Forum
živjo to je moja 2 zgodbica.upam da vam bo všeč.
******************************************************************************************************************************
z razbolelimi nogami sem zvlekla svoje kovčke na majave stopnice nase nove hiše,v kateri bomo preživeli poletne počitnice.Oh saj res,sem Lexi Knight in sem stara 16 let.drugače živm v Londonu,zdaj pa sem na počitnicah v 200 let stari hiši nekje na deželi.

******************************************************************************************************************************

( Lexi )

( Njihova nova hiša )
30. julij 2013

(lexi) pa oprostite ker je gor bella thorne
30. julij 2013
˝lexi:˝se je zadrla mami iz avtomobila.˝odnesi svoje stvari v svojo sobo.˝Zdolgočaseno sem začela vleči kovčke proti podstrešju.Joj naša hiša je ogromna ima vsaj 15 sob in jaz dobim zaprašeno podstrešje????Ampak ko sem prišla na vrh je bilo podstrešje v čudovitem stanju.v omarah so bile zložene knjige in sodoben fotoaparat.z zanimanjem sem stekla k njemu ter opazila da sim kartice sploh ni znotraj.V kotu pod oknom je bila skrbno postlana postelja,ob njej pa je stala nočna omarica.odpirala sem predal za predalom a vse kar sem našla je bil zvezek(prazen seveda) in pa šatuljo. Nisem je mogla odpreti zato sem razočarana odšla nazaj proti kuhinji.Vzela sem večerjo ko pa sem se hotela vsesti za mizo mi je mama rekla:˝Lexi kaj nimaš v svoji sobi mize?no pojdi jest gor:˝začudeno sem prikimala in z krožinkom odšla nazaj gor.zaglegala sem fotel,si na mizo posadila računalnik ,si ogledala film ter pojedla do konca.Ravno ko sem hotela vstati jegarderobni omari zaslišal šum odprla sem jo in stopila vanjo.vrata so se zamano zaprla.obrnila sem se in prestrašeno poskušala odpreti vrata.
10. avgust 2013
u123401
u123401
next + nova bralka : )
13. avgust 2013
hvala da vsaj kdo bere
13. avgust 2013
u123401
u123401
nzk
13. avgust 2013
na vsak način sem poskušala odpreti vrata .pri 23 poskusu sem na nogo dobila lepo modrico ter si polomila noht .poskusila sem še enkrat a sem padla .Pri padanju sem pričakovala da bom zadela zadnjo steno namesto tega pa sem zadela…no zrak . pogledala sem naprej in pred sabo videla tunel .Ker sem zelo radovedna punca sem seveda mogla iti po njem .hodila sem približno minuto ali manj ko sem kar naenkrat začela padati.
13. avgust 2013
tunel

13. avgust 2013
u123401
u123401
next!
13. avgust 2013
next + nova bralka
13. avgust 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. september 2013
joj jst bom to zgodbico nehala pisat
07. september 2013
Zakaj?
07. september 2013
Ker nimam velik idej
09. september 2013
sam probi! nastradala bos jutr v šoli, če jo nehaš! (sej veš da te mam rada)
17. september 2013
Jst tut tebe ampak nbom nadaljevala lohka ti jo pa po vapu pism pa nrdiva pogovor za zgodbice ok??
18. september 2013
jp jp jp....(predstavli si da ti skos to govorim)
20. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg