Forum
u101632
u101632
hej!
začela bom pisati zgodbico... no boste videli o čem govori--->

pozdravljeni!
ime mi je Cherry. stara sem 12 let. živim v new yorku z mojo sestrično Lucy.
jaz:

lucy:

nisem ravno najbolj priljubljena na šoli saj imam svoj stil. vsak ki gre mimo mene me čudno pogleda in komaj zadržuje smeh. nimam fanta in sklepam da ga nikoli nebom imela. živim lepo najstniško življenje. veliko pišem v moj dnevnik. na papir izlijem čustva in počutje. potem se vedno bolje počutim. nimam najboljše prijateljice. imela sem jo v 3 razredu. ampak se je preselila v Ameriko. imam svoje mnenje in svoje misli. vse delam na svoj način- nepremišljeno in spontano. nisem ravno nevemkaj piflarka, nimam pa tako slabih ocen. hodim v 8 razred. in zdaj imamo naravoslovje. sovražim naravoslovje. iz torbe sem previdno vzela dnevnik in začela pisati...

18.3.2013

dnevnik!
jaz ne zdržim več... vsi se mi smejijo in mi mečejo listke v hrbet. sestrično bom vprašala če se lahko prepišem v drugo šolo. upam da mi bo dovolila... zdaj prihaja učiteljica. morem iti.
se vidiva!! <33

ko me je učiteljica nakričala je končno zazvonil zvonec. stekla sem ven iz šole saj je bilo konec pouka. v ušesa sem si dala slušalke in se napotila proti domu....

next??
10. februar 2013
u119503
u119503
next!! ;$
10. februar 2013
u101632
u101632
še dva nexta---> plosiim---> pa nextam še dns
10. februar 2013
u18699
u18699
next
10. februar 2013
u101632
u101632
še enegaa
10. februar 2013
u120092
u120092
neeeeext
10. februar 2013
u101632
u101632
bom napisala zdaj
10. februar 2013
u101632
u101632
ko sem prišla domov sem torbo vrgla pred stopnice in stekla v mojo sobo. prižgala sem računalnik in se prijavila na fejs. bilo mi je zelo dolgčas. ravno sem želela iti v kuhinjo in mi je zazvonil telefon.
''just gonna stand there and watch me cry. but that's all write.....''
pogledala sem kdo je in bil je moj oče. kaj on želi? sem se vprašala in se le s težavo oglasila.
sovražim mojega očeta. posilil je mojo mamo in tako je postala noseča zame. prisilil je v poroko čeprav tega ni želela. potem jo je pa ubil čeprav tega nemoremo dokazati.
oglasila sem se:
j: prosim?
o: srčica... kaj delaš?
joma sem... zakaj?
o: prišel bom k tebi.
j: ne! zdaj grem v trgovine...
o: pridi v kavaro
j: oče, nesmem. saj veš da se nesmeva družiti
o: bodi v starbucs ob 14.00
in je prekinil. zavila sem z očmi in se odpravila v starbucks. morala sem iti saj sem vedela da če ne grem bo on prišel k meni.
vstopila sem v kavarno in naročila kapučino. pogledala sem okrog vendar ni bilo mojega očeta. ravno sem ga želela poklicati me je nekaj prijelo okrog pasu
kaj je, srčica?
.........
next? --->
vem da je kratek in beden....
10. februar 2013
u122009
u122009
next
sem nov bralec in ni beden
10. februar 2013
ja evo sm se prjaula next
10. februar 2013
u101632
u101632
še vsaj en next....
10. februar 2013
u101632
u101632
okej nextam iz dc-ja
****************************************************************************************************
oče? si to ti?
ne kliči me oče. preveč uradno je.
pusti me! nisem tvoja srčica
sedi. popij kavo.
usedla sem se na stol in gledala v tla. oče je roko položil na moj obraz. usmeril ga je tako da sem mu gledala naravnost v oči.
oče, nehaj!!!
oče me ni želel isspustiti zato sem zgrabila njegovo roko in jo poskušala odlepiti iz mojega obraza. oče je zelo močan zato nisem mogla nič.
nasmehnil se mi je in rekel: ljubica, srčica nehaj. ti si samo moja. šla bova k meni domov
takrat sem ponorela.
OČE NEHAJ!!! NISEM TVOJA SRČICA!
vstala sem in zbežala iz kavarne. nisem vedela kam tečem. bala sem se zato sem zavila v neko gostilno. vsa prestrašena in prepotena sem sedla za mizo. poskušala sem globoko vdihniti vendar so mi v oči silile solze. začela sem jokati. vsi v gostilni so me gledali jaz se pa nisem brigala zanje.vzela sem moj dnevnik in začela pisati

predragi dnevnik!!!
SOVRAŽIM MOJEGA OČETA!!! ubil je mojo mamo in verjetno bo še mene... zelo se bojim. vsakič ko ga vidim me želi zvabiti v svojo hišo in me posiliti. tega ne bom dopustila!!!

Cherry? si to ti???
obrnila sem se in zagledala lucy.
o bog, cherry kaj je narobe?
moj oče...
nisem mogla govoriti saj sem se dušila v solzah
o ne, te je posilil?
ne... on je....
saj je vredu cherry. pridi greva domov
lucy me je objela okrog ramen in me odpeljala domov.
pristavila bom za čaj.
prav. tukaj bom počakala.
lucy je naredila čaj. potem se je vsedla na zofo zraven mene.
veš, cherry. vem da nimaš nobene prijateljice. moja bivša sodelovka ima hči in danes se preselijo v sosednjo hišo. skupaj boste v razredu. mislila sem da bi bili lahko prijateljici.
bila sem zelo vesela. končno bom imela prijateljico.
ob 15.35 je pred sosednjo hišo pripeljal avto in za njim selitveni kombi. stekla sem ven. iz avta je stopilo dekle. stopila sem k dekletu.
živjo! sem cherry. živim v sosednji hiši
zdravo! ime mi je Sally. zgleda da bova sosedi.

s Sally sva se zelo razumeli. pomagala sem pri selitvi in postali sva zelo dobri prijateljici. zaupali sva si skrivnosti in se smejali. bilo mi je všeč.
nekega dne ko je bila Sally pri meni je Lucy rekla
punci vidve gresta jutri na počitnice. same na Havaje!!!
jaz in Sally sva začeli vriskati od navdušenja. začeli sva pakirati vse potrebno. sredi poletja na havaje <33
zvečer sem zelo težko zaspala.
zjutraj ko sem se zbudila sem stekla dol po stopnicah. iz kuhinje je dišalo po palačinkah.
mmm. sem zamomljala in sedla za mizo ter začela jesti.

z sally sva bili zmenjeni na letališču. lucy me je peljala tja. ko sem se vozila sem se na telefonu prijavila na facebook. videla sem da je sally na moj profil objavila sliko. napisala je še:
see ya <33

z lucy sva končno prišle na letališče....

************************************************************************************************
neext???
18. februar 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeeeeeeeext.!!! +nova bralka
18. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg