Forum
✝✝ Dєαтнcoяє ✝✝ feat. αwĸwαrd✝ɢιr
☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
"Eric! Ugasni! jaz imam svojo glasbo!" je name vpila moja sestra. Prokleta, baba! Poslušal bom kar hočem in kadarkoli hočem! "ČE ŠE NE VEŠ SO TO BVB, PRIZADETA OPICA!!!" sem se zadrl na ves glas in še bolj na glas nabil komad Never Give In. Kot pravi pesem Never Give In, Never Back Down. Zato nisem odnehal. In tako tudi quote: Stand for what you believe even if that means standing alone... Jaz stojim za to, da poslušam to kar hočem. In pomeni, da morem stati sam. Ampak bom vztrajal. Moja scrkljana sestra me že ne bo prepričala. Vdrla je v mojo sobo in zakričala "Ugasni!!! Zdaj je moja glasba na vrsti!!! Ugasni NEVER GIVE IN! Stara je že! Jaz imam IN THE END!". Zmajal sem z glavo in zvočnike nabil še glasneje. Zlobno sem se zasmejal in takrat ugotovil, da sem začel mutirati. prekleto! Še to! "Eric! Ugasni!" je zakričala in iz štekarja in mi ugasnila celoten računalnik. Kar zavrelo mi je. Z mojim kričečim mutiranim glasomn se se jezno zadrl: "PA KVA JE S TABO, ŽENSKA NEUMNA!!! ZGIN V SVOJO SOBO!!! CEL RAČUNALNIK SE LAHKO UNIČI S TEM! ČE RADA UNIČUJEŠ RAČUNALNIKE VZEMI KIJ IN SVOJEGA RAZBIJ IN PO MOŽNOSTI ŠE S SEBE! ZDAJ PA VEEEEN!". Ko bi jo videli, kako je zdivjala. Jaz in moja sestra nisva v preveč dobrem odnosu, kljub temu, da imava isti okus za glasbo in stil.
Eric:

05. januar 2013
neext ^^
05. januar 2013
next! + https://www.igre123.com/forum/tema/keep-me-safe-(ft.-one-direction)/48433/1 če bi kdo bral.. mislim da bo postala ful lepa zgodba
05. januar 2013
DEJ MER S PROKLETO 1 D!!! TO JE BVB FORUM!!!
05. januar 2013
pizda glih hotla to napisat o.o zakaj morš glih tle smetit s tem negraužnim sranjem -.-
05. januar 2013
Andaa
05. januar 2013
Ever:

ja res je nardila sm se užaljeno. uresnic sm se pa takoj ko sm zaprla urata zacela režat. tok je smešno ko se Eric razbur. smejala sm se in zaslišala Ericovo preklinjanje. še bl me je zacelo trgat in mislna sm da bom umrla od smeha. šla sm u svojo sobo in otprla prenosnik. youtube: black veil brides fallen angels.
začela sm se dret (zanalš) "we skream we shout we are the fallen angels!!!"
u sobo je prtulu Eric in mene je začel trgat "kaj je bratec? si mau jezn donc?" sm se mu spačla in on sm zatulu name "ne tamala nism jezn. sovrazm te!" in spet odvihrou iz sobe.
fak umrla bom od smeha. resno. mogl bi ga videt kašn je ko je jezn.
05. januar 2013
nekšttttttt
06. januar 2013
še 1 next
06. januar 2013
next
06. januar 2013
neext
06. januar 2013
ok bom jst nextalaa
06. januar 2013
Tuhtala sm kaj nj še nardim da ga bi še bol razjezila.
A nej uklukam 1D al pa JB? Ahhh raj ne. Kr jih tut jst ne prenesem.
Šla sm na BVB stran in vidla….. OMG!!! U italijo pridejo! Resno? Če še nisva povedala zviva tut midva z bratom u italiji. Kr sta naju neka italjana posvojila in…
No jst takoj stečem u Ericovo sobo »ne boš vrjeu!!« rečem in on zmaja z glavo »nism razpoložen« »za to si…BVB pridejo u italijo!!!« se zaderem in on vs veseu upraša »sej se ne zajebavaš ane?« »o tem se nikol nebi!« usa srecna se spet skregava ko načrtujeva kako bova prepričala rejnika.
»ne no..neki bol prepričlivga morva rečt« ustraja »nee… to bo ql. Sej čene se bova pa kaj druzga spomlna« ga prepričujem in nakoncu mečeva kovanc. Moja ideja zmaga.
Po stopnicah se spustiva v pritličje natančneje u kuhinjo.
»mami…11-13 aprila 1o13 (letos) pridej BVB u italijo..in…« začne Eric a ga mama takoj prekini.
06. januar 2013
neext
06. januar 2013
11-13 aprila 2o13 (druh let)*
06. januar 2013
nekštttttttttttt
06. januar 2013
neeext
06. januar 2013
next
06. januar 2013
Next+nova bralka
07. januar 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/in-the-end!!!-black-veil-brides!!!/48538/1 tole je nova temo... Obnovljena IN THE END...
08. januar 2013
u62751
u62751
neeeeext!!!!!!!!!!!!!
18. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. februar 2013
nexxttttttttttttttt!!< 33333
12. februar 2013
next
01. marec 2013
next
01. avgust 2013
Aprila smo bli ze nevem kdaj, zato nextej!!!
Neeeeeeeeeext!!!!!!!
20. november 2013
Neeeext!!
06. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg