Forum
Moje ime je Perrie Salder. Sem hči oblikovalke Eleanor Salder in vojaka, ki je večinoma na misijah, Toma Salder. Hodim v 1.letnik Art and Design High School. Živim v mestecu Carrotville.

Pa začnimo z zgodbo :'3
"Driiiing,Driiiing" mi je zvonila budilka. Usedla sem se in se pretegnila. Potem sem šla do omare in iz nje vzela oblekico ter jo oblekla.

potem sem nanesla malo maskare ter glossa na ustnice. Stekla sem po stopnicah in pojedla skodelico čokolina. Obula sem rožnate vanske ter vzela torbo. "Dijoooo!" sem zavpila ko sem se spomnila da ni nikogar doma sem dodala "hiša..." in stopila skozi vrata. Zaklenila sem in ker je bila ura šele pol šest sem stekla čez cesto v mamino ""delavnico" sedela je za mizo, pila kavo in jedlapenice. "Lahko eno?" sem rekla in dvignila je pogled od skic za novo kolekcijo GALAXXY. "Jutro P. Seveda" se mi je nasmehnila in vstala. Poljubila me je na čelo in me objela. Vrnila sem ji objem in v oči mi je padla dolga, frfotajoča obleka z vzorcem vesolja. "Obleka za odprtje revije?" sem jo poledala. "Jup. kaka se ti zdi? " me je vprašala. "Love it." sem se nasmehnila ko sem hodila okoli nje. "Edino mogoče bi bila boljša če bi zraven namesto živo rožnate jopice dala bež jopico ter bež gležnarje s polno peto." sem ji rekla ter stopila do omare. Iz nje sem vzela bež gležnarje z polno peto ter jih postavila ob obleko ter slekla živo rožnato jopico iz lutke na kateri je stala obleka ter na njo dala bež jopico ki sem jo nosila. "Waw" se mi je nasmehnila mami in zaslišala sem pisk avtobusa. "Gotta go" sem ji pomahala in sttekla na avtobus. usedla sem se poleg Danielle Beautieyfell moje BFF in celo pot sva klepetali :3

Dani.

Prispeli smo do šole in tam naju je že čalkala druga BFF Bonnie Flawlees.

21. oktober 2012
u57082
u57082
Next.??
01. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg