Forum
Hei! Nova sem tu in to je moja prva zgodbica. Govorila bo o punci, ki spozna 1D in se zaljubi v Harrya... Več boste izvedeli, ko dobim 3 nexte.

Kateri od 1D ti je najlepši?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. april 2013
Please kakšen next?
12. april 2013
Jaz bom kar nextala
12. april 2013
Hei! Moje ime je Emma. Pišem se Rose. Stara sem 16 let in živim v Londonu. Obožujem One Direction. Najbolj mi je všeč Harry. Imam BFF Nušo. Tudi ona obožuje One Direction. Ko sem v petek prišla iz šole, mi je mama rekla "Kate pridi sem, presenečenje imam zate." Stekla sem v kuhinjo in tam sta bili ..... OMG!! Vstopnici za koncert od One Direction. Začela sem kričati, nato pa sem poklicala Nušo, da ji povem veselo novico.
jaz:

Nuša: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6mr0fM0Ul1rt39bso1_500.jpg
12. april 2013
next?
12. april 2013
Tam je : Emma pridi sem, presenečenje imam zate.
12. april 2013
Vam je všeč?
12. april 2013
ja,sam napiš next
12. april 2013
Nuša ni mogla verjeti, da bo res videla One Direction. "Let imava jutri ob 10.00." sem ji povedala in zmenili sva se, da bo danes prišla k meni prespat. Kmalu je pri vratih pozvonilo. Prišla je Nuša.Njene stvari sva odnesli v sobo, nato pa se spravili na palačinke. Ko sva se "nabasali" je mama predlagala, da bi imeli pižama party. Z Nušo nisva mogli verjeti in povabila sem še Ashley, Kate in Lucy. Ko je bilo pižama partya konec, so punce lahko prespale pri meni. Do 00.00 smo se pogovarjale o One Direction, nato pa šle spat.
Ashley:

Kate:

Lucy:

12. april 2013
next??
12. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
12. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttttttt
12. april 2013
next
12. april 2013
neeeext
12. april 2013
next
12. april 2013
Zjutraj smo se zgodaj zbudile. Lucy, Ashley in Kate so šle domov, midve z Nušo pa sva zgrabile svoje kovčke in mami naju je odpeljala na letališče. Poslovila sem se od mame in z Nušo sva odšli na letalo. Let je trajal 13 ur. One Direction so imeli koncert v Ameriki, zato sva bili z Nušo zelo navdušeni. Ko sva prispeli v Ameriko naju je čakal vodič. Najprej nama je razkazal Ameriko, nato pa sva se namestili v hotelu Sweet Love. Ko sva hodili po hodniku sva se naenkrat zaleteli v 2 fanta. Ko sva dvignili glavi sta pred ama stala.....
http://www.taringa.net/posts/imagenes/16473434/Wallpapers-New-York-Hight-Definition-HD.html
a) V koga sta se punci zaleteli?
b) Next?
12. april 2013
Nextam jutri.
12. april 2013
koga iz1d
neext
12. april 2013
a) V koga sta se punci zaleteli?

Harrya in Louisa?!

b) Next? Kwa sprašuješ ITAK!
12. april 2013
next
v Harry-ja in Zayna
next
12. april 2013
a) Harrya in Nialla
b) neeeeeeeeeeeeeeeeext
12. april 2013
next
12. april 2013
Pred nama sta stala Harry in Zayn. OMG! "Prosim ne začet kričat!" je rekel Harry me prijel za roko in odpeljal v njihovo sobo. Vsi fantje so naju čudno pogledali, nato pa je Lou rekel " Spet kakšni Directionerki?" Harry se je zasmejal in rekel "Ja. Ampak tidve sta lepši kot druge." Ko je to rekel sem zardela in se spogledala z Nušo. Vprašali sva jih če nama dajo avtograme in ko sva hotele oditi, me je Harry prijel za roko in mi dal njegovo telefonsko. OMG, nisem mogla verjeti. Poslovili smo se in ko sva z Nušo odprle vrata se je v naju zaletela neka punca. "Hej, umaknita se, prišla sem k svojemu fantu!" je rekla in POLJUBILA Harrya. Bila sem tako jezna, da sem Harryu vrnila nazaj njegovo telefonsko in mu primazala klofuto. Z Nušo sva odšle domov, ko sva za sabo zaslišale korake. "Stojta!" Bil je Lou. Povedal nama je, da to sploh ni bila Harryeva punca, ampak samo še ena nora fanica. Vrnil mi je njegovo vizitko in ko sem prišla domov sem ga poklicala:
j-jaz H-Harry
j: Hei! Sorry za tisto prej, nisem vedela, da je to samo fanica.
H: Je že v redu. Moji varnostniki so jo potem odpeljali ven.
j: Haha. Moralo je biti zabavno.
H: Emma?
j: Ja??
H: Bi prišla malo na plažo?
j: Seveda!
H: OK. Čez 10 min se dobiva.
j: OK. Čaw.
H: Čaw.
Nuši sem povedala, da grem ven in nisem se nič urejala. Saj grem samo na sprehod. Ko sem prišla na plažo, me je tam čakal Harry. Tudi on se ni urejal, ampak v roki je imel majhno škatlico, v obliki srca. "Odpri jo." je rekel in ko sem jo odprla sem zagledala prelepo verižico. "Hva.." sem uspela reči, nato pa me je Harry poljubil.
verižica:

a) Ali se bo tista punca še vrnila?
b) Se bo kaj razvilo med Harryem in Emmo?
c) Next?
13. april 2013
next
13. april 2013
a) Ali se bo tista punca še vrnila? Nwm mogoče...
b) Se bo kaj razvilo med Harryem in Emmo? Ja, mislim da se bo...!?
c) Next? Kaj sprašuješ ITAK , da NEXT!
13. april 2013
Poljub sem mu vrnila in bil je dolg, ter sladek. "Ljubim te!" mi je zašepetal Harry. "Bi bila moja punca?!" Nisem mogla verjeti. "Seveda!" sem rekla in ga poljubila. Še dolgo sva se poljubljala, nato pa odšla nazaj v hotel. Ko sva prišla noter, so nama vsi začeli žvižgat in naenkrat je Zayn rekel "Tudi midva z Nušo sva par!" Vsi smo jima zaploskali, nato pa je Niall pripomnil "Gremo jest?? Jaz sem lačen!" Vsi smo se zasmejali in midve z Nušo sva spekli palačinke. Vse smo pojedli, nato pa se šli flašo resnice. Pokazala je na Harrya. "Poljubi Emmo." je rekel Lou. Harry me je poljubil in zavrtel. Pokazalo je na Nialla. "Katera punca ti je všeč?" Niall je odgovoril "Emmina prijateljica Ashley." in zardel. "To pa ji moram povedati." sem rekla in poklicala punce. Rekle so, da bodo prišle v Ameriko. To sem povedala fantom, jim pokazala slike od punc in mislim, da: se je Louis zatreskal v Lucy in Liam v Kate. Še dolgo smo se pogovarjali, nato pa šli vsak v svojo sobo. V mojo sobo je prišel Harry, ko sem bila v spodnjem perilu. Pogledal me je, me stisnil k sebi in strastno poljubil. Nato sva skupaj zaspala.
a) Bodo nastale kakšne težave med pari?
b) Se bodo Kate, Lucy in Ashley sploh zaljubile v fante?
c) Kritike.
č) Next?
13. april 2013
nevem
mogoče
uredu
neeext
13. april 2013
u107570
u107570
ne
jaaaaaaaaaaa
vredu
next
13. april 2013
Zjutraj sem se zbudila v Harryevem objemu. Bil je tako lep. Ko se je zbudil, me je nežno poljubil na ustnice. Potem me je pogledal z njegovimi zelenimi očmi in mi zašepetal "Ljubim te!" Na kar je v sobo vdrl Loui z Ashley, Kate in Lucy. Takoj sem skočila iz postelje in vse punce objela. "Vidim, da ti ni dolgčas v Ameriki." Je rekla Ashley. Jaz sem se samo zasmejala in rekla "Pridite, da vam predstavim fante." "Ah, smo jih že spoznale." Je rekla Lucy. "Kako spoznale?" Sem začudeno vprašala. "Ura je 1 popoldan." mi je rekla Kate in v sobo so prišli tudi drugi fantje. Kate je poljubila Liama, Lucy Louisa in Ashley Nialla. "OK.." sem rekla in odšla v kuhinjo. Naredila sem si palačinke, nato pa so punce rekle, da moramo nujno iti v shoping, saj je razprodaja. Zavila sem z očmi in odšle smo po nakupih. Jaz sem si kupila tole:
http://indulgy.com/post/wQv5C2UlH1/d-tshirt[/img],
Po shopingu, sva s Harryem šla v kino, drugi pa na sprehod. V kinu sem videla tisto fanico, ki je poljubila Harrya. Prišla je do mene in mi primazala klofuto. Jaz sem jo udarila nazaj, nato pa je prišel njen fant in me prijel za rit. S Harryem sta se začela pretepati, nato pa so prišli varnostniki in vse pomirili. S Harryem sva odšla domov in se stuširala. Ko sem bila pod tušem je tudi Harry prišel in začela sva se poljubljati...
13. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg