Forum
ok vem da je že miljon zgodbic v 1D ampak jst bom napisala še eno..upam da vam bo ušeč pa začnimo <33
__________________________________________________________________________________

hello ime mi je kim stara sem 17 let živim v majhni državi po imenu slovenija v glavnem mestu te države ljubljani .sem zelo živahno dekle na trenutke tudi sramežljivo.v svojih starših ne vem veliko pravijo da je mama umrla ob porodu oče pa me je po mamini smrti odal v rejniško družino in odšel.v šoli nisem najbolj priljubljena imam dve najboljši pjateljici rebeko (beka) in gabrielo (gabi) ki mi vedno stojita ob strani in ju imam najrajši poleg niju dveh pa imam tudi fanta justina.
obiskujem srednjo šolo za oblikovanje in fotografijo.vsi pravijo da sem nadarjena v risanju in petju ja zelo rada tudi pojem in pišem svoje pesmi.no to bo za enkrat vse v men.
jaz:
http://data.whicdn.com/images/19756657/tumblr_lwgx4bUAMw1qffm3vo1_500_large.png

beka:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lp70qiho061qd8gibo1_500.jpg

gabi:
http://1.bp.blogspot.com/_uLbLpQMxNOc/SVUeBY68XkI/AAAAAAAAA-c/JU41qK5tK2g/s400/MirandaKerr313.jpg

justin:
http://data.whicdn.com/images/17382394/tumblr_li5nnwAgrs1qe4nyno1_500_large.png
u28319
next
08. november 2013
neext
08. november 2013
u153052
u153052
next
08. november 2013
u150730
u150730
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeex!!!!
08. november 2013
1 del <333
hwala za vse nexte..upam da vam bo zgodbica všeč <33

še malo pa se dobim z justinom..komaj čakam danes imava pol leta od kar sva skupaj in obljubil mi je prav posebno presenečenj..oblekla sem si oblekico obula svoje najljubše pete in si na rahlo skodrala lase potem pa odšla v park kjer bi se naj dobil..ko pa sem prišla tja sem justina videla kako se poljublja z mojo največjo sovražnico katjo..ja to je bilo zagotovo zelo veliko presenčenje..solze so mi stopile v oči ampak sem jih zadržala odšla sem do njega in mu primazala zaušnico..potem pa stekla ustran..justin se je začel dreti za mano jaz pa sem neustavljivo jokala in tekla..nevem kam samo tekla sem.čez nekaj časa sem se ustavila zraven nekega jezera zgrudila sem se na tla in se kar jokala.po kakšni uri in pol mi je zmanjkalo solz zato sem se potrta pobrala in odšla proti domu..vrjetno sem bila vsa razmazana pod učkam ampoak bilo mi je vsejeno.nisem hotela več ziveti ljubila sem ga on pa me je izdal in to na dan ko sva imela pol leta..ko sem prišla domov sem odšla naravnost v sobo vrgla sem se na posteljo in zaspala..zbudila sem se še le zvečir..vsa zabuhla v obraz sem odšla v kopalnico in ko sem se pogledala v ogledalo me je skoraj kap bila sem čisto razmazana pod učkam..imela sem velike podočnjake in čisto bled obraz..na hitro sem si sprala cel obraz potem pa odšla nazaj v sobo in na svoj računalnik.odšla sem na fb in tam videla 3 sporočil in 1 obvestilo.kliknila sem obvestilo in pisalo je POL LETA PIKICA! RAD TE IMAM <3 BY JUSTIN že spet so se mi ulel solze objavo sem zbrisala nato sem še preletela sporočila eno je bilo od gabi eno od beke in eno od..saj ni važno..vsa izmučena sem se odšla urediti in spat..

OBLEKICA KI SEM JO OBLEKLA ZA V PARK:

http://24.media.tumblr.com/7e13ce02c48abaf13e4ac6ab60b88d06/tumblr_mfige4yBBQ1qenrzfo1_1280.jpg

PETE:
http://v.fashiocdn.com/images/entities/0/u/d/x/i/0.365x365.jpg?sign=jzU80EnfOit8UwegHBOTQCTKZKI

KATIJA:
http://i2.asntown.net/ha/girls1/cute-white-girls/cute-girls-online%2007.jpg
u150730
u150730
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!! perfect
09. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
09. november 2013
u153281
u153281
neeeeeeeekšt!!!! :33
09. november 2013
2 del
hwala kr berete <3 ewo wam next upam da ni preveč bedn
preden sem položila glavo na povšter sem zaspala..zjutraj me je zbudila budilka ustala sem se in jo ugasnila potem pa sem se odšla urediti..danes je bil zadnji teden šole in če prav je bila ura še le 07.00 je bilo že vzunaj prijetno toplo zato sem si oblekla:
http://data.whicdn.com/images/37105763/tumblr_ma6o7iPVqV1r9hn0co1_400_large.jpg
in obula
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/co/converse-black-all-star-ox-lo-trainer.jpg
naredila sem si figo:
http://shrani.si/f/2B/oA/APDpFJz/img2265.jpg
uzela torbo in odšla v šolo.na poti sem srečala beko in gabi..povedala sm jima kaj se je zgodilo in obe dve sta rekli da se naj ne sekiram in da bo se vse uredu in da si zaslužim veliko bojšega ..objele smo se potem pa pohitela v šolo..
prvo uro smo imeli športno.. učitelju sem rekla da se ne počutim dobro in rekel je da mi ni treba tolovadit zato sem lahko odšla v garderobo..nato sem še imela 5 ur..po končanem pouku sta odšli gabi in beka na kosilo..meni ni bilo do hrane zato sm jima rekla da ju počakam v knjižnici..kar pa ni bila najboljša odločitev saj je bil tam tudi justin.. upala sem da me ni opazil ko sem ustopil in odhitela sem do polic in ga od tam opazovala po licu mi je spolzela solza a sem si jo hitro obrisala in sklonila glavo..ko sem pogledala nazaj gor ga ni bilo več tam..zato sem se obrnila in kar naenkrat je stal pred mano potisnil me je ob polico in me poljubil nisem se mogla upreti njegovim sladkim ustnicam zato sem mu poljub vrnila a ko sem se začela zavedati kaj delam sem ga odrinila in mu hotela pritisniti zaušnico a je mojo roko prijel in rekel da tega naj ne poskušam več narediti nikol..po licu mi je spolzela solza a sem si jo obrisala in dvignila glavo..roko sem izpulila iz njegovega prijema se ubrnila in hotela oditi ampak me je že spet prijel za roko in me odvlekel do zadnje police ter me potisnil v kot kjer ni bilo nobenega..hotela sm pobegniti ampak mi ni glih najbolje uspevalo..govoril mi je kako mu je žal za tisto učiraj in danes a mu nism vrjela..prej ko slej bi se vse to od učiraj ponovilo zato sem mu rekla da me naj pusti na miru in se drži stran od mene..od jeze da mu nisem oprostila me je udaril po licu..z glavo sem udarila v polico in se zgrudila po tleh in kar na enkrat je bilo vse tiho.. črno.. po nekem času sem se zbudila in okoli sebe videla šolsko zdravnico ter beko in gabi..takoj sem se spovnala kaj se je zgodilo in planila v jok gabi in beka sta me objeli in po kakšnih 10 minutah sem se vsaj približno umirila da me je lahko zdravnica pregledala do konca..modrico na ubrazu mi je namazala z kremo..na glavo pa mi je dala led..tam sem morala počakati še približno 10 minut da nebi že spet skupaj padla potem pa smo jaz beka in gabi odšle..zdaj me ni dajala žalost ampak jeza..jeza do justina.. ko smo hodile skozi hodnik so bile vse oči obrjene v mene..ampak bilo mi je vsejn na koncu hodnika je stal justin..gabi in beko sm povlekla v tisto smer in oni dve sta me smo pogledle jaz pa sem se jima nasmehnila..ko smo šle mimo njega sm led dala v roko beki se ubrnala k njemu in se nesramno nasmehnila potem pa odšla naprej..za mano je gledal koda je videl boga..imel je tako izbuljene uči da sm misnila da mu bojo ven padle..z beko in gabi smo se odšle obuti in oblečti potem pa proti domu povabila sem ju k meni..ko smo prišle je k meni pritekla mama (ne prava) a ko me je videla ji je nasmešek iginil kaj se je zgodilo me je uprašala? Čeprav ji nisem marala lagati sem se ji zdaj zlagala..v šoli smo stali v vrsti za kosilo in so se fantje prerivali pa me je eden po nesreči odaril z komovcem v obraz saj sem uredu..mama me je z zaskrbljenostjo v učeh pogledala in uprašala beko in gabi če je to res in samo pokilmali sta..bila sem jima zlo hvaležna..nato pa je mama rekla da naj gremo odložiti torbe v mojo sobo in pridemo potem v dnevno sobo..ko smo prišle v dnevno soba nam je mama rekla da se naj usedemo in če prav je imela nasmeh na ubrazu sem ji v očeh videla da ji je težko..začela je:
MAMA : no torej kim nekaj ti morm povedati..klical je tvoj oče in rekel da želi da prideš k njemu živeti..
JAZ,BEKA,GABI :kaj? Smo vse na enkrat rekle..vsem trem so oči skoraj padle iz jamic!
JAZ :kam in zakaj še le zadaj?
MAMA : zato ker si odrasla..in kam? Jah v tem je stvar v london!
BEKA,GABI : v looondon!!
JAZ :neeeeee..da pustim beko in gabi same tukaj..nikoli preveč ju mam rada..in zakaj zdaj?zakaj ne prej?zakaj mu je zdaj kar naenkrat mar zame? In kdo je?kako mu je sploh ime?
MAMA :ker sem vedela da ne boš hotla iti brez beke in gabi sem mu to povedala in poklical je njeni mami in rekli sta da lahko greta zraven..zakaj zdaj? Mislim da je boljše da ti sam pove..ime mu je Simon Cowella
BEKA : aaaaaa mislim da bom skupaj padla kim tvoj oče je simon!! Veš kaj to pomeni da bomo spoznale one direction!!
JAZ jej pa ne teh čudakov ki ne znajo peti..
GABI a saj so uredu..ampak z tabo grema!!
MAMA :no kakor koil..mislim da je najboljše da grete vse spakirat svoje stvari zato ker imate let..jutri ob 5 zjutraj..
GABI :žee?
BEKA :kaj pa šola?
MAMA :ja žee..in od kim oče je že poklicav v šole in se zmenil z njimi in rekli so da ni problema ker ste odlične učenke in imate že tako vse zaključeno..spičevala vam bodo pa poslali..no zdaj pa pojdite si pakirati stvari jutri vas čaka naporen dan..in kim?
JAZ :ja?
MAMA : največji kovček je na podstrešju (je rekla z žalostjo v učeh)
odšla sem do nje in jo objela potem pa stekla po stopnicah v sobo..
__________________________________________________________________________________
upam da vam je všeč
next?
kak se vam zdi?
prooosim uglašujte..rada vas mam <3
11. november 2013
u150730
u150730
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetx!!!! itak da mi je všeč
11. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
11. november 2013
u153281
u153281
Neeeeekššt!!!
11. november 2013
next
11. november 2013
next
12. november 2013
3.del <3
neeextam ..hwala kr beret..najboljše ste..rada vas mam <33
_________________________________________________________________________________

vrgla sem se na posteljo in začela razmišljati kaj vse se je zgodilo danes..najprej tisto z justinom in zdaj še to..iz razmišljanja me je zbudilo trkanje po vratih..ja? sem rekla in notri je ustopila mama..usedla se je na posteljo poleg mene
MAMA:veš kim kadar hočeš se lahko vrneš..in vedi da te imam zelo rada!
JAZ:hwala..tudi jaz imam tebe..<3
nato sva se objeli in čutila sem kako je nekaj mokrega kapnilo na mojo majico..mama prosim ne jokaj se rekla..nasmehnila se je potem pa zapustila sobo..jaz pa sem odšla na podstrešje po kovček..jah res je bil velik in težek..z težavo sem ga odnesla do moje sobe nato pa začela pakirati stvari..

ČEZ ENO URO:
spakirano! Končno če prav je kovček velik sem komaj zbasala vse stvari notri..postavila sem ga pred vrate in gledala kako je soba postala prazna brez useh stvari..vsedla sem se na posteljo in se naslonila na steno..po resnici povedano sploh nisem hotela iti..in ja vsako dekle bi bilo ponosno in bi skakalo od veselja če bi bila hči slavne osebe..ampak jaz nisem zapustil me je in po 17 letih se spovne da obstajam..če prav sem si vedno želela vedeti gdo je moj oče in ga spoznati se je zdaj to spremenilo..imam ga rada ker je le moj oče in je tisti ki me je ustvaril ampak ga ob enem tudi sovražim..kar na enkrat je zazvonil telefon bila je gabi
POGOVOR:
JAZ:ja?
GABIi že spakirala? (je nadušeno oprašala)
JAZ:ja sem ja..pa ti? (sem ji brez volje odgovorila)
GABI:ja sem ja..nisi nekaj vesela kaj?
JAZo resnici? Ne rada ga imam ampak ga ob enem sovražim in poleg tega vsega me je tudi strah kaj če mu ne bom ušeč takšna kot sem kaj če se me bo sramoval?
GABI: kim nehaj..to je ne mogoče..zakaj bi se te sramoval? Saj si prekrasna na vzotraj in zunaj..saj te razumem ampak daj mu vsaj možnost da ti razloži zakaj te je zapustiv in se še le zdaj odločil da te hoče meti ob sebi..
JAZ:kakor koli..moram iti se vidima jutri zjutraj..rada te imam <3
GABI: ok..se vidima..jst tudi tebe <3

ko sva končali govoriti sem si odšla naredt sadno kupo:
http://cutestfood.com/uploads/2010/08/CutestFood_com_tumblr_l6mesn0erl1qagtlbo1_500_large1.png
pojedla sem jo potem pa odšla pod tuš pustila sem da je nekaj časa topla voda tekla po meni potem pa sem stopila iz tuš kabine in se oblekla v pižamo.. oz.nase sem navlekla kar eno staro preveliko majico odstranila sem si ličila oprala zobe razpustila figo in si počesala lase ki so bili zaradi fige zelo skodrani potem pa odšla spat saj sem se morala zjutraj kmalu ustati..

GABI
_________________________________________________________________________________
ko sem prišla domov sem stekla do mame in očeta ju objela in se jima zhvalila vsa srečna sem odšla pakirati stvari..po majn ko eni uri sem imela že vse stvari spakirane in odšla sem nekaj pojesti ..potem pa sem poklicala kim..ki pa ni bila tako zelo vesela kot jaz..saj jo čisto razumem..po 17 letih bo prvič spoznala svojega očeta..ki pa je slaven..! ko sva končali z pogovorom sem poklicala še beko..preden sem lahko kaj rekla se je ona zadrla loooooonnddoon! Ja ona je bila vrjetno najbolj navdušena med nami..začela sem se smejati..potem pa sem ji povedala za kim..in odločili sva se da se na letalu pogovorima z njo in ji povema da sva vedno z njo..beka mi je še po tem nekaj govorila v 1D in po resnici povedano sem tudi jaz zeloo naudušena da jih bomo spoznale ampak tega ne pokažem tako kot beka..kmalu sva pogovor prekinili in odšla sem se urediti za spat..

BEKA
Celo pot domov mi je v glavi odmevala beseda london! Tako zelo sem naudušena da ne morem povedati.. ko sem prišla domov sm ključe odložila na vhodno omarico in zagledala listek:
REBEKA MIDVA Z OČETOM SVA ODŠLA V TRGOVINO..MISLIM DA ZDAJ ŽE VEŠ DA GREŠ V LONDON..ZATO TE V SOBI ČAKA NOV KOVČEK..SE VIDIMO KMALU..MAMA <3
odskakljala sem do sobe in si tam začela pakirati stvari med tem sem poslušala pesmi od 1D..ko sem končala sem odšla v spodnje nadstropje in ugotovila da sta starša že doma..mama me je poklicala v kuhinjo in tam smo se usi skupaj (jaz,mama in oče) osedli za mizo in pogovorili v obnašanju in vseh drugih stvareh in po mučnih 45 minutah sem le lako odšla v sobo zraven sem si še odnesla jogort ki ga nisem pojedla saj od naudušenja sploh nisem bila lačna ..čez nekaj časa mi je zazvonil telefon bila je gabi in še preden bi lahko kaj rekla sem se ji v telefon zadrla london! Za smejala se je potem pa mi je povedla za kim odločili sva se da se na letalu pogovorima z njo..čez nekaj časa sva se poslovili in odšla sem se urediti za spat..ko sem prišla nazaj v sobo sem se ulegla na posteljo in v trenutku zaspala..
________________________________________________________________________________
ok wem ta dev mi ni gih neki full ratal napisat in se upravičujem kr je tko bedn..
next??

p.s.
res bi bla vesela in vas prosim če bi lahka mal oglaševale zgodbico <3
13. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext kul zgodba res
13. november 2013
next
13. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee……xt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. november 2013
u153581
u153581
nexxššt
13. november 2013
neeext
13. november 2013
a napišem še danes en next?
13. november 2013
u153581
u153581
ne a veš!...ja dej ja! kaj sploh čakaš, vidš kje napisrepovedano pisanje nextov!
dej napiš, ja
13. november 2013
ok ok pišem haha
13. november 2013
4.del
next...posvečen novim bralkam <3

zbudila me je budilka misnila sem jo vržti v steno a ko sem se spovnila da danes odhajam v london da zapuščam staro življenje in obračam nov list me je kar izstrelilo iz postelje..z glavo sem udarla v polico nad posteljo..awč sm sama pri sebi rekla potem pa se ustala..odšla sem se urediti..
ličila:
http://data3.whicdn.com/images/11161555/tumblr_lld2gfzd111qk58wgo1_500_large.jpg
lasje:
http://data1.whicdn.com/images/50004401/tumblr_mgzf97zVTo1s3udyho1_500_large.jpg
oblačila:
http://3.bp.blogspot.com/-_XsZrTGzjms/UJpeocNeIpI/AAAAAAAAEvE/YTBJ-W5ok/s1600/fashion-handbag-jeans-style-Favim.com-134191.jpg
pete:
http://allisimpson.com/wp-content/uploads/2012/11/tumblr_lz7eqtnaeo1qh5aclo1_500.jpg
ko sem končala sem odšla hitro nekaj po jesti potem pa se nam je že mudilo zato smo odšli.. oče (rejniški) mi je odnesel kovček v avto saj je bil težek..še zadnjič sem se ubrnala in pogledala hišo in speljali smo iz dvorišča..med tem ko smo se peljali je bila čista tišina jaz sem poslušala mp3 predvajalnik in gledala skozi okno mama in oče pa sta molčeče gledala cesto..vem da jima je zelo težko če prav hočeta to prekrivati..iz razmišljanja me je zbudil mamin glas ki je rekel prispeli smo zdrznila sem se..nato pa iztopila iz avta pred vrati sta že čakali beka in gabi z svojimi starši.. skupaj smo se odpravili po karte nato pa smo čakali da po zvočniku napovejo naš let..10 minut po tistem ko smo kupili karte so napovedali naš let in skupaj smo se odpravili do vrat tam smo se vsi skupaj poslovili in vse tri smo jokale potem pa odšle na letalo..posedle smo se na svoje sedeše in se držale za roke saj bo za vse 3 to prvi let..zaprla sem učke in se odločila da bom zaspala..in res sem kmalu po tistem ko smo uzleteli..zbudila me je beka ki je rekla da bomo kmalu pristali..vuuv cev let sm prespala? Sem uprašala..beka je smo pokimala in zbudila še gabi..ko smo se bližali tlom sta me beka in gabi pogledali in rekli vse bo uredu z tabo sva..vema da ti je težko ampak bodi močna..nasmehnila sem se jima in rekla hwala potem pa ju prijela za roko..zdaj smo že pristali in skupaj smo se odpravile iz letala..ko smo stopile ven so nas zaslepile bliskavice in nek varnostnik je rekel da nej stopimo za njim prispeli smo do nekega črnega kombija ki je imel zatemnjene okne..najprej je ustopila beka nato gabi potem pa še jaz..kombi nas je odpeljav..vozili smo se kakšnih 45 minut potem pa se je kombi ustavil izstopile smo in vsem trem so učke skoraj padle iz jamic saj smo stale pred največjo in najlepšo hišo kar smo jih gdaj videle!
Hiša:
http://24.media.tumblr.com/65043a18e7a1ee27a7c763d5f6d3747b/tumblr_mq8gbuAaDu1s3ifsxo1_500.jpg
odšle smo do vhodnih vrat in pozvonile..odprel nam je simon (moj pravi oče) srce se mi je zaustavilo..čutila sem kako sta me beka in gabi prijele za roko in še le takrat sem se zavedala da so mi po obrazu polzele solze na hitro sem si jih obrisala in si nadela lažni nasmeh..sama z sabo nisem vedela kaj bi in na srečo se je beka upogumila in rekla jast sm rebeka in podala simonu roko isto je naredila gabi nato pa sem prišla na vrsto jaz iz sebe nisem spravila niti besedice..kar naenkrat pa je simon rekel čisto si podobna mami nadela sem si rahel nasmeh ki se je hitro izbrisal..nato pa nas je povabil notri ..ko smo ustopile je vladal prvi kaos nek kodrast fant je bežal z korenjem v roki pred nekim drugim fantom..eden je bil v kuhinji in nekaj žgal eden se je gledal v ogledalo eden pa je gledal televizijo..neko risanko..simon se je zadrl fantje in vsi so pogledali proti nam..kar na enkrat pa je beka omedlela pogledala sem na tla in izbulila učke potem pa sem še na drugi strani slišala ko je nekaj zaropotalo in bila je gabi..in zdaj sm ostala sama in use učke so bile ubrjene proti meni ..po tiho sem rekla one direction torej..nato pa sem se začela smejati vsi so nas gledali kot da bi vse tri padle iz marsa.. fantje so prinesli obkladke in ju odnesli na sedežno jaz pa sem se med tem časom že umirila in se nehala smejat..obedve sta se počasi začeli prebujat in gledali z tistim pogledom kaj se tu dogaja..ko sta prišli k sebi jima je fant ki je prej nekaj žgav v kuhni prinesel vodo..potem pa nas je simon hotel predstaviti ampak je beka rekla da že vemo gdo so to za to sem se odkašljala in rekla jst ne in že spet so bile vse učke obrjene proti meni..
next?
13. november 2013
u153581
u153581
Ne ne smes nextat....ja valda in PROSIM da cim hitrej <333
13. november 2013
:next
13. november 2013
neeeeeeeeeeeext
14. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. november 2013