neeext
29. april 2014
u166496
u166496
next
29. april 2014
next
29. april 2014
u168688
u168688
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
29. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
pa še dons plissss *-*
29. april 2014
u163356
u163356
Next + nova
29. april 2014
next
29. april 2014
kat.. moraš? resno?
29. april 2014
delala bom ankete da bom vidla gdo res bere
29. april 2014
okej. dej zdele :$
pa dej next zdeleee
29. april 2014
ok
29. april 2014
< 33
29. april 2014
Nato se je zgodilo nekaj skoraj neverjetnega.
Patricia jo je pahnila v vodo. Zdaj mi hoče speljati bolše prijatelje od nje?.
Usi so debelo in prestrašeno pogledali v bazen. Nato se Aly posmeji in usi zakričijo ter se vržejo v vodo. Smejali so se ter si zmočili prekrasne obleke. Patricia je skočila zadnja ter ob skoku v bazen spodtaknila ob kamen. Padla je v vodo. Nisem povedala da sem dobla plavavka. Skočila sem v vodo ter se potunkala do dna bazena. Priperjala sem jo na zrak. Reče mi hvala ter me pogleda z očmi tako kot še nikoli. Nato se je zgodilo nekaj kar se lahko le v ilmih in risankah. Aly je zrasel rep. Rep morske deklice. Usi so začeli histerično plavati na rob bazena ter šli stat poleg bazena. Spet se začnem potapljati in res sem videla rep. Ali sanjam?

Potipala sem ga. Bil je sluzast in mehak.
u168688
neeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
29. april 2014
neeext
29. april 2014
next
29. april 2014
Anketa: -
Kaj se je zgodilo Aly?
29. april 2014
u146160
u146160
nextt
spremeni se v morsko deklico ko pride v stik z vodo
29. april 2014
neeext
uskič ko pride v stik z vodo se spremeni v morsko deklico
emm sam prašam a ti pišeš bolj fantazijsko zgodbo al kaj ??? drgač je pa najjača
29. april 2014
nextt
29. april 2014
u163356
u163356
Next to me spominja na mako meimadis
30. april 2014
u163092
u163092
Nextt
Isto ku una Bяeαтħч.
30. april 2014
Sκчʟαя.* ne ni fantaziska bodo pa določeni trenutki fantaaziski
30. april 2014
мιɔɴιɢнт.* na koga?
30. april 2014
prihaja next
30. april 2014
Usi so zbežali v dvorano. Še Jake (fant Patricie) je z visokim ženskim krikom odhitel v dvorano. Kakšna punčka haha. Z Patricio sva debelo gledali v bazen ko je Aly rekla: Ne bojta se me. Mogoče sem nenavadna le globoko v sebi sem normalen človek z dobrim karakterjom. Z Paty (patricio) va se objeli in si oprostili. Stali sva v objemu kakšnih 5 min. dokler Aly ni rekla: "Khm. Punci?"... Z Paty sva se začeli smejati in pridružila se nama je še Aly. Potegnili sva jo iz vode in jo pustile da se posuši da ji bodo spet "zrasle" noge. Nato se je prvi ples končav. Pojutrišnjem sledi še ples št. 2 in na tistem plesu določijo kraljico in kralja ki sta potem skupaj (hodita). Z Aly in Paty smo šli k meni domol. Ignorirala sem Yolando ki mi je hotela nekaj povedati z kavico v roki. Kadar imam obiske se dela prijazno kadar pa obiski grejo me pa nadere kako lahko bres uprašanja pripeljem obiske. Oči Patriciji ne pravi obisk ker je bila že tolikokrat pri meni. Aly se bo ša že navadil. Nato gremo do Jackoba in Elene (dvojčka). Malo se poigramo in ko sledi čas za večerjo gremo jest. Nato se zaklenimo v sobo in se posestrimo. Saj veste. Da se usaka malo ureže do krvi in združimo rane in kri in nato smo nekako sestre. Odpravimo se spat ob kakšnih polnoči. Čez eno uro se zbodimo kot bi nas zbudila budilka. Odprejo se okna in začne pihati močan veter. Zasliši se šepetajoč glas: "Aly je nevarna hhhhh,bojta se je,bojta"... Okno se kar naenkrat glasno zapre oziroma zaloputne. Dojenčka začneta jokati a jih utišam z dudo. Nato Paty praša Ali nenavadno uprašanje:
A-Ali P-Patricia
P- Je to res?
A-Kaj?
P- Ds si nevarna?
A- Nekdo se šali z nami. Seveda nisem.
P- Ampak glede na to da si morska deklica si lahko tudi kaj drugega?
A- Nimam drugih posebnih moči.
P-Ja?
A-Razen tega da te lahko požrem hahahahahhhaha
P- *smejanje* Nehaj me žgečkati hihihihi hohoh hahahah heheh.
Nato prekinim žgečkanje da se nebi Yolanda zbudila. Ko se zjutraj zbudimo ni nobena nič več vedela kaj se je zgodilo. Razen šepetanja duhov da je Aly nevarna?
Ko se Paty gre stuširat na sebi opazi krvave črte pod pazduho in po trebuhu. Zakriči in z Aly pohitiva v kopalnico. Opazica krvave črte. Nemoremo se psomniti kaj bi se lahko ponoči zgodilo. Nato se spomnemo žgočkanja. Aly odkima in reče do je nalahno. Nato rečem Aly naj me požgeka po roki. Nič se ni zgodilo. Razen čez 1 uro. Imela sem 3 krvave črte. Tako kot me je požgečkala Aly,z tremi nohti.
Patricia: In Aly,ti praviš da nis nevarna?
Nato jo odženem iz hiše in ji rečem naj se ne vrne.

Anketa:
-Kaj so postale Aly Paty in Zoey?
-Kaj se je zgodilo ponoči?
-Koga sta Paty in Zoey obtožili?
-Next?
30. april 2014
u168688
u168688
Anketa:
-Kaj so postale Aly Paty in Zoey? nekakšne sestre
-Kaj se je zgodilo ponoči? šepet vetra x'D
-Koga sta Paty in Zoey obtožili? aly, da je nevarna