Forum
u169867
u169867
no tuki je še ena moja zgodbica.

žiujo! sm zoey

moja bff je jenn

moja ff je ella

in moj kolega je josh

usi obiskujemo 9. razred osnovke. kot usak razred imamo tut mi 2 "posebnici". to sta tiffany in alison
tiffany

alison

skoraj usakič ko stopim u razred onidve plešeta na mizah in se pačita. no danes smo ble oblečene tko

js sm druga, jenn je 1 in els je 2
joshy

tiffany in alison

sm edinka
16. maj 2014
u169867
u169867
moja mami je stara 34 let

in oči je star 39 let

naša hiša

moja soba

moja psička Tansy

naš avto

u moji sobi mam tut ogledalo ki je pouno slikc nas 4
slike

rabim usaj 3 nexte da začnem pravila mislim da veste.. brez oglaševanja, verišceu, kreganja.
16. maj 2014
next
17. maj 2014
u170956
u170956
Next
17. maj 2014
u171457
u171457
Neext
17. maj 2014
next
17. maj 2014
u159600
u159600
next
17. maj 2014
next
19. maj 2014
u169867
u169867
hvala za nexte
biu je torek. (pomlad je že bla). prvo uro smo mel matematiko. Josh je sedu zraun Harry-ja in Jake-a. prjatla iz košarke. js pa zraun jenns. ell pa je čilca presedla kr jo je zalotla na mobilniku. jen sva si pisal po listkih. dogovorili sma se da bova pozneje šle na igrišče igrat košarko. obe jo naravnost obožujeva. a els pa ne mara košarke. edini šport ki ga igra ona je nakupovanje. ampak useen se dobr razumemo. njo učash prepričamo da z nama igra košarko ona pa naju da nakupujeva z njo. zmenile se smo da bomo jutri ob 16. uri ko po igrišču hodi dost naših fantov čakale da nas nehče povabi za spremljevalko na valeti. bila sm prepričana da bo jen povabu jake saj zgleda da ji je zlo ušeč. no nasledn dan po šoli smo se use zlo uredile in šle na igrišče.
js

jenny

ella

do jen je stopu jake in jo povabu. prou vedla sm. jake je u bistvu zlo srčkan. ampak js nebi hodla z njim. no jenn je rekla ja. neki minut pozneje je do ell stopu harry in jo uprašu. tut ona je rekla ja. ubistvu sta oba zlo srčkana. sicer je še blo neki časa da izberemo partnerja ampak useen sm bla zlo zaskrbljena da ga nebom mela. potem bi mogla plesat z nekim 1. šolčkom. res je da so malčki luškani ampak ne luškani za ples na valeti! vsi bi se mi smejali. ostale smo še več ur a ni me nihče povabu. pustila sm jima da odideta in ostala sama. tut josh, harry in jake o že šli. js pa sm sedela tam na klopci. čez pol ure ko sm mislla odit me je za ramo prjeu en fant. bla sm že zlo srečna da me bo povabu za spremljevalko. a ko sm se obrnila sm vidla da je le David. sej je srčkan. ampak ni me povabu. sam reku mi je da sm pozabla mojo labelo. zahvalila sem se mu in odšla. po poti sm srečala tiffany. in seveda alison. smejal sta se mi da nimam spremljevalca. nimam pojma kako to vesta. ampak no saj onidve vedno use zvesta. tko da ja. tiffany mi je rekla da mi ga lahko 123 zrihta le če bom ena izmed njiju. nevem zakaj hočeta mene med njiju. rekla sm jima ne. tako sta mi rekli da mi bosta zagrenili življenji če ne bom.
alison: vzemi si za primer mayo. saj se spomniš? z nami je hodila v šolo lansko leto? ni se izpisala ker so se preselili. preselili so se ker sva ji zagrenili življenje. bila je lušna punca. ni hotela biti z nama pa sva jo uničili. to bo tudi s tabo.
s težkim srcem sem privolila. hudomušno sta se nasmejali.
tiffany: takoj zdaj te peljeva k frizerju!
alison: in tudi v trgovine. takšna jutri ne greš v šolo!
zoey(js): ammm.. prou.. najbrž se temu ne morem izogniti.
odpeljali sta me k njunem frizerju. zdj mam tako frizuro:

nohti:

naslednji dan sm u šolo oblečena šla takšna:

punci sta me na veliko pogledali. js pa sm se težko pretvarjala da ju ne opazim. a na koncu sm šla k njima in se pretvarjala da jima govorim kako ničvredni sta ko sm jima u resnici rekla: tiffany in alison. mislim da razumeta.
punci sta pozneje razumeli moje besede. tut josh jima je pomagu. nism mogla vrjet da jima pomaga me dobiti nazaj. mislim a mu res tlko pomenim? več dni sm mogla preživljati dneve z njima. mogla sm plesati po mizah. a nism hotela poljubljati več fantov. josh mi je poslou skrivno sporočilo. reku je da se ob 21. uri dobiva pri starem mlinu. pogovorila sva se in povedala sm mu vso zgodbo. reku je da bomo to že rešili. oba sva odšla v svojo smer.
predolgo?
rabm vsaj 5 nextou. sorči da tak pozno nextam sam med vikendom me ni blo doma drgač pa mam dost za šolo. dons sm našla neki časa da sm napisala
20. maj 2014
u159600
u159600
next zelo je cool
20. maj 2014
u161429
u161429
Next
Zlo dobro
Ne
Ne
Next