Ja, že spet jaz!
Tokrat prihajam z novo zgodbico z naslovom His Glory Does Not Mean Anything To Me in kot vidite je to M&M FF.
No, pa lahko začnemo ()

~PROLOG~
"NE... NEEE, NE SILITE ME, DA GREM TJA!!! NOČEM K NJEMU!!!" sem se drla, se upirala in jokala. Silili so me v tisto majhno sobo z nekakšno pošaštjo, ki se hoče pogovarjati.
Mami in Clarissa sta me vlekli do sobe in jaz sem bila proti njima dvema nemočna. Po mojem umiranju je moja mami pomignil Clarissi in ustavili sta se.
"Pridi Aisha gremo domov, tebi zdaj ni več pomoči..." na maminem obrazu so se pojavile solze. Po šestih letih garanja, da bi me spravila v normalno duševno stanje je obupala. Ne morem verjeti.
*
No, kako se vam zdi? Dobrodošla so vsa mnenja. kritike,pohvale, teorije, nexti. predlogi in ostalo povezano zgodbo.

Pa adijo do naslednjič!
10. oktober 2018
Tokrat prihajam z novo zgodbico z naslovom In The Second Life*
11. oktober 2018
presneto, res sem napisala naslov druge zgodbe, ki sem jo nameravala napisat sm je nebom
11. oktober 2018
Hej
11. oktober 2018
Next
11. oktober 2018
Next
11. oktober 2018
nextie
12. oktober 2018
Hvala vsem starom

Se gdo?
12. oktober 2018
štirim*
12. oktober 2018
Next
12. oktober 2018
Next
12. oktober 2018
Hvala vama, Next pride kmalu
13. oktober 2018
ok, mogoče ne tok kmalu...
13. oktober 2018
uspel mi ga je napissaattt!!!
2 dni nazaj
Your post is great and meaningful. Thank you for sharing this article. I hope to receive many good posts.
<a href="http://happywheels8.com">happy wheels</a>
1 dan nazaj
thank you for sharing information
[url=http://slitherio-o.com]slither io[/url]
1 dan nazaj
Jep se
1 dan nazaj
uredu Next pride kmaluu...
1 dan nazaj
CHAPTER 1

*ANN*
"Remind me where we used to go..." Aisha že spet posluša tista slavna dvočka, Maksa in Marka ali nekaj takega. Njeno stanje, se je v zadnjem mesecu sicer poboljšalo, torej odkar je nehala jemati zdravila in hoditi na terapije. Posvečam ji več časa, pozornosti in poskušam biti čim bolj pozitivna. Ampak ob misli, da svoja idola nikoli nebo spoznala in jima zaradi depresije ne bo mogla slediti jo spravi v močan jok. V zadnjih šestih letih se ni niti enkrat nasmehnila. Odkar je Mike umrl. Odkar je videla, kako so umorili njenega očeta in mu ni mogla pomagati. Res ji govorim 'ni tako vse slabo, ko se poskuša poškodivati, a s tem ji samo preprečim, da bi se samopoškodovala, ne pričaram nasmeha na njen obraz. In trudim se biti pozitivna, a tudi jaz nemorem več zdržati ob pogledu na njen žalostni in zaskrbljen obraz. Kaj naj še poizkusim? "Du e elektrisk..." Vem! Dobila sem fantastično idejo! To je moje zadnje upanje, da se Aisha nasmehne.
__________________________________________________________________________________
Uspelo mi je dokončati to piglavje!!! Jesssaaaa!!!! No kako se vam zdi. Imate kakšna mnenja, predloge, teorije, kritike ali pihvale? Komentirajte! Next? Aha, samo toliko, Ann je Aishina mama, včasih boste slišali tudi Annabell, ker jo rako kličejo prijatelji izjeme pa tudi Annie. Kakšno idejo mislite, da je dobila Ann? No se slisimo pr naslednjem nextu pa se mal umess
1 dan nazaj
aja mal je kratko poglavje, ker je prvo naslednja bodo 100% daljsa
1 dan nazaj
Next
1 dan nazaj
Super zgodba Uma kar tako naprej
1 dan nazaj
Nextie
1 dan nazaj
Next
1 dan nazaj
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani