Forum
u223100
u223100
In the countryside

to naslovnico sem sama naredila.

Storyline

Sienna je petnajstletno dekle, ki ji je umrla mama. Njen oče se odloči, da bo kupil eno gostišče v podeželju, ki se nahaja na Irskem. Zato se mora Sienna posloviti od vseh prijateljev in se odseliti. Ampak še sanja se ji ne, da bo v gostišču, ki je v lasti njenega dedka, spoznala prave prijatelje in morda tudi ljubezen. Težave napočijo, ko se mora odločiti med dvema fantoma. Le katerega bo izbrala?
Mnenja? Nexti? Upam, da vam je všeč, ker že dolgo časa nisem, vsaj ne zares pisala zgodbe. Upam tudi, da bodo vsaj 3 bralke ^_^. P.S. obljubim, da bom to zgodbo dokončala oziroma je ne bom izbrisala (;
06. maj 2017
Next
06. maj 2017
Neext!
06. maj 2017
u223100
u223100
Tukaj je prvi Next. Upam, da vam bo všeč.
P.S. že zelo dolgo nisem pisala zgodbe, zato ne bo tako dobro.
P.P.S. pisala bom v tretji osebi, ker se mi zdi brezveze menjavatu Pov'se. Upam, da razumete, kaj sem hotela povedati.

CHAPTER ONE

"Sienna, si pripravljena?" jo je vprašal oče.
Sienna je pokimala in se poslavljala od svojih prijateljev. Ni ji bilo ravno najbolj po godu, da se bo morala priseliti, ampak ni imela volje očetu oporekati, saj jima je pred nekaj časa umrla ljubljena oseba.
"Sienna, čas teče.Oditi bova morala," je bil nestrpen oče George.
"Saj že grem."
Počasi se je ločila od prijateljev in se usedla v avto, ki ju bo odpeljal na neko podeželje po imenu Podeželje, na Irskem. Sama razloga za selitev ni vedela, saj ji George ni hotel povedati.
Vozila sta se po avtocesti do letališča, saj bi bila vožnja do Irske predolga, kakšnih devet ur, tega pa ne bi prenesla.
Semafor je pokazal rdečo luč, zato sta se morala ustaviti in čakati nekaj časa.
Končno sta se lahko odpeljala, ampak bila je kolona.
"Sranje."
"Ne govori tako."
"Ti pa bodi tiho, Sienna."
"Ja, seveda. Jaz sem kriva za to prekleto kolono."
Odkar je mama umrla, se s očetom nista preveč dobro razumela.

Ko kolone ni bilo več na vidiku, je George pohodil na gas in zelo hitro vozil do letališča, saj sta precej zamujala.

Avto sta pakirala, pobrala kovčke in tekla do recepcije, vprašala za smer, naložila prtljago in se napotila proti vhodu v letalo.

"Za las nama je uspelo," si je oddahnil George.
Sienna pa je zavila z očmi, saj je želela, da bi zamudila letalo.

Vožnja z letalom je trajala kar nekaj ur, ampak njima, še zlasti Georgu se je zdelo, da je bila vožnja kratka.
"Pa sva prispela," je veselo dejal George.
Sienna si je morala
priznati, da ji je bilo to gostišče zelo všeč.
"Veš, lastnica tega gostišča je bila..." George ni mogel nadaljevati, saj jo je Sienna prekinila: "Mama. Vem."
V srcu jo je malce zabolelo, saj je pogrešala mamo. Ljubljeno mamo, ki jo je rodila, zanjo skrbela, jo vzgajala.
Vstopila sta v notranjost gostišča in se razgledovala.
"Glej, kdo je tukaj," se je izza njunega hrbta pojavil dedek.
"Dedek!" je Sienna veselo vzliknila in se mu zapodila v objem.
Objemala sta se kar nekaj časa, nato je dedek pozdravil še Georgea.
"Torej, si pripravljen prevzeti to gostišče?" ga je dekel vprašal.
"Prevzeti gostišče? O čem govorite?" je bila začudena Sienna.
"Kasneje se pogovoriva. Zdaj pa, Martin, mi lahko malo razkažeš okolico, da se navadim?"
Odpravila sta se po gostišču.
"Hej! Si nova?" je Sienno vprašal neki fant, z rjavimi lasmi in sivimo očmi.
"Ja. Sem Sienna," mu je segla v roke.
"Sean," ji je odvrnil in ji tudi segel v roke.
"Sean, kje si? Oh, moj bog, noht se mi je zlomil. Pomagaj mi, Sean," je skoraj jokala neko dekle, ki je imelo dolge, črne lase.
"To je Diana. Ne zmeni se zanjo," jo je posvaril, nato pa se
je odpravil k njej.
To dekle pa je zagledano vase.
Maggie Lindemann as Sienna Halter
Thomas Doherty as Sean Baumann
Sofia Carson as Diana Jackson
Luke Bilyk as Blake Smith
Shawn Mendes as Noel Thomason
Odeya Rush as Kendall Niesarman
je zaenkrat v redu?
07. maj 2017
Neext super je
07. maj 2017
u223100
u223100
še kakšen Next?
07. maj 2017
u223633
u223633
neextt
08. maj 2017
Next
08. maj 2017
u223100
u223100
Hello!
Drugi del je tukaj in upam, da vam bo všeč.

love_chocolate, hvala za Next in mnenje

soundsboring., hvala za Next. skoda da si se izbrisala.

Ariana.Bieber, hvala za Next.

V glavnem, vsem hvala ^_^

p.s. novih bralk se ne bi branila cx

Enjoy!

"Sienna, pridi!" je zaklical nek glas.
Odpravila se je v notranjost gostišča in se razgledovala naokoli.
"To so Sean, Blake, Noel in Kendall. Delali bodo s teboj," ji je navdušeno pripovedoval dedek.
"Čakaj. Kako delala? Ne razumem."
"Nisi ji povedal, George?" je vprašal dedek. George je odkimal.
"Mislim, da bo najbolje, da se pogovoriva," je Sienni rekel George. Sama Sienna pa je pokimala. Odpravila sta se v restavracijo, ki je tudi del gostišča in se usedla za mizo.
"Torej, tvoja mama je bila lastnica tega gostišča. Ampak jo je prepustila dedku, ko je spoznala mene. Dedek ji je to zelo zameril, čez čas se je omehčal in me sprejel. Dedek je še naprej sam vodil gostišče. Ko je slišal, da je mama umrla, je bil zelo potrt in je gostišče nameraval prodati. Sprva sem se strinjal, da je tako najbolje, ampak sem potem na podstrešju našel pismo. Pismo od tvoje mame, v katerem me je prosila, naj ti naprej vodiš gostišče. In tako sva se priselila sem."
"Torej je to razlog, da sva se priselila sem?"
George je pokimal.
"Potem veselo na delo!" je veselo vzliknila Sienna.
George je bil presenečen ob nenadnem Sienninem veselju, ampak moral je priznati, da je bil tudi sam vesel.
"Pismo. Če ga želiš prebrati. Namenjena je obema," je Sienni oče izročil pismo.
Pokimala je, vzela pismo in se mu zahvalila, ter se odpravila v svojo sobo.
Med hojo je bila zamišljena, razmišljala je o gostišču, ko se je zaletela v nekoga.
"Hej, spet ti!" je veselo dejal Sean.
"Živjo! Ja, spet jaz."
"Torej, ti je to gostišče všeč?" je Sean vprašal Sienno. Slednja je pokimala in dodala: "To je moje gostišče." Po rečenem mu je pomežiknila.
"Ooo, gospodarica," se je pošalil in se priklonil Sean.
"Nehaj no. Kaj praviš, da bi se midva malo družila izven gostišča? Saj veš, kot zmenek?" ga je osramočeno vprašala.
"Sean, kje si? Zakaj nisi z menoj?" se je spet pojavila ta cmera. A mora res prekiniti vsak trenutek, ki ga imava s Seanom?
"Sean, kdo pa je to?"
"To je Sienna, lastnica tega gostišča."
"Me veseli. Sem Diana in to je moj fant, zato ga pusti na miru in ga ne vabi na zmenke."
Torej je Sean Dianin fant?
V hipu sem postala rdeča in se opravičila, ter stekla stran.
"Sienna, počakaj," je Sean zakričal za menoj, vendar se nisem nanj ozirala. Stekla sem ven iz gostišča v manjši gozd, kjer je bila tudi klop. Usedla sem se nanjo, ter razmišljala, kakonsem bila lahko tako neumna.
Čez nekaj časa sem se spomnila na pismo, ki sem ga imela v žepu jakne. Vzela sem ga ven, odprla kuverto in začela brati...
Torej, hah...to je bil drugi del in upam, da vam je bil všeč in da ne boste nehale brati to zgodbo.
Všeč mi bilo, če bi se malo razpisali, če želite. Lahko poveste tudi kritike, mnenja, teorije...v glavnem karkoli ^_^.
09. maj 2017
Next+ nova bralka
Hehe, zakaj se mi zdi da se s tole Diano ne bosta dobro razumeli?
Dobro, moje obljubljeno mnenje o zgodbi:
Če sklepam bo najbrž nastala ljubezen med Seanom in Sienno? Sam moja teorija!
Drugače mi je pa zelo všeč tale zgodbica. Brez nekih velikih slovničnih napak, povezuje se besedilo pa še nekak daš malce daljši del. Se lažje poglobiš v en daljši del kot npr. v pet zaporednih nadaljevanj s tremi stavki. Vem, pretiravam sam meni je dolžina tvojega besedila ravno pravšnja.
Upam, da bo zgodba drugače zanimiva, da bo štrlela ven od ostalih če razumeš. Poskusi zaplesti tako, da se ne bo zgodilo točno to kar bralec predvideva. Da ne bo le tista ljubezenska zgodba ki jo vsi ponavljajo. mislim v tem stilu: vseskozi kažeš na nekaj, potem pa iz tega na enostaven način izcimiš nekaj drugega, kar sploh ne bi pričakovali.
Tale zgornji nasvet (ali karkoli to že je) je samo po mojem okusu. Ti ga ni treba jemati resno, to je samo moje mnenje pri romantičnih zgodbah. Da mora biti neka zanimiva tematika, da bralca vsak del posebej navduši kot nor... No, saj to velja za vse žanre pisanja.
Ampak res se ne ozirat na tole. Me je zgodbica navdušila in se res lepo vse povezuje. Če želiš sicer lahko še poskušaš z drugačnimi besedami bralca v zgodbo pritegnit...
Kako to zgornje mislim? Če citiram nek del zgodbe:

Čez nekaj časa sem se spomnila na pismo, ki sem ga imela v žepu jakne. Vzela sem ga ven, odprla kuverto in začela brati...

Torej, lahko bi napisala tudi: Naenkrat se mi je v mislih znova pokazalo pismo, ki se je skrivalo na dnu žepa moje črtaste jakne. V trenutku ko sem se tega spomnila sem ga vzela ven, preletela z očmi in vznemirjena začela brati...

Ampak res. Še enkrat poudarim. To zgoraj so le še najmanjše podrobnosti (vsaj zame). Zgodbica je enkratna in nadaljuj!
Upam da nisem preveč dolgovezila... V glavnem, Next sem hotela napisati :'D
09. maj 2017
u223100
u223100
Moj slog pisanja je taksen, ker ze dolgo nisem pisala. Hvala za mnenje in Next ^_^
se kaksen Next?
10. maj 2017
u223100
u223100
če bo še kakšen Next, jutri objavim novega, sicer pa drugic ^_^
10. maj 2017
Next!
11. maj 2017
u223100
u223100
oprostite za zamudo. hvala vsem za nexte in mnenja ^_^

"Draga Sienna, dragi George!

Vem, da me tisti trenutek ni več na svetu, ampak vedita, da vaju imam najraje na svetu.
V glavnem, pišem vama, da bi vaju prosila, da gostišče pod nobenim pogojem ne prodata. Vesta, to gostišče je bilo zame zelo posebno. V njej sem se prvič poljubila in v njej imam preveč lepih spominov. Spomini se bodo razblinili, če to stavbo nekemu tujcu predata v last.
Zato vaju še enkrat prosim, da je ne prodata.
Najbolj si želim videti, četudi v nebesih, da bi gostišče vodila Sienna, moja predraga hči.
George, oh, moj ljubi, medo. Vedi, da te ljubim najbolj na svetu.
Sienna, moja predraga punčka, tebe imam najrajši na svetu. Čudovita si.
Nikar se ne spremenita.
Rada vaju imam.
Tisoč poljubčkov.
Vajina žena in mama Sanja."

In tako se je pismo končalo, Sienna pa je bila vsa solzna, pismo jo je ganilo. Solze si je obrisala in za trenutek podoživljala spomine, ki jih je imela z mamo.
Pismo je pospravila nazaj v kuverto in v žepu jakne, ter se odpravila nazaj v gostišče.
"Si v redu?" jo je vprašal nek črnolasec.
Sienna je sano pokimala in se hotela odpraviti naprej.
"Nisi. Vidim, da nisi v redu. Ampak ne bom silil vate. Blake sem."
"Ne, res sem v redu. Jaz pa sem Sienna," se mu je nazaj predstavila.
"Lepo ime. Karkoli, moram iti," se je poslovil Blake.
Sienna je medtem že odšla.
V gostilni medtem se je nekaj dogajalo.
Blake je razmišljal o čudoviti Sienni, Sean pa je tudi tako razmišljal o njej. Sean je imel dekle, ampak mu ni mar.
"Sean? Kaj si tako zatopljen v razmišljanje?" ga je vprašala Diana.
"A ne smem razmišljati?" jo je nesramno vprašal.
"Že v redu. Karkoli, imam novico in to zelo dobro!" je veselo vzliknila Diana.
"Kakšno pa?"
"Moja mama je podpisala z neko producentko, da bodo snemalo resničnostni šov o meni. Povej, ali ni to čudovito?!" je še vedno vzlikala pd veselja Danielle.
"Lepo zate. Kdaj začnejp snemati?"
Danielle je skomignila z rameni.
Sean jo je pustil samo in se odpravil drugam, ker je ni mogel več prenašati. Skupaj sta bila komaj pol leta. Sean je bil tako zatopljen v misli, da se je zaletel v nekoga.
"Hej, spet ti!" se je iz žalostne deklice spremenila v veselo deklico Sienna.
"Hej! Je vse v redu? Če hočeš, ti lahko razkažem gostišče," je Sean sramežljivo vprašal.
"Vesela bi bila, toda ali ni tako, da imaš dekle?"
"Ah, Diana. Ljubosumna je vedno. Tukaj delam, zato je to moja dolžnost, poleg tega pa bi lahko tako preživel nekaj časa s teboj, " ji je Sean pomežiknil.
"Potem pa z veseljem," je bila Sienna vesela. Čeprav je bil Sean zaseden, je bil Sienni vseeno všeč in to zelo.
Sean ji je natančno in počasi pokazal vsako sobo, roko je imel ba njeni rami in tega se ni zavedal.
"Bi se nakce spoznala? Jaz začnem. Kot veš, sem Sean Baumann, star sem 16, moja strast je motokros. Moj oče je nek trapasti poslovnež, mama pa gospodinji doma. Zdaj pa ti."
"V redu. Sem Sienna Halter, stara sem 15. In nimam nobene strasti. Moj oče je, kot veš tukaj v gostišču, mama pa je umrla," je zadnji stavek malo žalostno rekla Sienna.
"Žal mi je," je rekel Sean in jo nenadoma objel, ne da bi prej za trenutek premislil. Sienna mu je vrnila objem.
"Kaj pa je zdaj to?!" je jezno vzliknila, kdo pa drug kot Diana.
"Diana, ni tako kot misliš. Potolažil sem jo, ker ji je umrla mama.
"Briga me, če ji je umrla mama, ampak ne rabiš jo objemati. Med nama je konec."
Sean je bil ob rečenem šokiran, ampak Sienna je videla iskro v njegovih očeh.
"Če želiš konec, to spoštujem. Lepo je bilo s teboj," je sarkastično dejal Sean.
"Tudi s teboj je bilo lepo. Torej, adijo," Diana ni razumela njegovega sarkazma.
Ko je Diana odšla, si je Sean oddahnil in skočil v zrak v znak veselja, nato je še enkrat objel Sienno.
"Hej, Sienna!" se je med njiju vmešal Blake.
"Sienna, producenti resničnostne oddaje in te iščejo," ji je rekel Blake.
"Kakšna oddaja? Zakaj jaz nič ne vem?" je malce jezno zavzdihnila Sienna.
"Čakaj, nisi vedela? Jaz pa sem mislil, da veš," ji je priznal Sean.
"Ne, nisem vedela. V vsakem primeru bi mi moral omeniti oddajo."
Sienna je malce razočarano odšla, Blake in Sean pa sta se pogovarjala, saj sta bila najboljša prijatelja in imela sta enak hobi; motokros.
13. maj 2017
Next
13. maj 2017
neeext, zelo zanimivo *_*
bi želela, da to zgodbico oglašujem?
13. maj 2017
u223100
u223100
hvala za mnenje in Next
vbistvu bi te prosila, ce to zgodbo oglasujes
13. maj 2017
u224383
u224383
Že sama ideja zgodbe je zanimiva... *-*
Res me zanima, kako ti uspe nex't napisati brez ene samcate napake?
Naslovnica je popolna *O* Komaj čakam nex't
Neeext
14. maj 2017
u223100
u223100
Hvala vsem za nexte. Vem, da ni jih veliko, ampak vseeno ^_^

"Torej, ti in Sienna?" je Blake malce nejevoljno vprašal Seana.
"Ne, nič ni med nama. Samo pogovarjala sva se, saj veš kot prijatelja."
"Še dobro, ker mi je všeč. Osvojil jo bom. Boš videl, da bo nekega dne moja," je potuhnjeno rekel Blake.
"Stavim, da bo," se je Sean ponorčeval in prijateljsko sta si udarila v roke. Sean je kmalu odšel v gostišče na delo. Blake pa je medtem razmišljal, kako jo bo osvojil.
"Gospodična, moram pohvaliti to gostišče. Se strinjate, da bi tudi o gostišču in ljudej v njej posneli resničnostno oddajo? Saj veste, da bi tole povečalo število gostov," je Sienni dejala producentka Cara.
"Seveda, meni je prav. Konec koncev potrebujemo večje število gostov."
"Torej je dogovorjeno. Podpišite pogodbo. Pogodba!" je vzliknila Cara.
Njen asistent ji je v hipu prinesel pogodbo in pisalo, Cara pa jih je punudila Sienni.
Ko je Sienna v roke dobila pogodbo, je za trenutek obstala. Bo to res dobro za gostišče? Pa za vse nas?
"Ne morem podpisati z vami," je Sienna rekla in raztrgala pogodbo, ter jih pustila, da so padali po tleh, nato pa zbežala stran.
"Ta mala trmoglavica. Boš videl, da bo podpisala. Mora," je Cara prišepnila svojemu asistentu.
"Konec koncev je oddaja blizu propadu. To gostišče pa je odlična priložnost, da oddaja spet zaživi," je zvito rekla Cara in si prekrižala roke.
"Sienna, si v redu?" jo je vprašal oče.
"Ja, vednar ne popolnoma. Zunaj so producetni resničnostne oddaje in hočejo, da podpišem z njimi."
"Saj nisi podpisala?"
Sienna je odkimala, George pa je nadaljeval : "Dobro. Be potrebujemo še eno breme. Že tako je vsega dovolj."
"O čem govoriš, očka?"
"Pozabi. Se vidiva, imam opravke," ji je oče zamišljeno rekel.
Sienna je razmišljala, kaj bi bilo narobe? Vendar, naj se je še tako trudila, ji na pamet ni nič prišlo.

Kaj se bo zgodilo?
Všeč?
Mnenja, kritike?
Nexti?
18. maj 2017
u224383
u224383
Mmm Blake in Sienna X'D
Občudujem vse tiste, ki pišejo v prvi osebi (sama sem nekako ''štorasta'' s tem...). Vse napišeš čisto brez napak (vau), samo predlagam da bi napisala malo daljše nexte. Občutki in podobno... Samo predlagam...
Neeext
18. maj 2017
u223100
u223100
Hvala za nex't in mnenje. Bom poskusila upoštevati tvoj nasvet, ceprav je tezko, ker pisem v drugačni osebi kot jih večina piše.
Sporočam vam, da sem začela pisat še eno zgodbo. Vesela bi bila, če bi si jo pogledali, pokomentirali in nextali...
http://www.igre123.com/forum/tema/never-give-up/194347/
18. maj 2017
Next
18. maj 2017
Next NUJJJJJJNOOOOOOOOO
20. maj 2017
Next
20. maj 2017
u224604
u224604
Hm, glede daljših nextov in tega se strinjam z forbiddenword. Pač samo nasvet, ne razumi tega narobe, ker vem da verjetno ne moreš vsega. Drugače pa je super *O*
Neextt ;D
20. maj 2017
Next
Bi se z veseljem razpisala, ampak trenutno mi zmankuje časa za vse...
Tvojo drugo zgodbico pogledam kolikor hitro bom lahko
20. maj 2017
u223100
u223100
Hello! Kako ste kaj?
Tukaj je Next, za katerega upam, da je dovolj dolg. Poleg tega pa bi vas rada obvestila, da je to mogoče zadnji Next za ta in naslednji teden,
ni me doma. Se pravi do okoli 29.5.2017. Prosim, da ste strpni in da ne bi nehali brati moje zgodbe zaradi moje odsotnosti. Hvala za razumevanje. Torej, spravimo se k zgodbi ;P
✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎
"Hej, kaj se dogaja z vsemi?" je Sienna vprašala Kendall, receptorko.
"Kot, da ne veš," ji je nesramno zabrusila.
"Res ne vem."
"Pa kaj še."
Sienna je zavzdihnila, nato pa se odpravila naprej.

"Očka, povej kaj se dogaja," je prosila Sienna, ko ga je srečala v gostilni.
"Nič se ne dogaja," je odsotno rekel George, nato pa odšel.
Kaj, ji res nihče noče povedati?
✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎
"Sen, si slišal, da bo Sienna prodala gostišče tvojemu očetu? Nisem si mislil, da si tak," je Blake žalostno dejal Seanu.
"Čakaj, nič nisem storil. Poleg tega pa ne vem, kaj počenja moj oče," je živčno pravil Sean.
"Ne verjamem."
Sean si je mislil, da je izgubil najboljšega prijatelja in morda tudi dekle.
"Sean, slišim, da bo Sienna prodala gostišče in, da si ti del očetovega načrta. Še dobro, da ga bo prodala. Gostišča nikoli nisem prenesla,"je vzvišeno rekla Diana.
"Čakaj, jaz nisem in ne bom del očetovega načrta, niti nisem vedel. Poleg tega, zakaj si še tukaj, če ne preneseš gostišča?" je Sean vprašal in dramatično odšel, Diana pa je tam stala z odprtimi usti.
✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎✎
Sienna se je sprehajala ob jezeru in premišljevala, kaj se dogaja, ko je naletela na Seana, ki se je prav tako sprehajal ob jezeru.
"Veš, kaj se dogaja?" je Sienna vprašala Seana.
"Šumlja se, da naj bi prodala gostišče mojemu očetu. Vendar jaz nisem nič imel s tem, temveč moj skopušni oče," ji je Sean žalostno odvrnil.
"Kaj? Prodala gostišče? Tega že nisem nameravala storiti. Kdo je to rekel?"
"Diana."
"Aha, tvoje dekle," je Sienna malce ljubosumno rekla.
"Ja. Ugotoviva, kaj se dogaja?"
Sienna je veselo pokimala in odpravila sta se h kabinetu, da bi prisluškovala očetovem sestanku.
"Pozdravljeni. Hvala, da ste prišli na ta sestanek. Kot veste, vam moram nekaj povedati. Torej..."
"A boste lahko pohiteli? Imam namreč veliko opravkov," je Georgea prekinil nesramen glas.
"Seveda. Gostišče nameravam prodati."
"Kaj? Zakaj?"
"Ker smo globoko v dolgovih."
Torej je bil to vzrok prodaje.
"Si slišal?"
"Ja, globoko v dolgovih ste," je Sean dejal Sienni.
"Ja. Vendar imam odlično idejo, da ne bomo več," je izdahnila in se nasmehnila.
"Potem pa kar na delo," se je nenadoma pojavil George.
"Očka! Prestrašil si me."
"Oprosti."
Odpravili so se v očetovo pisarno, da bi telefonirali.
"Mi razkriješ, kakšno idejo imaš?" je George vprašal Sienno.
"Boš že videl," je zvito rekla.

Kakšno idejo ima?
Všeč?
Mnenja, kritike?
Nexti?
22. maj 2017
nwm
ye i like it
ni kritik supr pišeš
Next itak

bomo strpni no vsaj js bom haha
22. maj 2017
u224383
u224383
Amm, mogoče kaj v zvezi s tisto resničnostno oddajo? Ne vem
Upoštevala si predlog, da naj bodo nexti daljši super!
Neeext (sori ker tako pozno komentiram, sam eni smo slepi)
02. junij 2017
u224604
u224604
neeext
04. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg