Forum
u206290
u206290
Hey,to je moja nova zgodba in upam da boste v njej uživali.Insparacijo sem dobila iz Harry Potterja,a mu nebo nič podobno.V tej zgodbi večina vampirjev NE bo nesmrtnih.

Zgodba govori o Prue Black.A predem vam jo predstavim morate izvedeti ozadje zgodbe.

Nekoč so bili trije kralji,kralj menjekožcev(volkodlaki,morske deklice,...),kralj krvosesov(vampirjev) in kralj samomočnih(čarovniki,vilinci,..).Bili so najboljši prijatelji a sprli so se zaradi človeške punce.Ker je dekle ljubilo vse tri ni moralo gledati kako se med seboj sovražijo zaradi nje,se je ubila.a namesto želenega cilja so se trije prijatelji,bratje in kralji sovražili samo še bolj.A legenda pravi da je bila dekletina želja premočna in je vso svojo ljubezen usmerila v enega samega otroka,otroka kateri bi imel vse tri moči njenih ljubljenih in bi spet združil vsa tri ljudstva.

Ime: Prue Black
Starost: 15
Rasa: menjekožci

Ime: Helen Moon
Rasa: menjekožci

Ime: Katarin Liss
Rasa: samomočni

Ime: Sally Blue
Rasa:krvosesi

28. april 2016
u209548
u209548
neeext <3
28. april 2016
Next
28. april 2016
u206290
u206290

Prue Black ,le zakaj to ime se sprašujete.Mati mi je vedno govorila kako moram spoštovati naravo,kako moram spoštovati plen v njej,zato je Prue.Še sanja se vam ne kaj govorim a kmalu boste izvedeli.Black pa zaradi teme,naše narave in naših sposobnosti.Naša družina živi globoko v gozdu,in ko mislim naša družina mislim samo sebe in mati.Zakaj le se nekateri sprašujete,no povedala vam bom.Smo menjekožci,s tem ne mislim nič slabega,no pri na je tako da imajo le redke različne vrste med seboj potomce,recimo morska deklica in meduza med seboj nemoreta in nesmeta imeti potomcev.No zdi se mi da smo malo zašli,naj povem na hitro smo ena izmed že skoraj izumrlih vrst menjekožcev.Seveda tudi najveličastnejših.ker živiva v gozdu me je mama naučila vse kar moram vedeti o drugih rasah,legendah in življenju.Ko sem izvedela da smo rase med sabo skregane mi je postalo slabo.Res mi ni všeč.mati mi je tudi povedala ,da, ko bom dovolj stara odšla v šolo,kjer se poučujejo vse rase.Bila sem navdušena in sem komaj čakala da grem.In saj veste kako gre. Kdor čaka,dočaka.Malo po mojem 15.rojstnem dnevu dobila pismo ki me je vabilo v šolo.
28. april 2016
Next
28. april 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt

nova bralka

debest
28. april 2016
u209548
u209548
Neext <3 hitro
28. april 2016
u206290
u206290
Odprla sem oči in se ozrla po svoji sobi.Poleg postelje sem imela še omaro,mizo,omarico za knjige radio in okno,ki je dajalo svetlobo celotni sobi.Naša hiša je bila od glavne ceste oddaljena kakšno uro in pol.Na sebi sem imela dolgo spalno srajco in spleteno zapestnico katera je pripadala mojemu očetu in je nisem nikoli snela.Vstala sem in si v roko vzela čista oblačila in se namenila do studenca v kateremu se kopam.Pogledala sem v materino sobo a je tam ni bilo,zagotovo se še ni vrnila iz nočnega lova.sama sebi sem zavzdihnila in se odpravila skozi vrata.
---------------------------------------------
"Nemorem,nemorem,nemorem!" sem zavpila mami ki mi je že stotič nekaj hotela vniti v glavo."Kako nemoreš če se sploh ne trudiš razumeti?!" se je mati jezila name." to stvar ki se jo moram naučiti zagotovo učijo tudi v Šoli Ras!"mati se je že težko brzdal da se nebi od jeze spremenila "O glej jo še prve preobrazbe ni naredila pa je že tako pametna!" ja res je nisem se še nisem spremenila.Počasi sva se obe pomirili in mama je začela pregledovati pisma." Ljubica,šola ti je pisala!" mi je navdušeno rekla."To!" sem veselo vzkliknila in začela plesati happy dance.Vzela sem ji pismo iz roke in ga odprla.

Odprla sem oči in se ozrla po svoji sobi.Poleg postelje sem imela še omaro,mizo,omarico za knjige radio in okno,ki je dajalo svetlobo celotni sobi.Naša hiša je bila od glavne ceste oddaljena kakšno uro in pol.Na sebi sem imela dolgo spalno srajco in spleteno zapestnico katera je pripadala mojemu očetu in je nisem nikoli snela.Vstala sem in si v roko vzela čista oblačila in se namenila do studenca v kateremu se kopam.Pogledala sem v materiuno sobo a je tam ni bilo,zagotovo se še ni vrnila iz nočnega lova.sama sebi sem zavzdihnila in se odpravila skozi vrata. --------------------------------------------- "Nemorem,nemorem,nemorem!" sem zavpila mami ki mi je že stotič nekaj hotela vniti v glavo."Kako nemoreš če se sploh ne rtugiš razumeti?!" se je mati jezila name." to stvar ki se jo moram naučiti zagotovo učijo tudi v Šoli Ras!"mati se je že težko brzdal da se nebi od jeze spremenila "O glej jo še prve preobrazbe ni naredila pa je že tako pametna!" ja res je nisem se še nisem spremenila.Počasi sva se obe pomirili in mama je začela pregledovati pisma." Ljubica,šola ti je pisala!" mi je navdušeno rekla."To!" sem veselo vzkliknila in začela plesati happy dance.Vzela sem ji pismo iz roke in ga odprla.
01. maj 2016
u206290
u206290
o sorry ker sta dvakrat napisana
01. maj 2016
u208947
u208947
nEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTT
02. maj 2016
u206290
u206290
Zbujam sem se polna energije.Pred petimi dnevi sem dobila pismo in od takrat naprej se samo še veselim,celo učenje mi gre bolje.Danes greva z mamo po mojo žival.Vem da je čudno a vskak učenec mora imeti eno.Vampirji imajo ponavadi mačko,samosvoji sovo oz. ptico in menjekožci pa žival v katero se spremenijo.Toda dvomim da bom našla žival v katero se spremenim.nisem vam še povedala a spremenila se bom v črnega panterja s krili.Noro,vem ampak komaj čakam! "Prue,pohiti čas da greva!"OOOO komaj čakam.

"mami,kje bova našli to stavbo z živalmi?" sem jo vprašala medtem ko sva hodili po ulicah."točno tu" mi je rekla in pokazala na staro pivnico.Šla je noter.jaz pa sem sama sebi rekla "ow boy" in ji sledila.Pivnica je bila polna in jasno sem videla da gosti niso ljudje."Lud,kako lepo te je spet videti!" je mati zavpila neznancu,ki je sedel za šankom."Mery kako lepo te je spet videti,predvidevam da nisi prišla zaradi zabave." ji je mož po imenu 'Lud' rekel."ne, s hčerko sem prišla.pred kratkim je dobila pismo."mu je namignila" seveda,kar za mano" nama je rekel in odšle sva za njim.Sledili sva mi skozi zadnji vhod in skozi stransko ulico,v majhno staro hišo.Skoraj sem vsupnila,čeprav je bila zunanjost grda je bila notranjost čudovito opremljena s različnimi kletkami,pripomočki in nasploh raznoraznimi živalmi."Viola" je rekel Lud "pojdi na ogled in pusti da žival najde tebe" mi je rekel in že sem še vedno omotična stopila na ogled.

Že ure sem si ogledovala najrazličnejše živali,a z nobeno nisem začutila vezi.žalostno sem vzdihnila in se odločila da se vrnem.Tresk.Spotaknila sem se.kakšna neroda sem.A kasneje sem ugotovila da za mojo bodočo črnico niso krive moje noge ampak majhna črna kepica dlak.Kepico sem počasi dvignila in videla da je majhen čren panter.Takrat se je med nama nekaj zgodilo,v moje življenje sem dobila vez.Vez sem si delila s tem mladičem ki je postal del mojega življenja.

mnenja
02. maj 2016
u209548
u209548
Neext<3 super je
02. maj 2016
u208947
u208947
neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttt

fulll dobr
03. maj 2016
u206290
u206290
res bi že rada objavla ampak nevem če bi ker to zgodbico itak nihče ne bere tko da,..
06. maj 2016
u208947
u208947
JA piš plis ko je fullllllllllllllllllllllll dobr
06. maj 2016
neexxtt!!
06. maj 2016
u206290
u206290
ok jutr pride Next ker mi neki trokira rač
06. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani