Forum
dgodl se je pred patim letam.. spoznala sem tipa.. takoj sem se zagledala u njega..
spoznala sem ga takole...:
babica si je dobila novega tipa... pa sem šla enkrat k njej na počitnce... tam sm spoznala 2 frendici.. pa smo šle mal okol.. pa so sosedi delal novo hišo,pred njo pa en tip meu šterkolesca pa pelau tam frende pa tko...pol pa smo me3 pršle tja.. pa sm ga zagledla in biu je popoun pol pa me je uprašu če me lohk pele pa sm m ja rekla pa smo se tam fural.. tko mene največ pelau.. in pol sma tko šla na lučko in blo je res nepozabno..
se nadaljuje(next)
07. december 2013
u138807
u138807
next
07. december 2013
a lahk mal bol knjižno pišeš plis
next
07. december 2013
okay
no potem pa sm prišla domov, pa naslednič u šoli sm se hvalila kk mam fanta(čeprav ni blo ravno res) tako sem pol doma razmišljala kaj sploh vem o njem?? nisem poznala njegovega imena,niti barve oči niti glasa.vedela sem le da mi je srce ob misli nan poskočilo in spomnilo na nepozabne trenutke. tko so minevali meseci,vedno bolj sem pozabljala njegov izgled.. o njem nisem vedela skoraj niš,le da obvlada 4kolesca in je sosed moje babice...
se nadaljuje..
07. december 2013
next
07. december 2013
u138807
u138807
next
07. december 2013
Tko so minevali meseci...
imeli smo šolski izlet in mi je moja BFF povedala da ima fanta.. pa sem ji rekla da mi ga opiiše. in je začela.. ima 2 motorja, živi blizu moje babice,je lepi, ma dobro postavco in ko mi je pokazala njegovo sliko sem ostala brez besed.. kaj če je bil on?? bil mu je podoben a o njem nisem vedela skoraj nič.... tista moja bff je rekla da ne hodita ravno.. in da ji je večkrat pripovedoval o meni.. a vseeno nisem vedela ali je on..
s mojo bff sma šle na fb in smo si pisal:
uprašala ga je če me pozna.. reku je ja..
pol sem ga uprašala če se spoune tistih trenutkov.. reku je ja in jih podrobo opisal.. končno sem izvedela ime in priimek.. Miha.. najlepše ime<333
in tako sem ponovno našla ljubezen mojega življenja..
se nadaaljuje..
08. december 2013
next
15. december 2013
next
16. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg