Forum
Torej, še ena zgodbica ... Ideja je kupljena od Marinette.
http://www.igre123.com/forum/tema/*ideas-for-fanfiction*/184566/6
Marinette.

__________________________________________________________________________________________

IGRALSKA ZASEDBA:

Ian Somerhalder as himself
Zoe Sugg as Blue Sky
________________________________________________________________________________________

PROLOG:

Moja mama je vedno pripovedovala zgodbe o civilizaciji, ki je popolnoma drugačna od naše. Drugačne kulture in vasi. Vedno se je začelo:
"Tam nekje, na drugi strani oceana so ljudje. Enaki po videzu, a kultura, način obnašanja in vasi so popolnoma drugačne od naših. Tam se oblačijo v dolge kože, da skrijejo noge. To naredijo ženske. Moški pa si kožo ovijejo okoli nog. Civilizacija se spreminja. Naša ostaja."
A temu ni tako.
Moje ljudi je izbrisal on.

________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?

P.s. Ker mi je Marinette. dala težko nalogo, da Iana umestim na angleški dvor okoli leta 1492, sem se morala izmisliti povezavo med kraljem in njim. Saj veste, Ian je v zgodbici princ. Upam, da vam bo všeč moja ideja, ker sem morala napeti možgane, da bi našla pravilno povezavo. In najbolj logično. Ker se zgodba dogaja po Vojni vrtnic, sem uporabila v zgodbi tudi Elizabeth Yorško. A več v naslednjem nextu, ki se začne z dogajanjem na dvoru, da boste razumele, zakaj se Ian sploh odpravi na pot.
01. junij 2016
u212238
u212238
Next
01. junij 2016
u211706
u211706
Neeext
01. junij 2016
Next
01. junij 2016
u202183
u202183
Neeeeext
Se že veselim.
In vem da sem ti dala težko nalogo a znaš razmišljati in vem da boš odlično spelala
01. junij 2016
ja, povezava je bila problem. Po vojni vrtnic je na prestol prišel Henrik VII. in združil družini York in Lancaster. Ampak sem našla eno povezavo in jo uspela umestiti.
01. junij 2016
u202183
u202183
Super
01. junij 2016
Aja, da me kdo ne bo napadel: Dobro vem, da se ni zgodilo tako, kot bom objavljala, ker sem si vse spremenjene dogodke izmislila.
01. junij 2016
Next
Jeej nova zgodba
01. junij 2016
u193768
u193768
Neeext
Obeta se še ena perfekcija!
01. junij 2016
Next
02. junij 2016
u143259
u143259
Neeeext
02. junij 2016
Omgf nexttt
02. junij 2016
Se kakšen Next?
02. junij 2016
neexxtt!!
02. junij 2016
Next
02. junij 2016

Junij 1492
“Ian, sin moj ... Ne dovoli, da te ponižajo,” mi je dejala mater. Pogledal sem proti njej, njene modre oči so bile solzne. Vedel sem, da je prišel njen čas. Čas, ko bom za vedno ostal brez matere. Sirota bom. Kot moje sestre.
“Ne bodo me,” sem ji zagotovil.
“Bodi previden. Kraljevska krv še vedno teče v tvojih žilah,” je dejala kraljica vdova. Da, moja mati je kraljica vdova. Vdova je postala pred devetimi leti, ko je moj oče podlegel bolezni. Takrat se je naše življenje spremenilo v pekel. Izgubili smo prestol. Yorški so se dolgo bojevali zanj in sedaj sem bil edini dedič, ki bi lahko prevzel prestol. Pogledal sem proti svoji sestri, kraljici Elizabeth in vedel sem, da ji tega ne bom storil.
“Dosegla sem, da boš dobil vsaj status princa,” je hripavo šepnila moja mater, Elizabeth Woodville, potomka Meluzine, rečne boginje.
“Kralj je rekel, da se bo moral dokazati,” je pripomnila moja sestra Elizabeth. Pokimal sem njenim besedam.
“A sem rešila samo enega sina,” je šepnila naša mati. Pogledal sem proti Cecily, ki je hlipala, proti Catherine, Anne in Bridget. Le še mi smo preostali iz družine Yorških, potomci kralja Edvarda IV. Angleškega.
“Gospa mati, ne naprezajte se,” je šepnila Elizabeth. Bila je visoko noseča, vendar se je hotela posloviti od naše matere.
“Ian ... Tvojega brata nisem uspela rešiti,” me je pogledala mati z solznimi očmi. Umirala je. “Vendar sem vsaj uspela tebe, Richard ...”
Moje pravo ime je bilo Richard. Richard Yorški. Vendar po vrtnitvi v Anglijo sem si spremenil ime v Ian Somerhalder. Elizabeth, moja sestra in kraljica, je dosegla pri mojemu svaku, da obdržim glavo na ramenih. Prepričala ga je, da nisem nevaren in da ne bom delal proti njemu. Priznal me je kot princa, vendar z enim pogojem; da se dokažem.
“Ne naprezaj se,” sem tiho rekel svoji materi. Spominjal sem se tiste noči, ko sta me z Elizabeth poslali v Flandrijo. Jokala je in preklela mojega strica, ker ji je vzel Edvarda. Uspela pa je vsaj mene rešiti ...
“Mati ...”
“Gospa mati!” je zaklicala Elizabeth.
Poskušal sem jo prebuditi iz sna. Vendar bilo je prepozno. Elizabeth Woodville je umrla pred nami, držeč mojo roko.

mnenja, teorije?
02. junij 2016
u193768
u193768
Next
Tak žalosten začetek... ampak mi je všeč
02. junij 2016
u143259
u143259
Neeeeeeeeext
02. junij 2016
u212238
u212238
Next
02. junij 2016
Next
02. junij 2016
ja, samo ta del je ključen, zakaj se on sploh odpravi na pot. Da pojasnim: Elizabeth Woodville je imela dva sinova s kraljem Edwardom. Torej, ko je njen mož umrl, je njen svak prestregel njenega sina, novega kralja, in ga zaprl v Tower. Ker je imela drugega, Richarda, pri sebi, pa je svak zahteval še njega. Čeprav ne vemo, če je to resnično, ampak je Elizabeth zamenjala sina z drugim otrokom (precej podobnim) in Richarda poslala v Flandrijo. Kasneje so oba princa ubili (nekateri to domnevajo, da je bil njun stric, nekateri pa, da je njun umor naročila mater Henrika VII., čeprav nobena teorija ni bila zares potrjena), vendar Elizabeth je izjavila: "Če bi imela dva dragocena dragulja, mislite, da bi ga dala v eno šatuljo?"
Opozarjam, da sem Iana v bistvu naredila za njenega sina Richarda, vendar to je le plod moje domišljije. Čeprav naj bi se Elizabethin sin kasneje vrnil in si poskušal pridobiti prestol, ni bilo nikjer potrjeno, da je bil zares on.
02. junij 2016
u212238
u212238
Aha
02. junij 2016
Next
03. junij 2016
Next
03. junij 2016
Se kakšen Next?
03. junij 2016
u202183