Forum
Končala sem s pisanjem zgodbe AMOR ( http://www.igre123.com/forum/tema/amor!-one-direction-fanfiction/53400/1 ), zato sem se odločila, da začnem pisati novega. Upam, da vam bo všeč!

INFINITY – part 1

Živčno sem prepletala prste svojih rok, medtem ko so sem s čevlji nervozno topotala po mrzlih marmornatih tleh. Dvorana hotela v kateri sem čakala publicistko Tanyo je bila velika in razkošna. Zlata barva na stenah se je prepletala z belo in vsa oprema se je zdela izredno draga, počutila sem se kot v muzeju, v katerem se ne smeš ničesar dotakniti. S pogledom sem strogo nadzorovala ljudi, ki so se mudili v prostoru, od receptorja, pa vse do gospoda, ki je prodajal časopise in cigarete.
Premaknila sem se do usnjenega kavča in svojo torbo položila na stekleno mizico na kateri je bil bogat šopek belih in rumenih rož. Iz žepa svojih črnih hlač sem potegnila listek, na katerem je bil napisan naslov in še enkrat preverila, če sem zagotovo na pravem mestu.

“Rose McClain?” Naglo sem se obrnila in za sabo zagledala žensko srednjih let v urejenem hlačnem kostimu in lasmi spetimi v strogo figo. Vljudno sem se vstala in ji podala roko ter jo narahlo stisnila. “Rose McClain, novinarka revije Runway,” sem se še enkrat predstavila in se ji rahlo nasmehnila. “Miranda Clarke,” je odvrnila in mi z roko nakazala na kavč na katerega sem se usedla brez besed, presenečena, da bo najin pogovor potekal kar tukaj.
“Dobila sem tvoja priporočila in se odločila, da poskusimo s tabo. Ni veliko intervjujev, nad katerimi bi bili navdušeni. Ljudje se preprosto ne potrudijo dovolj. Tokrat vse prelagam nate. Fantje so precej živahni in zagotovo je potrebno veliko potrpljenja, da spraviš skupaj spodoben intervju.” Med njenim govorom nisem zasledila niti kančka navdušenja, veselja, zgolj resnost in poslovnost. Podoba fantov, ki sem si jo ustvarila dan prej pa se je razblinila kot dimni oblaček in sem si jih zdaj po besedah Mirande predstavljala kot šestletne šolarje.
“Preden te odpeljem v zgornje nadstropje naj te opozorim na nekaj podrobnosti. Danes boš imela polovico intervjuja in jutri polovico. Fantje so precej zasedeni in zaradi snemanja nove skladbe niso vsi prosti. Vsi podatki, ki jih dobiš so zaupni, intervju pa moram preden ga oddaš naprej odobriti jaz. Razumeš?” Mislim, da to ni bilo vprašanje, vendar sem vseeno prikimala. Čeprav se mi je zdela na prvi pogled prijetna sem se jo zdaj že skoraj bala. Kljub temu, da sem po navadi samozavestna, sem lahko zdaj samo plaho ukrivila ustnice v rahel nasmešek.
“Ker imam sestanek žal ne moram s tabo. Z dvigalom pojdi v drugo nadstropje, po hodniku naravnost do konca, kjer je soba sedemnajst. Preden vstopiš potrkaj, saj nikoli ne veš kaj počnejo. Časa imaš dobro uro, potem pridem pote.” Njen karakter me je spominjal na zlobne šefice modnih podjetij iz romantičnih komedij. Ob tej misli sem se sama pri sebi zasmejala, njen strog pogled pa me je odvrnil od svojega početja. “Kaj še čakaš?” je nevljudno zabrundala pri čemer sem kakor hitro sem mogla odhitela do dvigala.

Živčnost, ki sem jo čutila pred sestankom se je tokrat vrnila. Po glavi se mi je prepletalo toliko nekoristnih vprašanj. Namesto, da bi v dvigalu na hitro preletela osnutek intervjuja, ki sem ga napisala že pred enim tednom, sem se raje spraševala kakšni bodo fantje in kako me bodo sprejeli. Pri tem pa sem vsekakor pozabila, da sem samo ena od tisočih novinark, ki so jih spoznali in da to nima nobenega pomena.
Pisk je naznanil, da sem v drugem nadstropju, zato sem zapustila dvigalo in se napotila k sobi 17. Nežno sem potrkala po lesenih vratih, vendar ni bilo nikakršnega odziva, zato sem dejanje ponovila, tokrat glasneje.
Vrata mi je odprl visok, rjavolas fant, z očitnim smislom za modo. “Louis,” je rekel nasmejano in mi močno stisnil roko. “Rose. Rose McClain,” sem izjavila s tresočim glasom, saj mi nebeška podoba pred mano nekako ni dopustila, da bi se obnašala normalno. “Si oboževalka? Lahko ti dam avtogram, če želiš.” je vprašal ponovno in hitro sem odkimala. “Novinarka sem. Prišla sem za revijo Runway. Miranda me je poslala sem gor in mislila sem, če bi lahko naredila kratek intervju z vami,…” Louis se je nasmehnil, kar verjetno ni bila najboljša izbira, saj me je njegov pogled omamil še bolj, kot sem že bila. “Potem bo najbolje da vstopiš, Rose.”
06. september 2013
uauuu super je! komi čakam next!
neeeeeeeext
06. september 2013
Neeeeeeeeeeeext<3
06. september 2013
u142563
u142563
Neeext
06. september 2013
u150546
u150546