Forum
zaj pa če hočeš brati al ne, sicer pa pojdi.

gre se pa o punci, pač navadna,popularna, z najbol popularnim fantom in use pol ka io pa pusti so pa težave in use pa poi postane ємσ!. se pač reže & to :*
GŁAVNI OSEBKI:
Amy Staford ---- > am ona ie stara 16 let
Catharine (Cat na kratko) Waldes De Leigo ------ > Od Amy 1. BFF
Michelle (Micha) Perez -------- > Od Amy 2. BFF
Lea Stephanie Delgado Louiz -------- > Poi ka postane Amy ємσ BFF
Alex (Alexander) Stevens------ > naibol popuŁarn Tip na šoŁi
Max Evans -------- > On ie pa u normalno Amy pol pa ka postane ємσ se pa neki nardi med nima

Amy (prej)

Pol še druge sŁike!
prvi deŁ:
Hej hoj vsi! Js sm Amy. Obožujem biti JAZ. No, zele grem v šolo. Eko, prihaja moi fant Alex. Zažvalila sva se, nato pa je reku : "Vela za dons lubica?" pokimala sm. Dons je biu namreč PETEEEEEEEEEEEEK! Objela sem še Cat in Michelle. "dans bova z Alexom sedobila.. Sam doma bo (: No, saj veta, kak to gre, haha" sem jima rekla. Komi sm čakala da bo konc pouka.In ko je bŁo sm šŁa kuj h AŁexu. ALex je tak cukr :$$$ Šla sva v njegovo sobo. "Torej, pol sva?" je rekel. Pokimam. Najprej sva se sam mal objemala. Nato me je začel kušvat po vratu. To je toook pasaLo! Prišla sva do vročih poljubov... On je hoteL več. "Nisem pripravljena, ALex!" sem mu 100x zagotavljala. Pa je vseen nadaLjevaL. "Tega mi je dost, aLex! Ne morem. NE BOM!" sem se zadrla in nato sem ga sLišaLa reči "CIPA" Klofnila sem ga on pa je rekeL da se tako ne morem vesti, in da je konec. VzeLa sem vse svoje stvari in odšla domov. Peš. čutiLa sem, kako mi je po Licu spoLzela solza. Nato 2, 3, 4, 5. In se jih je uLiLo na miLijon......

neext :$

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. april 2012
next
18. april 2012
okiii
18. april 2012
nexti!
26. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg