Forum
to je zgodba o dekletu,ki pristane v internatu med samimi fanti.med njini se sprete prijateljstvo,tekmovalnost in ljubezen,seveda pa nebo manjako zapletov in drugih akward in romantičnih trenutkov.
-komika
-romantika
-drama
-malo akcije

Ali boš bral/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. julij 2014
u173833
u173833
next
01. avgust 2014
začenjam z zgodbico
prvi next pa posvečam--->sararadej9999 kr si/je moja prva bralka
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
driiiiiin!driiiiiiiin!**je zazvonila ura**
jaz: joooo!!!! presneti kos železa ali bi lahko že utihnil!!!!!!**primem uro in jo zaloučam skozi okno,kjer po nesreči zadane mimoidočega**
mama: staceyyyyyyyyy! pridi,zajtrk je na mizi!
jaz: samo še 5 minut mama!
mama: stacy johnson wild prosim da takoj prideš v kuhinjo,ker zamujaš že 10 minut!!!
jaz: **skočim iz postelje,se uredim in poletim v kuhinjo preden bi rekli: kokice** sem že tu!
mama: no, končno...
**hitro sem pojedla zajtrk in že sem tekla na vlak**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤na vlaku¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
**lahko bi prisegla da nas je bilo na vlaku tolio,da bi lahko zapolnili štiri titanie in pol in laho mi verjamete da so se našli tudi kakšni perverzneži...**
neznanec: poglej jo punco,mislim da bi se rada igrala hohoho
jaz: poglej ga debeluha,misli da je privlačen
**potem me je hotel privzdigniti krilo**
jaz: wooow,woow,woow, ali ti nisem rekla da nisi privlačen?**takoj za tem sem ga močno brcnila v nizek nivo in takoj je zapel verzije od alenke gotar cvet z juga,le da je ton glasu vzdignil za kakšnih 10 tonov**
jaz: uff današnji folk je povsem gluh**pot do šole je bila potem mirna,v šoli pa so bili,kot so na vseh šolah,hejterji**
lizzy: poglej jo,pff danes je še večja vlačuga kot po navadi...
**vse njene privrženke so se špotljivo nasmehnile**
jaz: poglej jo, če ne bi bila oblečena kot kakšna lady gaga bi mislila da si konj...
lizzy: kar posmehuj se itaq te nhče ne pogleda...veš,celo smilila bi se mi,vendar si tako nizko da te komaj vidim haha
**po hitrem postopku sem šla v razred in tam ostala do konca pouka**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤doma¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
**ko sem po dolgih osmih urah končno prišla domov,me je tam čakalo presenečenje**
jaz: doma sem!!!!
mama: no,lepo...prosim da prideš v dnevno sobo,nekoga bi ti rada predstavila
jaz: **pridem v dnevno sobo**em...dober dan!
tujec: pozdravljena! ti moraš biti stacy,kajne?
mama: naj ti predstavim davida mcgeea,on bo tvoj novi ravnatellj v internatu in...
jaz: k...k...kaj!!!!!!!!!! no way sherlok,kaj pa si misliš da sem,popotnica,zamenjala sem že 3 šole v roku petih let...in zdaj me pošiljaš v internat....hah niti preko mojega trupla!!!!!!!
mcgee: gospodična,ni se treba razburjati...internat je v kotu new yorka**Se nasmehne**
**čeljust mi je dobesedno padla v klet**
jaz: v new yorku???? a si ti,mislim,vi,vi a ste čisto zmešani!!!!!
mcgee: ne, mislim da nisem...kakor koli zjutraj vas bo čakal taxy,ki vas bo pripeljal do letališča,v new yorku pa vas bom čakal jaz
jaz: **v mislih** i'm so so so dead
se nadaljuje.....
slike pridejo posebej v naslednjem odlomku
next?
01. avgust 2014
stacy(AKA wildstar)

mama Taylor

lizzy:

mcgee:

01. avgust 2014
next+ nova bralka
zlo dobr začetek
01. avgust 2014
oooo hwala sarica2001 *
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
naslednji next je posvečen sarica2001
nadaljevanje...
**lahko bi prisegla da mi čas še nikoli ni tako hitro tekel,komaj sem rišla k sebi in se sprijaznila z dejstvom,da bom praktično šla v New York in si do končno zasrala srednješolski lajf**
**6:00 zjutraj**
mama: staaaaaaaaacyyyyyyyy! takoj privleci svojo leno rit iz svoje sobe in se uredi,odpotuješ v pol ure!!!!!!
jaz: whatttttt! čez pol ure...a se je tvoj ementaler sir v glavo dokončno skisal????!!!!
mama: pazi na besede,pridi no!!!!!
jaz: **v mislih** nekdo tam zgoraj me sovraži...in to je verjetno moja prababica...
**hitro sem se oblekla,ter pripravila za pot in čez pol ure se je zaćela moja pot**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤na letališču¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
mama: glej,da boš pazila nase...velja?
jaz: ja,mama...bom
mama: in ne nori preveč...saj veš,fantje pa to...
jaz: mama...saj veš da ne prenesem fantov.oni so tako,tako otročji...
mama: pogrešala te bom srček!
jaz: jaz tebe tudi mama!
**obe sva se objeli in mama se je začela jokati,kot da bi se za vedno selila in je nikoli več ne bi videla...potem pa sem stekla po oskih stopnicah navzgor na zelo veliko letalo**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤na letalu¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
**na moje ogromno presenečenje sem bila v prvem razredu,saj nismo bili tako bogati,da bi denar zapravljali za brezvezne reči**
stevardesa: ali želite kaj popiti,pojesti?
jaz: em...kličite me kar wildstar in ja, ali lahko dobim malo kokakole? in kakšno čokolado,ker sem trenutno pod velikim pritiskom!!!
stevardesa: **prestrašena in začudena nad mojim izbruhom** j...ja seveda takoj dobite samo trenutek gdč.wildstar
jaz: **zakličem za njo** wildstar...samo wildstar
**končno sem dobila kokakolo in čokolado milka xxl...pot je bila zelo dolga,še bol pa dolgočasna...začela sem že razmišljati,da spoh ne bi šla več domov,ker še ene vožnje ne bi preživela...čez ''nekaj'' časa se je iz zvočnika zaslišal glas,ki je pominjal na božička,ki pozdravlja otroke**
glas: spoštovani potniki,obveščam vas,da bomo počasi pristali,zato prosim , da se ptipnete z varnostnim pasom in se držite**
jaz: počasi..**preden sem lahko irekla stavek do konca,se je letalo začelo spuščati s tako hitrostjo,da bi božiček prejle lahko rekel da bodo pristali s svetlobno hitroštjo**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤na letalu(ko je že pristalo)¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
jaz: KRIŽANA GORA IN KRISTUSOVE GATE ALI ME HOČETE UBITI ALI KAJ!!!!!!!!!
stevardesa: umirite se gdč.wildstar...saj smo že pristali...
jaz: **ubijalski pogled** SAMO WILDSTAR!!!
stevardesa:

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤na letališču¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
jaz: ugly mcgee je rekel,da me bo čakal tukaj,toda kje je zdaj ta neumni starec,ki me je zvlekel v ta šmorn ughhhh...
mcgee: pozdravljena stacy,skočite v avto,da ne bova pozna
**v avto sem se skobacala kar se da počasi in namerno razsula veš nahrbnik stvari**
**ko sva se končno pripeljala do šole,pa me je zmrazilo ob pogledu na...**
se nadaljuje...
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
next?
02. avgust 2014
Next
03. avgust 2014
nadanjevanje...
**ko sva se končno pripeljala do šole,pa me je zmrazilo ob pogledu na dvorišče pred šolo**
jaz: **globoko zajamem sapo** AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
mcgee: šššššš...ššššš mirno,mirno,le kaj te je tako razburilo?????
jaz: k...kaj me je razburilo ha????tisti zemljani tam so me azburili!!!!!!!!!!zakaj ni nikjer mobene punce?
mcgee: no...mogoče zato ker je internat za dekleta oddaljen 1 km...
jaz: in kaj potem delam tu?
mcgee: no...tam ni bilo več prostih mest,zato smo posebno zate naredili izjemo in te prestavili v ta internat**to je povedal tako ponosno,kot da bi me rešil smrti,vendar mi jo je zdaj zagotovo zagotovil**
jaz: a-a**sem odkimala** ne boste me spravili tja noter...
mcgee: to bad,ker boš čez 10 minut že začela razpakirovati v sobi
jaz: in kako me boste zvlekli ven?**sem vprašala in prekrižala reke čez prsi**
mcgee: tako...**ko je to rekel,je odpr vrata in poklical nekaj fantov,ki so me dvignili v zrak,in klub temu,da sem se otepala,me spravili v sobo**
jaz: to bo še dolgi semester...
se nadaljuje...
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
bol kratek next samo se mi ful mudi,mama mi že diha za vrat
next?
03. avgust 2014
next+nova bralka
03. avgust 2014
tti next je posvečen ⋰a⋰n⋰i⋰m⋰a⋰l⋰s⋰
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
nadanjevanje...
**boba je bila srednje velika.imela je 2 postelji na vsaki strani in 2 omari ter 2 pisalni mizi.vse je bilo mirno,dokler ni v sobo prišel fant,ki je spominjal na gangsterja. oblečen je bil v razcapane kavbojke,majico z nekem napisom itd...bil je zelo strašen,toda po svoji strani kar šikan...čakaj! šikan? ne,ne,ne kaj pa blebetam...khm,khm,nisem videla gršega dijaka kot je ta...**
jaz: em...ti lahko kako pomagam?
fant: haa?
jaz: haa? je to vse kar spraviš iz sebe?
fant: mhm...
jaz: kaj sploh počneš tukaj...to je moja soba!!!
fant: huh...ne to je NAJINA soba...
jaz: kaaaaaaj...jaz,da bi si delila sobo s tabo...ni šanse...ajde marš veen!!!
fant: zbogom shorty
jaz: shorty? kakšno ime je to?
fant: to je tvoj vzdevek...dvomim da si višja od meter pedeset haha...
jaz:no kakorkoli,kaj naj bi zbogom pomenilo?
fant: ja odslovil sem te,ker se očitno seliš v drugo sobo...
jaz: nep,ti greš drugam...
fant: ne jaz bom zdaj zaspal,lahko noč...
**takoj je zaspal...jaz pa sem do konca razpakirala in šla naokoli**

fant/cimer/cold guy**karkoli si želite**

**ko sem tako hodila nevem kje,je zame zijalo polno fantov...nekateri so tudi,saj veste,poskušali tiste reči...kakorkoli mislim da sem enemu zaradi tega zlomila nos,druge pa sem tako močno brcnila v mednožje,da srčno upam da bodo še lahko imeli otroke...potem pa me je ustavil precej čeden fant**
fant: heey! tebe pa še nisem videl tu...in punca si? ali si zgrešila o+odcep za šolo?
jaz: helow! ne nisem...prišlo je do zapletov in zdaj sem tu...moje ime je stacy ampak me lahko kličeš wildstar
fant: moje ime pa je joe...
jaz: kul
joe: še kar...se vidiva

joe: **upam da sem dala dovolj grdega tipa,ker nočem da bi preveč zastarla unega cimra **

**moram priznati,da sem se na poti nazaj štirikrat izgubila in enkrat clo prišla do fantovskega stranišča...ewwwww fuj....no kakorkoli,ko sem se vrnila v sobo je bilo tam polno fantov,ki so igrali videoigrice...predvidevam da so bili cimrovi frendi**
cimer: poglej kdo se je vrnil...
fant1: rekel si da je grša od morske kumare,ampak je presneto šmeksi
fant2: ja prav imaš roar tigrica kako kaj?
jaz: nisem tigrica moje ime je stacy ali wildstar
fant1: jaz sem david
fant2: moje ime je casey bejbi kva dogaja?
fant3: jaz sem tim
fant4: jaz sem sid
fant5: jaz sem pa boris
cimer: jaz sem pa jackson ali jack
se nadaljuje...
slike pridejo drugič...
next?
03. avgust 2014
next
04. avgust 2014
Next
04. avgust 2014
next posvečujem DyPoooK
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
nadaljevanje...
**fantje so bili v sobi še nadalne štiri ure in na moje presenečenje so bili kar prijetni...david je zelo prijazen človek,in tudi tim ni ni tako slab,vendar je še kar zadržan...casey ja največji ženskar haha on verjetno flirta še z racam ...sid je party guy in boris je,kako naj rečem...zelo skrivnosten...sem koga pozabila? aja točno še jack...z njim se nisem veliko menila,ker še vedno menim da je prevelik idijot...**
david:

casey:

tim:

sid:

boris:

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤v sobi¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
**bilo je okoli četrte ure zjutraj**
jaz:**se zbudim**kaj je ta hrup? **prisluhnem**
**na drugi strani sobe je nekdo tako smrčal,da se je potres čutil vse do normandije**
jaz: **primem najtršo blazino in jo zalučam v izvir potresa---jacka**
jack: awwwwwwwwwww!!!!!kaj je to? blazina? ugh...shortyyyyyyy kaj za vraga pa počneš???!!!!
jaz: poskušam spat...ampak ti mi to presneto otežuješ...
**počasi je vstal s postelje in se začel prbliževati moji strani sobe...**
se nadaljuje...
next?
05. avgust 2014
Next:itaq

Pa hwala za posvečen next
05. avgust 2014
next
05. avgust 2014
DyPoooK:np,tebi hwala kr bereš
nadaljevanje...
**vedno bolj kot se je bližal,hitreje mi je začelo biti srce...k...kaj počne? ali me bo...? ne,zakaj bi?**
jaz: **malce prestrašeno** em...jack? kaj počneš?
jack..
**prošel je do moje postelje in se nagnil naprej...ko pa je bilo med nama le nekaj centimetrov prostora pa...**
jack: **posmehljivo** hhhhhhhhhhh...si res mislila da bi kaj počel s tako punco kot si ti? haha...vidi se da si popolna nuna(da je kao devica) za po vrh pa se samoušečna,ko misliš da bi se zate ogrel vsak fant...**nato se je počasi vrnil k svoji postelji,legel vanjo in naprej zasmrčal**
jaz: **sedela sem na postelji nepremično,presenečeno in malce prizadeto,saj nisem bila samoušečna...kje pa! sama sebi sem vedno pravila da sem grda,ker mi blond lasje niso pristali,in ker nisem imela ravno ravnega trebuha...vendar sem nekje v sebi upala,da bi se med nama nekaj zgodilo,toda ta čustva sem takoj zapečatila,ker sem spoznala da se to ne bo nikoli zgodilo**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤1 dan pouka¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
**ko sem se ponovno zbudila sem vsa zgrožena ugotovila,da je ura že pol devet,pouk pa se začne 20 minut čez osem**
jaz: omggggggg prvi dan pa že zamujam!!!!!!!**hitro sem nase zmetala majico z napisom yolo in jeans hlače in poletela po hodniko...seveda sem se zgubila,zato sem k prvi uri prišla le zadnjih 10 minut**

majica:

jeans hlače:

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤v razredu¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
**ko sem vstopila v razred,so se vsi zazrli vame,celo učitelj**
jaz: oprostite za zamudo,izgubila sem se!
učitelj: no, kot vidim si se našla...kakorkoli fant ali ne, po pouku boš nadomestila te pol ure v priporu
jaz: ampak, to je moj prvi...
učitelj: me ne zanima, zdaj pa sedi...
**ves pouk je bil do podna naveličan,pa še pripor imam**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤v učilnici za pripor¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
**ko je končno minilo mojih osem,no, sedem ur in deset minut, sem odšla v učilnico za pripor,tam pa je bil tudi...**
next?
06. avgust 2014
NEXT
06. avgust 2014
Next
07. avgust 2014
u168683
u168683
next
07. avgust 2014
next je posvečen spelieee
nadanjevanje...
**ko je končno minilo mojih osem,no, sedem ur in deset minut, sem odšla v učilnico za pripor,tam pa je bil tudi,kdo drug kot jackass...počasi se je obrnil in se mi odvratno nasmehnil,kot da bi skozi vrata stopil zares velik kup dreka...ko sem ga že hotela vprašati kaj ga muči,pa sem se spomnila pretekle noči in njegovih besed...**
jaz: o...h-hey kaj dogaja?
jack: **pogleda stran** nič...sem že mislil,da bo pripor prijeten,pa mi je nekdo ravnokar pokvaril upanje...
jaz: **radovedno/razočarano** te lahko nekaj vprašam?
jack: saj si me že...
jaz: ali lahko še nekaj?
jack: tudi še nekaj si me ravnokar vprašala...
jaz: **globoko vdihnem**ok a te lahko potem vprašam 2 stvari?
jack: mhm...
jaz: z...zakaj me tako sovražiš?!
jack: zato,ker še nikoli nisi...in take punce jaz spregledam...jaz sem moški,ki si vzame žensko kadar koli in kjerkoli hoče...
jaz..**nisem si mogla razložiti,zakaj mi ob njem vedno zmanjka besed...če bi bil kdorkoli drug,celo justin bieber ali kateri član one direction,verjemite,da bi ga tako nadrla,da bi imel ušesa večja kot pa mamut**
**preostanek ure je minilo kot bi mignil in tako sva šla ločene poti**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤popoldne¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
**jack je skupaj s svojo bando šel ven...verjetno v kakšen bar ali kaj podobnega,jaz pa sem lenarila,saj ni bilo nič pametnega za delat**
jaz: **sama pri sebi**res da še nikoli nisem...ampak to ne pomeni,da me lahko sovraži...sam je svojo nedolžnost verjetno izgubil pri šestih letih s svojo babico...ufffff kako me je razjezil...presneti pankrt...to se bo končalo!!!če bo on do mene prasec potem bom jaz do njega svinja...
**ura je bila okoli polnoči,ko so se vrata končno odprla...v sobo se je primajal moj jackass...ker je bil tako pijan,da verjetno ni vedel zase,je zgrešil posteljo...in to zelo zgrešil...pristal je na sredini sobe in ker sem pač blond in neumna sem se odločila da mu pomagam do postelje**
jaz: hey!hey? jack?! ugh...sovražim pijane moške...
**njegovo desno roko sem si dala čez ramo in ga s težavo spravila do postelje...**
jaz: tako! zdaj si v svoji postelji lahko n...**ko sem hotela dati njegovo roko z mojih ramen me je iznenada prijel okoli pasu in me dobesedno zvlekel na posteljo,zdaven pa je mrmral skoraj nerazumljive besede**
jack: ostanidanestukaj...mene...mene je strah če em sam...ako leep dišiš...
jaz: **v mislih** bog se me usmili...
**potem sem sama nenamerno zaspala**
se nadaljuje...
next?
07. avgust 2014
u168683
u168683
next
07. avgust 2014
Next
07. avgust 2014
next
08. avgust 2014
Next + nova bralka
full dobr pišeš
11. avgust 2014
Next
11. avgust 2014
M.Manca: hwala :*
naslednji next posvečam M.Manca
nadaljevanje...
**potem sem sama nenamerno zaspala...zbudila sem se okoli sedme ure zjutraj**
jaz: **v mislih** mmmmm...kako udobno,ne spomnim se kdaj sem nazadnje spala na tako veliki in mišičasti blazini.....čakaj!? blazini!?**ko sem se spomnila včerajšnjih trenutkov sem hitro odprla oi in zagledala kaj???? smrčavega jacka**
jack: **smrčanje** hhhhhhhh....hhhhhhhhh
jaz: **upajoče da ga nebi zbudila sem se počasi začela reševati iz njegovega naročja...potem pa me je po nesreči prijev za prsi** KYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! **to je bil pa višek,še isto sekundo sem ga tako mahnila da je padel iz postelje in se na drugi strani sobe zaletel v omaro**
jack: AUUUU!!!! pa kaj si ti nora ali kaj?
jaz: **se objamem okoli prsi** j...jaz noraaaa!!!! ti prekleti perverzneš....ti beš mene za prsi prijemal uffffffff pazi se me!!!!!!
jack: k...kaj!!!!!!!!!!!
jaz: ne ti kaj mene!!!!!!!
**do prve ure pouka sva si pošiljala ubijalske poglede**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤prva ura(zgodovina)¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
** danes končno nisem zamudila k pouku...še več, danes sem bila prva v razredu,ker sem se hotela znebiti jacka**
učiteljica: poglej,poglej! ali prav vidim...stacy ali si res pravi čas prišla?
jaz: jap
razred: waaaaaaw
učiteljica: kakorkoli danes bomo ponovili snov o napoleonu
jaz..**še en boring dan**
učiteljica:

**ko je bil končno čas kosila,sem se odvlekla do jedilnice...naročila sem si tretji meni in se vsedla za prazno mizo in začela jesti...moje hranjenje( ) pa je zmotil velik tresk in bum...ko sem se ozrla sem zagledala štiri mišičnjake,ki so se spravili na fanta in ga potisnili v mize...sprva sem jih ignorirala,ko pa so ga vrgli čez mojo mizo in mi razlili juho pa mi je počilo**
jaz: zakaj hudiča si ne date dopovedat,da se jedilnica imenuje jedilnica z namenom!!!
mišičnjak1: poglej,kdo se je spravil na bogove haha
mišičnjak2: kaj boš pa naredila...boš tekla mamici?
mišičnjak3: ali pa boš šla k ravnatelju in...
jaz: **ga prekinem** nep...bo pa naredila to** primem najbližjo mišico in si je vržem čez ramo,da z vso svojo in mojo težo ma čelu pristaneva na tleh...jaz na njem** kakšen je občutek ko te položi dekle haaaa?
**cela jedilnica je onemela...potem sem počasi vstala in pogledala preplašene mišice in deljala**
jaz: dolžni ste mi malico...**nato sem pomagala fantu vstati in skupaj sva zapustila jedilnico**
se nadaljuje...(čez ca/2 uri al pa malo več/manj)
next?
11. avgust 2014
Najbolš pišeš
next next next čim prejjjjjj
11. avgust 2014
ga že pišem aja pa hwala drgač
11. avgust 2014
next
ful dobr pišeš
11. avgust 2014
hwala tudi tebi