaknila, če bi si to želela. A moje noge se niso premaknile niti za milimeter, nekaj v ozadju misli je kričalo nam
Preden bi se zavedala se je praznina med nama zaprla in najine ustnice spojile. Rahlo sem se obotavljala, a že v naslednji sekundi premaknila telo z njegovim. Vse okoli naju je izginilo in bila sva samo še vedno.
Trenutek je trajal nekaj časa dokler se ni odmaknil.
»Hvala za pomoč. Veš Ashley, moja bivša je bila tam in..« je začel govoriti. Takrat pa sem se zavedla da je to delal samo zato da bi jo naredil ljubosumno. Naredila sem se močno. Delala sem se da ne boli. Da je bil samo poljub. Samo poljub, ki ne pomeni nič. A sem se motila. Pomenil mi je vse. On je bil vse.

____________________________________________________________________________________________________
What do you think about the beginning?
Annie<3
10. maj 2014
woohoo!!! u already know what i think aka perfection!!
continue asap!!
10. maj 2014
Woow! NEEEEEEXT!!
10. maj 2014
Neeext perfect *o*
10. maj 2014
neeeeeeeext
10. maj 2014
u163118
u163118
Neeeeext
10. maj 2014
Neext *-*
10. maj 2014
NEEEEXXXXTT *WWW*
11. maj 2014
u165821
u165821
popolno je *____*
neeeeeeeeeeeeeext
11. maj 2014
popolnoooo <333
neeeexxxxxtttt
11. maj 2014
neextt!!
11. maj 2014
u167582
u167582
o... brez komentarjev sem. pišeš tako popolno...
Neeeeext!
11. maj 2014
next!
11. maj 2014
joj no, boga <'3
neeeeext
12. maj 2014
nexxtttttt če me sprejmeš med prijatle hecam nexttt
12. maj 2014
next
12. maj 2014
Ful dobr začetek<333
Neeeeext!!!
12. maj 2014
neeeext. *o*
13. maj 2014
u167233
u167233
Mal dlje časa je trajalo ker se morem učiit za zadnje osnovnošolske ocene.. and than high school *-* BTW nikoli ne jejte sladoleda ki vam ga da Ari ker je zastruplen *probably* in voden *wanna be himmler and hitler together* xđ
Anywayzz next has arrived. Hope u like it(:

*REALITY – 2 LETI KASNEJE*
Ne spominjaš se več dneva ko si me poljubil. Vem da se spominjaš trenutka vendar se ne spominjaš mene.
To ti pravim zato ker sem bila v zadnjih letih zate le zrak, soseda in prijateljica. Postal si zelo popularen in se ne zmeniš več zame, Stacey ali družino. Popularnost je tvoje vse. Tvoj mali mehurček katerega nočeš izgubiti.

»Stacey« sem na ves glas zavpila in stekla k njej. Bile so počitnice, midve pa se nisva videle že tri tedne. Bila je namreč na počitnicah. On pa je raje odšel z Ashley in njeno klapo na taborjenje.
»Emmmmma kako lepo te je spet videti!« reče ko priteče do mene. Objemali sva se vsaj pet minut dokler ni neki voznik začel kričati naj se spraviva s ceste. Stekli sva v mojo sobo in se začeli neustavljivo smejati.
»Kako je z tvojo boleznijo?« je potihoma vprašala. Nisem ji želela povedati da se je stvar že poslabšala in da se dobivam z terapevtom dvakrat na teden. Nisem želela da bi jo skrbelo.
»Boljše je kot si misliš.« sem rekla in se kislo nasmehnila. Upam da mi verjame, ker res nočem da izve da se moja življenska doba izteka in da bom po izračunu zdravnikov živela še največ dve leti. Nemorem si presstavljati da bom morala zapustiti ta svet pred dobrim 20 letom. Nikoli nebom mogla imeti ljubečega moža ki bi me vsako jutro poljubil, otrok ob katerih bi preživljala popoldneva in jih gledala odraščati, nebom videvala prijateljev kako se spreminjajo z leti, nikoli nebom občutila kako je to ko se poročiš z osebo ki jo ljubiš iz srca... Smrt. Umiranje. Dve močni besedi. Ni me strah umreti, saj vem da me po tem življenje čaka lepše in boljše življenje. Mogoče se že čisto malo veselim dneva ko bom umrla saj takrat bom odšla, in spet srečala mojega očeta.
»Sem ti rekla da bo na koncu vse uredu!« je vzkliknila in me objela. Kako rada bi ji povedala resnico ampak nemorem.. Sej ali prej bo izvedela.
Pogovarjali sva se v dolgo popoldne, zvečer pa je Stacey odšla domov na večerjo.
»Hitro vstani, da ne zamudiš k psihiatru!« je panično rekla in hitro odšla iz sobe. Šele takrat sem se spomnila da imam sestanek. Danes pa sva se z Stacey zmenili da bova odšli v kino in po nakupih. Res upam da se sestanek nebo preveč zavlekel ker je nočem pustiti na cedilu ali ji dati vedeti da sem pri zdravniku.
»Pohiti!« je zavpila mama iz spodnjega nadstropja in me prebudila iz mojih misli. Hitro sem se obleka in pohitela proti avtu.
___________________________________________________________________________________
13. maj 2014
NEEXXTT GURL, UR WRITING IS AWSOME <33
13. maj 2014
Neexxtt
13. maj 2014
omfg v dveh letih bo umrla??? whaaaaaat???? O.o wow
neeeeeeeeeeeeeeeexT!
13. maj 2014
eiii eii eii moj sldoled je čist uredu pa tut če je zastoplen al pa vuden hahahah neext!!!
13. maj 2014
Neeeext♡♡!!!!
13. maj 2014
u167233
u167233
HarryStylesBabe mogoče, mogoče prej mogoče mal kasneje

ariane. huuuushh chiled! če bi ga js pojedla bi bla že verjetno mrtva tk ko pewds when edgar do his thingy
13. maj 2014
hvala :*
13. maj 2014
u165821
u165821
neeeeeeeeeextt *__*
13. maj 2014
u167698
u167698
Neeext
13. maj 2014
next
13. maj 2014
Fuuul dobr pišeš <33 vaaaauu nujno nexti proooosiiim!!
13. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg