Forum
u83034
u83034
"Sarrah" se je zadrla moja 10 letna sestrica in se vrgla na mojo posteljo. Spet je hotela da z njo gledam risanke. Vstala sem iz postelje, jo dvignila v naročje in odnesla v dnevno sobo.

Tam sem jo položila na kavč in ji prižgala televizijo, nato pa se odpravila v kuhinjo in si naredila vroč kakav.

Z njim sem se odpravila nazaj v dnevno sobo. Tam sem se vsedla na kavč in se pokrila z odejo, ki je bila zložena na kavču. Čez nekaj časa se je k meni stisnil moj dihurček Ray.

10. marec 2012
u83034
u83034
Zelo rad se je crkljal. Imela sem ga zelo rada. Ko je bila ura deset zjutraj sem se odločila da grem v trgovino. Oblekla sem se, si z nežno barvo namazala ustnice in si na trepalnice nanesla malo maskare.

10. marec 2012
u83034
u83034

me
10. marec 2012
u83034
u83034

Luka
10. marec 2012
u83034
u83034
Odpravila sem se v trgovino. Tam sem srečala Luka. Vprašal me je če pridem na zabavo, ki jo prireja njegov brat. Seveda sem odgovorila z da. Pozabila sem povedati par stvari o Luku.
1. V njega sem zaljubljena od 2. razreda
2. Ima punco, ki je najbolj priljubljena na šoli
Hitro sem odhitela domov in tam pregledala mojo omaro. Našla sem popolno obleko za zabavo. Hitro sem poklicala mojo sestrično in mojo najboljšo prijateljico Alice. Prišla je k meni. še sama si je izbrala obleko.
10. marec 2012
u83034
u83034

Alicina obleka
10. marec 2012
u83034
u83034

moja obleka
10. marec 2012
u83034
u83034

Alice
10. marec 2012
u83034
u83034
Eno uro pred zabavo sem poklicala mojega najboljšega prijatelja Matica in ga vprašala če bi šel na zabavo z Alice. Seveda je sprejel.

Ko je prišel matic smo se odpravili na zabavo. Ko smo vstopili smo slišali glasno glasbo. Bilo je noro. Nekaj časa sem plesala z mojim sošolcem Timom, nato pa se odpravila na vrt. Tam sem videla Luka. Poljubljal se je z Majo. Stekla sem nazaj v hišo in poiskala alkohol. Pila sem. Prvič v življenju sem se zares napila.
10. marec 2012
u83034
u83034
Vrtela se je ena mojih najljubših pesmi.

Bilo je noro. Celo noč sem pila in se zabavala. Zjutraj sem se zbudila na tleh. Nisem vedela kaj se je zgodilo. Vstala sem in stekla domov. Nisem verjela da sem to naredila. Samo zaradi Luka. Hotela sem se spremeniti. Hotela sem uničiti vse ki so mi stali na poti. Odpravila sem se v trgovine in spremenila stil.

Ko sem prišla domov sem svoje najljubše obleke spravila v škatlo in jo porinila na dno omare. Ostale obleke pa sem zažgala kar sredi sobe.
10. marec 2012
Next!!
10. marec 2012
u83034
u83034
Zjutraj sem vstala in se oblekla po mojem novem stilu.

Odšla sem v kuhinjo, kjer je bila zbrana že vsa moja družina. Ko so videli kako sem oblečena so ostali brez besed. Pokazala sem jim jezik in odšla skozi vrata. Ko sem na avtobusni postaji srečala Alice me je samo začudeno gledala, rekla pa ni nič. Vstopila sem v avtobus. Annah(moja sovražnica) me je gledala z odprtimi usti. Nasmehnila sem se. Ko sem vstopila v šolo so se vsi fantle obračali za mano. Eden me je prijel za rit. Bila sem tako jezna da sem ga mahnila tako močno da je padel na tla.
11. marec 2012
u83034
u83034
Ležal je na tleh, jaz pa sem se samo nasmehnila in se odpravila v učilnico. Ko sem vstopila je v razredu nastala tišina. Čudno sem jih pogledala in se vsedla na moje mesto. Ko je včiteljica prišla v razred mi je samo rekla naj se vsedem v zadnjo klop. To sem naredila z velikim veseljem. Vsedla sem se zraven Annah. Namrdnila se je, jaz pa sem jo brcnila v nogo. Zacvilila je tako glasno da naju je včiteljica poslala k ravnateljici.
11. marec 2012
u83034
u83034
amm---->napisala sm včiteljica zato ker sm se zmenla z mojo bff da morm pisat včiteljica sam če vas mot bom pisala učiteljica
11. marec 2012
u83034
u83034
Vstopila sem za Annah. Celo uro se je prilizovala k ravnateljici, jaz pa sem samo sedela in poslušala. Bilo mi je dolgčas zato sem vstala in odkorakala iz ravnateljičine pisarne. Počutila sem se svobodno. Na hodniku sem srečala nikogar drugega kot Luka. Nekaj me je hotel vprašati, jaz pa sem mu samo pokazala sredinca in odšla naprej. Vedela sem da lahko trezno razmišljam samo v gozdu. Odpravila sem se tja, vendar sem se zmotila. Tudi tam nisem mogla razmišljati zato se se odpravila domov. Tam sem si z obraza sprala ličila in se oblekla v svetlo modro pižamo in odšla spat. Ura je bila 12.00 vendar sem čutila potrebo po spancu.
11. marec 2012
-----> neext.!
11. marec 2012
u83034
u83034
En next za----------->**BluePinky**
Zaspala sem. Sanjala sem Luka in mene. Bila sva skupaj. Stala sva v parku in se poljubljala. Zaslišala sem pok in Luka je padel. Pogledala sem človeka ki je ustrelil Luka. Bil je Matic. Začela sem jokati. Takrat sem se zbudila. Komaj sem dihala. Solze so mi tekle po licih. Nisem jih mogla ustaviti. Zakričala sem ker sem začutila bolečino v roki. Pogledala sem jo. Bila je krvava. Stekal sem v kopalnico in si očistila kri z roke. Videla sem ureznino. Vzela sem povoj in si ga ovila okoli roke. Ko sem se vrnila nazaj v sobo sem opazila da je tudi posteljina čisto krvava. Dala sem jo prati. Cel dan sem se spraševala kako sem se urezala. Na to vprašanje si nisem znala odgovoriti.
11. marec 2012
nextiiiii.! < 333
11. marec 2012
u83034
u83034
Zvečer sem bila naveličana poležavanja zato sem poklicala Matica. 20 minut po telefonskem klicu sva že sedela na moji postelji in se pogovarjala. Z njim sem se res zabavala. Na njegovem obrazu sem videla da mi mora nekaj povedati zato sem mu rekla: "Matic vem da mi moraš nekaj povedati. Izpluni že!" nekaj časa me je samo gledal nato pa rekel "z Alice hodiva". Bila sem brez besed. Čez nekaj časa sem rekla "omfg, zakaj mi nista povedala? Koliko časa že?". Živčno si je grizel ustnico in čez nekaj časa potiho rekel "2 tedna".
11. marec 2012
next.♥
11. marec 2012
u83034
u83034
Bila sem vesela in hkrati žalostna. Spraševala sem se zakaj mi nista povedala. Nekaj časa sva se z Maticem pogovarjala nato pa je odšel domov.

Ko sem zaspala sem spet imela nočno moro. Bila je čisto ista. Ko sem se zbudila sem pogledala na uro. BIla je pet zjutraj. Bila sem čisto potna. Stekla sem v kopalnico in se pogledala v ogledalo. Bila sem grozna. Moja koža je bila bleda in imela sem ogromne podočnjake. Bila sem izmučena. Komaj sem se premaknila. Vodo sem nalila v kad in vanjo klila malo šampona ki je dišal po čokoladi. Že čez nekaj minut je bila kad polna mehurčkob. Ulegla sem se noter in se sprostila. Ko sem si posušila lase sem se še oblekla za v šolo.
11. marec 2012
neext.! ----> full dobr pišš < 3
11. marec 2012
u83034
u83034
aww tnx :3
11. marec 2012
u83034
u83034
že pišm nextk ;D
11. marec 2012
u83034
u83034
Danes nisem tako pretiravala z oblačili kot včeraj. Oblekla sem oprijete svetlo modre kavbojke in belo majico z okostnjakom na njej. V šoli sem se zelo trudila ostati budna vendar sem zadnjo uro zaspala. Tokrat nisem sanjala tistih sanj. Sanjala sem sebe na jasi. Bila sem vesela. Tekala sem naokoli in se nakoncu vrgla v travo ki je bila polna belih tulipanov. Zaslišala sem glas. Nekaj me je treslo. Zbudila sem se. Pogledala sem osebo ki se je sklanjala nad mano. Bila je učiteljica. Sama pri sebi sem si rekla ~shit~.
11. marec 2012
neext.♥
11. marec 2012
u83034
u83034

Gledala me je žalostno vendar jezno. Vsi moji sošolci so buljili vame. Nekdo je zazvižgal. Obrnila sem se in ga grdo pogledala. Takoj je utihnil. Po uri se je učiteljica hotela pogovoriti z mano vendar sem zbežala iz učilnice takoj ko je zazvonil zvonec. Na hodniku sem srečala Alice. Potegnila sem jo na stranišče in ji povedala da vem za njeno zvezo z Maticem. Bilo jo je sram. zvonec je zazvonil. Hitro sem jo objela in stekla v učilnico.
11. marec 2012
neext.! < 333333
11. marec 2012
u83034
u83034
Ko sem prišla v učilnico sem bila zadihana. Nisem ravno športni človek. Vsi so buljili. Učiteljica me je uprašala kaj delam tukaj. Odgovorila sem ji da imam to uro slovenščino. Zasmejala sem je in mi povedala da sem v učilnici matematike. Zavzdihnila sem in se odpravila v učilnico slovenščine.

Opravičila sem se učiteljici za zamudo in se usedla na moje mesto. Čez nekaj časa je na mojo mizo priletel listek na njem je pisalo:

Danes ob 18.00 v parku

Bila sem presenečena. Ozrla sem se po učilnici. Zvonilo je. Bila sem vesela ker imamo naslednjo uro zraven Lukovega razreda. Ko sem ga vdela sem ga pozdravila. Pozdravil me je nazaj in se obrnil in odšel stran.
12. marec 2012
next.! < 3
12. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg