Forum
Naj se vam na kratko predstvim .Sem Ana in ima 17 let.Prihajam iz slovenij.Moji starsi so zakon.Imam 1 brata po imenu Anže k je star 13 let.Moja najbolša prijateljica je Nika stara je 18let.Sva največje belieberke in kmalu se nama bodo sanje uresnicile saj ga bova čez 2 dneva videla v zivo v Nemčiji

Bližal se je ta dan ko ga bova videle in z niko sva se zmenile da bo prespala pri meni tako da je tako iz sole prisla k meni .Skupaj sva odšle na računalnik in od odšle na twitter in pogledale ce je justin kaj objavil.Napisal je samo #Believertour.Hitro sva RT in nato sva odšle v kuhinjo na kosilo.Po kosilu sva se odšle pripraviti za ju3 .Sploh nisva mogli verjeti da se nama bo to zgodilo da ga bova spznale videle dtaknile saj sva v 1 vrsti.Bližal se je večer in z niko sva odšle kmalu spat saj morava ze ob 6 ustati.Kmalu sva zaspale.Zjutraj naju je prebudila budilka.Zbudila sem Niko hitro sva se napravili in vzeli karte in plakkate ter odšli ven kjer sta naju ze cakala starsa.Hitro smo se odpeljali do Nemčije.Med voznjo sva z Niko zaspalisaj smo se dolgo vozili.Ko smo prispeli sva se poslovili od mojih starsev in nato malo odšli naokoli saj je bila dvorana se zaprta.Ko sva prišle nazaj so spuscali ze notri in hitro sva se prerinili naprej.Prišle sva cisto pred oder.Justin je zamudil pol ure ampak se je splacalo cakati.Ko je prisel na oder je bilo noro.
J-are u guys ready??Leeets gooooooooo!!
Nato je bila pesem Take u in ves cas je gledal mene in se mi smejal.Nato pa je bila zadja pesem Baby ,zelo velikokrat se me je dotaknil in nato mi je vzel telefon ter posnel nekaj slik in 1 video .Bila sem tako vesela da je to naredil
N-omg anaa usec si muu
A-ahha kaj je s tabo jaz njemu?? poglj kok ma se punc
N-glj ko te skos gledaaa!!
A-jooj nika ahha.
Kmalu se je koncalo vsem se je zahvalil.Z niko sva cakale usaj 1 uro da sva sploh prisli iz dvorane,ko pa kar naenkrat pride do mene varnostnik,in me ogovori da moram z njim.Niic mi ni bilo jasno,zato tudi nisem hotela.Prepriceval me je nato pa sem odšla amapk ne brez nike.Peljal naju je v neko sobo in rekel naj tukaj počakava.Čakale sva usaj pol ure ko pa je v sobo vstopil...
Upam da vm je usec....
Nadaljujem ko bojo usaj 4 nexti
01. avgust 2013
next
01. avgust 2013
Neeeeext
01. avgust 2013
neeext !!
01. avgust 2013
next
01. avgust 2013
Alfredo.Z Niko sva mu skocile v objem,bile sva v šoku sploh se nisva zavedele da senama to dogaja.Z niko sva se mu predstavile in Nika se je zaljubila .Nekaj casa sta se pogovarjala nato pa sem ju prekinila.
A-so Alfredo why are we here?
AL-u will see soon
A-am ok..
Al-but i must go out beacuse u must be alone so nika will go with me too.
A-what ? why?
Al-u will see.
Nekaj casa sta bila v sobi nato pa sta skupaj odšla ven.Čakala sem nekaj minut nato pa je nekdo odprl vrata in vstopil.Mislila sem da me bo kap!Pred mano je stal Justin Bieber
J-hi swettie how are u?
A-omg justin gosh is this real you?
J-yes i'm real
A-omg i cant believe.I LOVE U
J-aww love u too ,dont cry.... ok?What's your name?
A-i will try haha.Ana
J-so where are u from'?
A-Slovenia u dont know where iis this right?
J-sorry ...
A-it's ok .Povedala sem mu kje to je nato pa sem pogledala na uro in bilo je zelo pozno in justinu sem povedala da bom morala kmalu domov ..
J-i can drive u home
A-really'but i have some friend Nika and she is with Alfredo outside so if u can drive here too'?
J-i know yes i will.
A-can i ask u something'?
J-yes
A-why am i here i mean why ..... Hotela sem povedati do konca ko me je prekinil
J-haha i watching u at concert and i really like u ,u are so beautiful and everything and i want to meet u so here are u now.
A-but why me?I mean i love u but here is so more beautiful girls..
J.dont say this every girl is pretty so šhh ok ?
A-ok
J-so let's go now
Prijel me je za roko in odšla sva ven skozi vrata,ko sva zagledala Niko in Alfredota kako se drzita za roke.
J-mmm look they aretogether haah
A-haha they are so cute
J-mhm...
Justin je odšel do Alfreda in mu povedal da naju bosta zapeljala do doma,medtem pa je k meni prisla Nika.
N-omg ana naus vrjela alfredo mi je reku da sm mu usec in da bi biu full rd z manoo
A-wauu sam a ni mau prezgodi mislm sj je lepo sam se poznata 1 uro haah
N-haha ja vem sam useen.Omg kwa pa ti pa justin ?
A-haha kwa pa nj bi blo'?
N-a sta skp?
A-ahaha mi2 ne'?!on nikol nau z mano k ce se bi to zgodil bi blo res cudez lj kok ma se velik punc povsod
N-blablablalbabla.Skupi bosta
A-haha
Nato sta prisla fanta in naju odpeljala do avta.Alfredo in Nika sta sedela zadaj mi2 z Justinom pa spredaj.
J-can i take a picture with u?
A-haah yes u can
Slikala sva se in on mi je dal lupčka .Sliko je nalozil na twitter in na instagram ter napisal My Belieber
Kmalu je biu odcep za Slovenijo in zavili smo .Vozili smo se kar dolgo zato sem tudi zaspala.Zbudila sem se ko smo prispeli v Ljubljano.
J-Ana we are here.What if we go to disco?
A-i'd like to but my parents ..
J-i will call them and tell them ok?
A-ok .Dala sem mu telefon in poklical je nekaj casa sem slisala samo kricanje od moje mame nato pa jim je povedal in dovolila sta.Ko smo prispeli sta se justin in alfredo zakripla da ju niso prepoznali...
02. avgust 2013
Neeeeeeeeext
02. avgust 2013
next
02. avgust 2013
V klubu je bilo zelo veliko mojih prijateljev,seveda pa ni mankalj alkohol.Sli smo za mizo in se vsedli ter naročili vodko.Ko smoo jo dobili smo nazdravili in narocili se in se in se.Nato smo odšli plesat.Plesali smo kot nori saj smo bili piijani.
A-justin i must go on air.I will be righht back
J-i will go with u! u are drunk
A-i'm not drunk!
J-yes u are! Let's go..
Ja res justin ni bil nič pijan jaz pa sem bila in zato se mi je tudi vrtelo n se rabila svez zrak.Ko sva prisla ven sem odšla nekam v kot in se vsedla na tla ter se naslonila na steno.Justin se mi je pridruzil.
J-u are so pretty
A-thanks.. utoo
J-i know i'm Justin Bieber
A-haha..
J-i wish u could be with me every day
A-why
J-i like u .. i mean i love u
Ko sem hotela nekaj reči me je justin prijel za brado me potegnil k sebi in me poljubil.Poljubila sem ga nazaj ampak poljub kmalu prekinila.
J-im sorry
A-u are good kisser,but im sorry i know u just 4 hours and yes..
J-thank you u are good kisser too! yes i'm sorry but i really like u..
Nič mu nisem rekla samo nasmejala sem se mu.Kmalu sta prisla ven Nika in Alfredo.
AL-dude where are we gona sleep?
J-i dont know.. maybi we can go to mootel.Vsi smo bili zato.Prišli smo do motela,in izvedeli da sta samo 2 zakonsi pojstelji in Nika je seveda hotela spati zAlfredom in nato sem ostala sama in mogla sem spati z justinam.Ja to sem si vedno zelela ampk me je bilo zelo strah.Bili smo zaspani in odšli smo spat.Ponoči sem se zbudila saj mi je bilo vroče.Oblekla sem si jopco in odšla ven na kratek sprehod nato pa sem se osedla na klopco ki je bila zraven in tam zaspala.Zjutraj me je prebudilo kricanje od Nike justina in alfredota ki so me iskali kot nori.
A-guys i'm here
J-we were scared why did u go out ?
A-it was too hot for me inside and then i go out and yes..
J-u must tell us next time
A-next time?......
02. avgust 2013
Neeeext
04. avgust 2013
next+nova bralaka+ful fajna zgodba
04. avgust 2013
hvalaa <3
04. avgust 2013
nzk
04. avgust 2013
Next!
04. avgust 2013
next!
04. avgust 2013
next
04. avgust 2013
u139726
u139726
NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN NEHI OGLAŠVT NA MOJO STRAN
04. avgust 2013
wtf ?
04. avgust 2013
next
04. avgust 2013
u81497
u81497
тυĸej ѕpodι ѕм prlιмαlα lιɴĸ eɴe cαrѕĸe zɢodвe!!!!
тαĸe še ɴιѕi dožιvela ιɴ že zαčeтeĸ je ɢrozɴo doвer!!!!
ɴιтι ѕlυčαjɴo ɴι od 1d αl pα ljυвezeɴѕĸιн lιмoɴαdαн!!!
ѕαм poĸυĸej pα вo!!!!
http://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-se-nima-naslova-izmislila-si-ga-bom-sproti-/59547/1
нvαlα!!!!
05. avgust 2013
J-if we will see each other again
A-aha ok.
N-ana we must to go home your mum is angry
A-really'?
N-mhm
AL-when will we see again ?
N-i dont know i hope soon
J-i will miss u guys
A-let's go home nika.Justin and Alfredo thank u for everything im so happy that i meet u too.Oba2 sem objela in nato sva si z justinam izmenala telefonsko stevilko.Nato sva z Niko odšle proti domu,vmes pa sva se pogovarjale kako bova prepricale starse da bova odšle na pocitnice v Canado za nekaj casa .Ko sva prisle domov je moja mami cisto norela kje sva hodile toliko casa in podobno.Vse sem ji razlozila , in nekako se je pomirila.Potem pa sva ji povedali ce bi lahko odsle za nekaj casa v Canado .Najprej me je gledala potem pa je rekl da bo o tem se razmislila.Nika je kmalu odsla domov jaz a sem se prijavila na facebook in na twitter.Na faceboku sem imela novo sporocilo in to sporocilo je bilo od Justina.
J-i miss u already
A-i miss u too
J-are u alone'?
A-mhm :/
J-aww ..
A-haha am justin me and nika will maybi come to canada for 1 week but i dont know when
J-whaaaat really??? omg i cant wait
A-haha .I must to go now ..sorry... by
J-call me sometime by
In koncala sva.Odjavila sem se iz fbja in odsla v kuhinjo,kjer sta pri mizi sedela starsa.
S-starsa A-ana (jz)
S-no ana glede tega kar si prej govorila da b z niko odsle za 1 teden v Canado an .....
A-jaaaaaaaa'????
S-lahko gresta ju3 imata let ob 6 zjutraj tako da sporoci niki.
A-kaaaj omg hvalaaa vama
Odhitelaa sem v sobo in poklicala niko.Pogovarjali sva se vsaj kaksne pol ure nato pa sva koncali.Hitro sem spakirala stvari in nato odšla ven na teraso in se ulegla na lezalnik ter zaspala.Zbudil me je klic od Justina.
J-hi ana
A-hi
J-so i heard that u coming to canada tomorrow
A-mhm who told u?
J-nika call Alfredo and he told me
A-aaa..
J-so where will u too sleep?
A- i dont know in some hotele
J-u can sleep at my house
A-what really??
J-mhm
A-thank u
J-so see u tomorrow by
A-by
Omg spala bom v hisi od justina.Nekaj casa sem rabila da sem se pomirila,nato pa sem zaspaala nazaj.Zbudila sem se ravno za vecerjo .Pojedla sem 2 palačinki z nutello nato pa odšla na racunalnik.Na twitter sem napisala:Canaadaa tomorrow !
Dobila sem nekaj RT,potem pa sem zaprla racunalnik in odšla na posteljo in cez nekaj ur zaspala.Zjutraj me je zbudila budilka http://a.tumblr.com/tumblr_mqxcc71B7T1rnxlpxo1.mp3 .Hitro sem vstala in odšla na zajtrk ter se oblekla in pocasi odšla na letalisce kjer me je ze cakala nika..
05. avgust 2013
Neeeeext
05. avgust 2013
Next!
05. avgust 2013
next
hitr piš naprej k je ful carska
05. avgust 2013
hvala zvecer bo nou del
05. avgust 2013
oki kumi čakam
05. avgust 2013
nexttttttttttttttttttt
05. avgust 2013
Stekla sem ji v objem nato pa sva odšle na letalo.Na letalu sva ves cas poslusale musko,dokler nisva zaspale.Zbudili sva se ravno ko smo pristajali.Odšle sva dol iz letala in po najine kovčke,nato pa sem poklicala taxi ki naju je peljal do justinove hise.Justinu sm poslala sms da prihajava.Čez kaksne pol ure sva prispeli pred hiso.Stopili sva ven in vzeli kovcke ter samo stale .Nisem si predstavljala da bo tako velika hisa.Pred vrati naju je čakal Alfredo.Nika mu je stekla v objem ,jaz pa sem sla do vrat ter jih počakala.Skupaj smo odšli notri.V hisi ni bilo nobenega videti bila je tisina.
A-where is justin ?
AL-he is in studio .
A-aha.
N-alfredo can u show me where will i sleep?
Al-ok let's go .
Pokazal nama je sobi v kateri bova spali vsaka ima svojo .Potem je afredo odšel nazaj k niki,jaz pa sem se ulegla na pojsteljo .Nekaj casa sem strmela v strop ,nato pa sem odšla v kuhinjo k niki in alfredotu.Potem pa je Alfredo predlagal da se gremo kopati v bazen .Oblekli smo se v kopalke in odšli ven k bazenu.Alfredo in nika sta skocila notri jaz pa sem stala na robu.Alfredo se mi je zacel smejati jaz pa sem ga samo cudno gledala
A-alfredo why are u laughing??
Al-beacuse ..........
Hotel je nekaj povedati ko pa me je nekdo porinil v vodo.Ko sem prisla na površje sem pogledala in bil je justin.
A-omg justin
J- haha
A-this is not funny.Help me go out
Podal mi je roko jaz sem jo prijela in ga potegnila v vodo.
A-here u go
J-haha
Priplaval je do mene in me objel.Jaz sem kmalu odšla ven iz vode in se ulegla na lezalnik ter zaspala.Nika Alfredo in justin so bili nekaj časa se v vodi nato pa so vsi odšli v kuhinjo.Kmalu sem se zbudila in odšla notri
J-morning ana
A-morning justin
J-so do u like your room?
A-yeees is so big
J-haha .So am today is one party in town will u go with me?
A-yes
J-ok at 8 be ready ok?
A-mhm
Vsak je odšel v svojo sobo.Vzela sem racunalnik in odšla na twitter ter videla da je justin nekaj objavil."Party tonight with friends
Objavo sem retweetala nato pa sem dobila sporocilo od justina
J-are u boring in room?
A-mhm
J-come to my room
A-u come
Videla sem da je prebral in bil je ze pri meni.Vlegel se je zraven mene
J-do uknow that u are so beautiful
A-thank you justin
J-
Nekaj časa sva se samo gledala nato pa sva se začela pogovarjati kdo bo kaj na zabavi.Rekel mi je da bo Lil Za,Kenny,Scooter,Chaz,Ryan.. in se kdo od slavnih.
A-so i must to change now for party so u must go out of my room
J-haha ok .When u will done come down ok?
A-ok
Preoblekla sem se v http://25.media.tumblr.com/22a813d7775c47e04dd6ba0505293f56/tumblr_mhw6s5SiHG1rw97qao1_500.jpg in si skodrala lase ter si dala make-up.
ko sem končala sem prisla v dnevno kjer me je cakal justin
05. avgust 2013
next
05. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg