Forum
čσкσgιяℓ :3 tukaj je samo tvoja in moja forum tema, kjer mi boš gor oddajala domače naloge, referate,...
--------------------------------------------------
Piše tukaj gor lahko samo čσкσgιяℓ :3 in jaz ter člani v internetni šoli točno pri tem predmetu in NIHČE DRUG.
13. januar 2012
Bom jutri naredila domačo nalogo!
13. januar 2012
Okeej.
14. januar 2012
1.Kaj sem se naučila o Tyri L. Banks.

Rodila 4. decembra 1973 v Inglewood-u. Je Ameriški top model, igralka, pevka.

Prva Afriško-Ameriška ženska na platnicah GQ in Sports Illustrated Swimsuit Issue.
Leta 1997 pa je prejela nagrado VH1 za Supermodel leta.
2. Opiši še eno znano manekenko:

Naomi Campbell

Rodila se je 22. maj 1970 v Streatham-u (London, Anglija).

V zgodnjih letih je Campbell živela v Rimu, kjer je njena mati delala kot sodobna plesalka. Po vrnitvi v London, je odšla v oskrbo k njeni babici po materini strani, Ruby, medtem ko je njena mati potovala po vsej Evropi s plesom Ansambl Fantastica. KO je bila stara pet let, se je Campbell vpisal na Stage Barbara School Speake, in v starosti deset, je bila sprejeta v Italia Conti Academy of Arts Theatre, kjer je študirala balet.

Je Angleški supermodel,britanski top model, pevka, igralka in modna oblikovalka. Neogledana je bila v starosti do 15 let. Uveljavila se je med prvimi tremi najbolj prepoznavnimimanekenkami poznih 1980-ih in zgodnjih 1990-ih. Bila je ena od šestih modelov njene generacije kot najbolj znani črni modela svojega časa.

14. januar 2012
Supeer.
14. januar 2012
Ok
14. januar 2012
1. LEKCIJA - 2. Domača naloga

Po internetu pobrskaj za še tri manekenke (ni potrebno da so tok fuŁ neki znane, pa too) in za vsako prilepi najmanj 2 sliki.
23. januar 2012
Evo D.N 2

Miranda Kerr

Valerija Kelava

Tyra L. Banks

23. januar 2012
Okeej. =)
23. januar 2012
1. LEKCIJA - 3. Domača naloga

Va naslednjih dneh se bomo veliko pogovarjale o modnih oblikovalcih. Verjetno poznate vsaj eno modno oblikovalko, ima tudi - no, imela je šov na televiziji,...
Naloga pa je naslednja:
- Opišite eno modno oblikovalko, lahko si pomagate z internetom, knjigami,..
- Nalepite sliko te modne oblikovalke, ki ste jo opisali

To je too. :*
25. januar 2012
Evo 3. D.N

Izbrala sem si modno oblikovalko Stello McCartney.

Opis:
Stella McCartney se je rodila v Lambethu, 13. septembra 1971. jE drugi otrok Beatla Paula McCartneya in Linde Eastman. Ime je dobila po njeni materi pra-babice. Kot mlado dekle je potovala po svetu s svojimi starši.

Kljub slavi, Stella želi svoje otroke,normalno življenje, kot je mogoče. McCartney je dejala, da medtem ko obiskuje državne šole, je bila žrtev nadlegovanja na delovnem mestu.

25. januar 2012
Okeej, maš. =)
26. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg