Forum
No to je u bistvu resnična zgodba in predvsem moja zgodba. Je kr pestra in polna dogajanj(dobrih,slabih).
Za začetek potrebujem vsaj 3 nexte.
21. september 2013
no bom nardila kratk opis za boljše spoznanje in,da boste vedeli o čem bom sploh govorila. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Torej ubistvu bom povedala bolj pomembne dogodke mojega življenja od rojstva kot na primer operacije, bolezni, sorodniki. Večino vam bom povedala o svojem 6. razredu, kjer sem bila na robu in ..... tega raje ne bom povedala saj potem zgodba ne bi bila zanimiva. 6. razred pa je tudi najbolj žalosten od vseh. Zdaj pa upam, da dobim vsaj 3 nexte, da lahko začnem. hvala.
21. september 2013
neeeeeeeeeeeeext
21. september 2013
no dej že nexti no joj
21. september 2013
ok.
Torej bla sm prvi otrok in kasneje sm dobila še bratca. Mela sm to srečo,da sva bla v vrtcu skupi zadn let predn sm šla u šolo. Hodila sm v njegovo skupino, da bi vidla če je u redu ampak me potem ni pustu it, in se je začeu jokat( temu se vedno smejim). Torej zadnje leto predn sm šla u 1. razred smo se jst, bratec in njegov najboljši prijatelj lovili okoli našega avta, ko sem padla na rob betona. (Mimogrede nosila sem očala, ker sem slabo videla). Moj oči in prijateljev oči sta me odpeljala na urgenco,ker mi je kri lila kot zmešana. In tam na urgenci smo izvedeli...........
next?
22. september 2013
next
22. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg