Forum
▲Zgodbica ki govori o punci ki z Indije pride v Americo.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Sedela sem pred ogledalom in se zagledala vanj. Razmišljala sem kaj sploh se je zgodilo mojim staršem da sta se ločila. Vrata so se zatresla. Ko sem jih odprla je bila na tleh razbita vaza.Mačeha Yolanda me je gledala z njenimi velikimi rumenimi očmi.Na ves glas je zakričala vame da zakaj sem na stranišču že celo jutro. Ustala sem iz školke ter dvignila pokrov školke in šla iz kopalnice. Mačeha me je porinila is kopalnice da bi skoraj padla čez ograjo (wc je v 3 stopnišču/štuku in nato je ograja in lahko bi padla v 2 štuk). Smo bogati,zaradi očeta. Mačeha Yolanda je z njim zagotovo zaradi bogatije..
No ugl. sem Zoey McSky in imam 14 let. Nimam sestre ali brata. Ampak moja mačeha je noseča zato bom dobila pol sestro ali pol brata. No to sem jas (neumna indijka):

Kot vidite sem tomne polti,saj sem iz Indije. Starša sta se ločila ko sem imela 10 let. Ja že 4 leta trpim zaradi mačehe yolande. Očetu še nisem pojamrala da me sovraži,itak mi nebi vrjel. Prijateljeu imam bol malo,ampak še vedno jih imam dovolj da mi spremenijo dan na bolše saj mi jutro pokvari Yolanda.Mama je ostala v Indiji ko sta se z očetom ločila.Oče pa je bogat zaradi službe.Saj je gradbenik poleg tega pa tudi politik,ojoj. V sobo ustopita oče in Yolanda.Malokrat se zgodi da oba skupaj prideta v mojo sobo,to pomeni da so zdaj resne težave.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Next?
29. april 2014
u168307
u168307
neext<3
29. april 2014
u167146
u167146
NEXT<3
29. april 2014
u168688
u168688
neeeext <3 + najboljše *_*
29. april 2014
neeeeext <3
29. april 2014
neeexxtttt
-------<3
29. april 2014
next.
29. april 2014
u167059
u167059
next *o*
29. april 2014
a nj dam next?
29. april 2014
u168688
u168688
jaa *_*
29. april 2014
ok;D
29. april 2014
Ampak niso bile težave. Bila je vesela novica za yolando in očeta,zame pa ne ravno vesela,saj... SAJ JE YOLANDA V 8 MESECU NOSEČNOSTI?! To sem sprejela kot nekaj čisto življensko normalnega. Čez 3 tedne je Yolando oče peljav v bolnico.Ob 19:00 me oči pokliče ter pove da sem dobila bratca. in sestrico , da sta dvojčka. Kul. Zdaj bom cel dan in celo noč šlišala jokanje in krike. Khm. Čes kak dan me oči vpraša če sem vesela za bratca in sestrico. Jezno odgovorim POL sestro in POL bratca oči. Nato stečem v svojo sobo ki jo delim z dvojčkama. Zjutraj se zbudim z plenico na glavi. Moj obraz je smrdel po pocisanem scanju. Hotela sem zakričati a sem vedela kaj bi se zgodilo če bi zakričala. Nato stopim da igračko in v boso nogo me zaboli. Krika nisem uspela zadržati. Yolanda že pohiti u sobo. "Svojo sestrico si zbudila,bratec je pa čisto po tebi in ga še grdi in neumen nečloveški krik ne zbudi". Pogledam v tla naravnost v zlomljeno drago igračko. Yolanda je sedaj izgovorila besedo katero se v družini ne sme."Budala ta igrača je bila prva od naših dvojčkov". Pobrala sem jo ter sestavila ko pa som je ooložial na posteljo je spet razpadla. Pogleda me ter z obrvmi jezno da znak da se mi ne piše dobro kar pomeni da bo povedala očku ter si seveda polek še kaj izmislila. Nato pozvoni.Poskušam odpreti vrata a sem zaklenjena. Kje je ta tečka dobila ključ. Spomnila sem se da je k meni prišla najbolša prijateljica. Nato šlišim da je Yolanda rekla da me ni doma. Seveda me ni-.- Ta hiša ni moj dom oz. vila. Patricia (moja bff) je odšla. Skozi okno jo zadenem s papirčkom in seveda ga je občutila. Ozre se okoli in pogleda v moje okno. Pošljem ji še en papirček na katerem piše: "yolanda me ne spusti iz hiše.saj ti pravim da me sovraži.""in prinesi lestev in jo postavi na okno saj sem zaklenjena". Patricia položi kovinske ploščice na okno. Še prej pa v posteljo dam lutko ad bo izgledalo kot da spim če slučajno Yolanda udre noter. Nato uzamem telefon in denarnico in se spustim po lestvi. Malo me je bilo strah a sem prežvela. Z Patricio sva imela dolg pogovor o Yolandi in o očetu kako ne dojame da sta dvojča moja POL brat in sestra. Hodili sva po trgovinah in naleteli na kup prisrčnih fantov s tem pa tudi na enega najlepšega fanta iz naše šole. Patricia je njegova dobra prijateljica in odšla je do njega mene pa pustila. Odšla sem domol a Patricio ni brigalo zame saj se res dobro razume z njem. Ko sem po lestvi odšla v sobo je Yolanda gledala v posteljo in verjela svojim očem,dokler ni zagledala mene skozi okno. Debelo je pogledala in odmaknila odejo iz postelje. Nato reče " Se mi je zdelo da nimaš tako lepe postave kot ta lutka.Še lutka je lepša od tebe,sem že mislila da si obiskala lepotno operacijo" mi reče. Rečem ji oprosti nato pa dobim zanimiv izgovor. "Veš šla sem po novo igračo da bi se ti oddolžila."Stala sem ob radjatorju na katerem je bila res nova igrača ki jo Yolanda ni opazila. "Izvoli in oprosti ker sem šla ponjo". Prvič in zagotovo zadnjič v živlenju se mi je rahlo nasmejala.

next?
29. april 2014
u168688
u168688
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *_* omg najbolš *o*
29. april 2014
hvala
29. april 2014
u167059
u167059
next
29. april 2014
u167059
u167059
ful kulsko pišeš res i love that story
29. april 2014
neext
29. april 2014
next
29. april 2014
men je tud dabru
29. april 2014
hvala usem upam da res preberete
29. april 2014
next
29. april 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeext *w*
29. april 2014
neeext
29. april 2014
u166496
u166496
nexxxxx!! *.* zelo dobroo *.*
29. april 2014
hvala usem za nexte. zdj pride 3 del
29. april 2014
neeext
29. april 2014
u163092
u163092
Next,ful dobr pišeš
29. april 2014
u146160
u146160
NEXT
29. april 2014
Yolando debelo pogledam. Sedaj pa sem jas naredila nekaj kar je prvič in tudi zadnič. Rekla sem ji da je zelo lepa ko se smeji. Samo zamrmrala je in "šemasto" odšla iz sobe. Usedla sem se za mizo ter odprla prenosnik. "Pofirbcala" sem po fejsu ter naletela na Patričino objavo ki je šla takole: Albert,učeraj sva se imela najbolše. Vesela sem da si me uprašal če bi bila tvoja punca na mojem najlupšem kraju. Boli me za use,samo da imam tebe.......Boli jo zame,useeno ji je? Punca je z mojo simpatijo? Sploh ga ne ljubi. Z njim je zaradi popularnosti. Joj kako mi je lahko to storila.Le kako.Nato zazvoni telefon. Če je Patricia bom... Oglasim se. Bila je mami<3 Govorili nisva že 3 leta.Povedala sem ji kaj use se je storilo v 3 letih in ko sva nadaljevali pogovor z glasnim smehom nisem šlišala korakov po stopnicah. Ko sem ravno rekla "adijo mami,love ya" je v sobo ustopila Yolanda in rekla kaki si drznem govoriti z mojo mamo. Moja mama je? Rekla je da bo use povedala očetu in si seveda še kaj izmislila. Začela sem igrati Flappy Bird ter bi kmalu podrla rekord (5). Vsa jezna sem se začela jokati in dreti. Temveč ne zaradi igre ampak zaradi živlenja. Pomislem na Patricio,mačeho,starše,simpatijo in moje želje. Naslednji dan pa šola. Vsa objokana sem šla pod tuš nato pa v posteljo. Zjutraj me zbudi pesem Let it go ki jo imam kot za budilko,kar nazaj bi zaspala. Danes imamo namesto pouka ples. Oblekla bom lepo obleko na temo frozen.

Trema me je ker nimam prijateljeu. No imam jih,le najbolše ne. Bila je Pati ampak ni več kot že veste. Ko ustopim v šolo skozi glavna vrata se ravno vrti posem Let it go. Hotela sem se pokazati pri teli pesmi in se spravila po hitrem načinu v dvorano. Ko sem malo poplesala me fantje in dekleta zakledajo ter zastrmijo v mojo obleko.Plesali so naprej. V kotu sem zagledala novo punco na šoli. Šla sem do nje ter jo spravila v sredino dvorane da bo zaplesala.Nato je sledela zabava poleg bazena.Z novo punco sva se spoznali in odločila sem da je res moja bff. V tako malem času sem izvedela njene dobre in slabe plati. Ime ji je Aly Matson.

Nato se je zgodilo nekaj neverjetnega...
__________________________________________________________________________________
Next?
29. april 2014
u146160
u146160
next!!!!
29. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg