Forum
u153581
u153581

Odločila sem se poskusit pisati nekaj novega. ..
Zgodba govori o punci Kelly, ki je ves čas zaprta vase,...ne odpre oči, in se nagleda kaj je okoli nje. V razredu velja za čudakinjo, kar ji sploh ni mar. Ima edino prijateljico, s katero spregovori vsake toliko časa, kadar pa govorita tema ponavadi nanese na 1D. Sama prijateljici ne prizna, da se ji skupina ne zdi "popolna", kot vela za druga dekleta. Toda, ko se nekega dne zaneti iskrica, med njo in enim članom skupine 1D.....obžaluje svoje slabe misli on njih.
Ali ji bo nedolžno opravičilo, zadostovalo bo lahko obdržala svojo ljubezen?
In kdo je srečnež skupine 1D, ki jo bo držal v obemu?
_________________________________________________________________________________________
Vse boste izvedeli če boste brali zgodbo I can't live without you, can you live without me? (1D)!
-*-

Bi bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. oktober 2013
u153581
u153581
rabim 3 nexte pa začnem (nebo škodil če jih bo več )
26. oktober 2013
u124989
u124989
next
26. oktober 2013
u153581
u153581
še 2 nexta
26. oktober 2013
next
26. oktober 2013
u153581
u153581
še 1 next...
26. oktober 2013
u125821
u125821
next!
26. oktober 2013
u153581
u153581
hvala vsem za nexte! ta next bom posvetila cool party, <3Mrs Styles<3 in direction4ever...

________________________________________________________________________________
Potegnila sem črto in ji dodala nekaj vijug in pik. Nastajal je krog iz njega pa kasneje obraz. Dodala sem mu oči in nos….čez čas sem se zavedala da rišem svojo mamo. List sem hitro zmečkala. Pred približno 6 meseci so mi umrli, v prometni nesreči, sestrica, ki je imela 8 let, brat z 14 leti in oče. Niso si zaslužili tega, kaj se je zgodilo z mamo? Pobrisala jo je nekam v Grčijo, z njenim ljubimcem.
Na dan nesreče je bil da ko sta se mama in oče ločevala, prišel je iskat sestrico in brata, saj je bil čas za zamenjavo otrok. Premoženje sta si razdelila vključno z nami tremi, en teden pri mami en teden pri očetu. Bil je mesec pred poletnimi počitnicami in kot vedno si je oče vzel prosto prej. Odpeljal je Lucy in Johna na finsko, kjer naj bi preživeli določen čas. Po ločitvi je mama očeta zaničevala in ga sovražila!.....spomnim se kako sem bila sama doma, objokana, želela sem se ubiti. V kopalnici je stala mama in si brisala solze. Več mesecev nisva govorile druga z drugo, ko je nekega jutra pustila pismo, opravičilo in izginila. Včasih še vedno, čutim njen poljub za slovo, na mojem čelu.
Nesreča me je potrla, na svet sem začela gledati črno belo. Stanovanje v katerem sem živela se mi je zdel tuj. Posnela sem vse slike mame dol, in pred spanjem molila za očeta, brat in sestro. Apartma mi je plačevala babi, kij e živela na drugem koncu sveta. Nikoli me ni prišla pogledat, predvidevam da zato ker jo je bilo sram kašne hčer ima,k i je zapustila moža in družino!
Dovolj o moji družini, povedala vam bom na splošno nekaj o sebi…sem Kelly, vsi so me klicali Key, preden sem se zaprla vase, tako me kliče zdaj samo še moja bff. Stara sem 19 let. Kaj mi je v življenju najbolj pomembno? Ne vem, res ne. Odkar so umrli člani družine, ki sem jih res imela rada..ne vem več kdo sem. Vem da sem talentirana za risanje, kar edina dobra stvar. Imam noro prijateljico, ki mi želi pomagati, da bi se odprla svetu. A ji ne uspeva kaj preveč. Je edina, ki me razume, saj so jo njeni starši zapustili in dali v rejo, sirotišnico. Hvaležna sem ji za vse dobre stvari, ki me je prisilila da sem jih storila.
jaz (pred nesrečo):

me (po nesreči):

sestrica:

brat:

bff:

26. oktober 2013
u153581
u153581
a)next?
b)kaj menite)
26. oktober 2013
u125821
u125821
a)jaaaa
b)super!
26. oktober 2013
u124989
u124989
next
najboljša
26. oktober 2013
u138043
u138043
a)next!!!!
b)ODLIČNO 5+
26. oktober 2013
neeext
26. oktober 2013
u153581
u153581
ta nxt posvečam direction4ever naslede pa cool party in miniyamaha....
________________________________________________________________________________
-poslušala ko sem pisala! <3
Prekobacala sem se iz postelje. Sedela sem na tleh. Tla…nekaj me je ves čas vleklo na njih, rada sem imela tla pa ne vem kaj. Ja čudna sem to je ugotovil vsak. S teža sem vstala in se napotila, do hladilnika. Odprla sem ga in stala pred njim. Pograbila sem skodelico limonade in jo popila. Stopila sem do omare in ven potegnila črno poletno oblekico, in kapo. Kljub žalosti, ki je vladala v mojem srcu in duši sem imela dober smislu za modo in oblačenje. Moje obleke so bile vse črne in sive, le malokdaj se je znašla v moji omari svetlo oblačilo, polno barv.

moja hiša, nč posebnega, pravm ji apartma (ker porabljam samo kuhno in mojo sobo):

Spustila sem se po stopnicah v pritličje, kjer je bila dnevna soba, pograbila ključe in zaloputnila vrata za sabo. V pljuča mi je butnil, soparen poletni zrak.. Globoko sem ga vdihnila. Stopala sem po pločniku, do avtobusne postaje. Bilo je še tako zgodaj, da je le redko kdaj pripeljal mimo avto. Kakšnih dobrih 30 min sem hodila do najbližje kavarne, in si naročila kapučino. Morala sem se dodatno zbuditi. Razgledala sem se po kavar in se zagledala v teve sprejemnik, na katerem so bile novice….nekaj časa so bile zanimive, vreme in politika, pa te brezzvezne zadeve. Kar naenkrat se je program sam prestavil in začel razlagati o skupini 1D. Premerila sem sliko na ekranu, ki je kazala pet fantov. Ob sliki sem pomislila na bff Lindsy. Zavila sem z očmi in si v ušesa vtaknila slušalke, poiskala sem pesem Kelly Clarkson - Because Of You in si jo nabijala v ušesa.
26. oktober 2013
u153581
u153581
next?
kaj se bo zgodilo v šoli?
26. oktober 2013
u138043
u138043
next!!!
nevem
26. oktober 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeext!
Tvoja ideja, ti veš
26. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
srečala bo 1D...
26. oktober 2013
aja pa hvalaa ti za posvečen next
26. oktober 2013
next+nova bralka
26. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeext!!!!+nova bralka
26. oktober 2013
neext
26. oktober 2013
u153581
u153581
POSVEČAM VSM, KI STE ZAČEL BRAT IN TISTIM KI JO BERETE!
__________________________________________________________________________________
-fajn besedilo
<3
Plačala sem in se odpravila na postajo. Čakala sem avtobus, medtem pa mi je glasba delala družbo. Čas je tako hitro mineval,….avtomobili so že vozili sem in tja, mojega busa pa še nikjer. Ozrla sem se naokoli in zagledala prikupnega fanta z sončnimi očali, kljub temu da sonce še ni pripekalo. Čez glavo je imel poveznjeno podobno kapo kot jaz, le da je bila za moške. Izpod nje so štrleli rjavi lase. Oči so prekrivale očala. Imel je res lep nasmeh. Ko je prihajal blizu sem opazila, da tudi on posluša glasbo.

Hitro sem se obrnila naprej in gledala svoj telefon, katero muziko bi izbrala.
Tako sva drug poleg drugega sedela v tišini, ja seveda saj se sploh ne poznava! Ni se mi zdel znan….mogoče, ne ne! Med nama je bil dober meter razmika. Ko sva sedela skupaj (skoraj skupaj) mi je srce močno razbijalo. Glava mi je non stop govorila: ne glej ga, ne drzni si ga gledati! Nisem več zdržala….pogled mi je zdrsnil nanj. Imel je najlepši nasmešek, tako prost, svoboden. Od kdaj je bilo nazadnje ko sem se jaz tako smejala. Hitro je obrnil glavo in me pogledal. Bilo je prehitro, da bi lahko spustila pogled. Vsa kri mi je butnila v glavo,…zardela sem kot že dooolgo nisem. Umaknila sem pogled in gledala svoj telefon.
Čutila sem njegov pogled na sebi. Kako me je sram! Mogla sme ga pogledati ane!? Koza! Sem si govorila med predvajanjem nove skladbe. Kar naenkrat me je sredi mojega najljubšega dela me je prekinilo s komolcem dreganje pod rebra. Nekaj časa sem se pretvarjala, da ne vem kaj se dogaja dokler mi ni prekipelo.
»Kaj je?«
»Nič.«
»Zakaj me potem, neprestano dregaš s komolcem pod rebra.?«
»Ne noret, nimam nobenega kulija, da bi ti dal avtograma ali kaj podobnega. Ne kriči OMG ti si Louis Tomlinson!«
»A se ti je čisto sfržmagalo.« sem mirno dejala, kaj on sploh govori. Pojma nimam.
»A veš kdo sem? Ne?«
V pričakovanju sem ga gledala, kaj bo povedal…še kaj norega.
»Po resnici povedano, prvič slišim zate Lulu,« »Louis« me je prekinil in popravil
» in meniti ne zanima kdo si.« sem nadeljevala.
Vse kar je spravil iz sebe je bil samo velik:
»WAW.«
Ja vem bila sem groba, stroga in neolikana vendar mi je šel res na živce z žokanjem!
»Kaj je?!« sem ga zopet vprašala, saj je vame zjal kot da sem čudakinja, kar tudi sem.
»Nič.«
»Nekaj more biti., da si rekel samo WAW?.«
»Nič res.«
Zavila sem z ožmi…
» What ever.«
Nazaj sem se spravila poslušati glasbo. Nisem več razumela besedila, ki ga je pevka pela, samo premlevala sem pogovor, ki se mi je zgodilo ravnokar.

mnenja prosssim?
hvallla za branje vsm <3
26. oktober 2013
u125821
u125821
ful dobra zgodba
neeeeeeeeeeext!
26. oktober 2013
u153581
u153581
hvalllla
ps-nadeljujem po 5 nextih...sori
26. oktober 2013
u138043
u138043
MNENJE:TO JE DBEST ZGODBICA
NEXT!!!!!
26. oktober 2013
PER-FECT
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
26. oktober 2013
u153581
u153581
hvala usm!
26. oktober 2013
next
26. oktober 2013
u153581
u153581
_2________________________________________________________________________________

2

Stopila sem na avtobus, se zrinila med ljudi čisto zadaj. Zasedla sem sedež, na drugega pa položila torbo, da Lulu, ali karkoli že je nebi prisedel. Iz torbe sem potegnila skicirko in začela črtkati, obliko obraza, imel je skoraj bolj koničasto brado. Ter ravni nos. Dodelala sem tople, oči polne veselja in radosti. Sledila so usta…bila so razpotegnjena v širok nasmešek, pri katerem je lik na sliki pokazal vse svoje dele zobe. Dodelavala sem konice las, ki so štrlele vsaka po svoje, vendar se jih ni dalo videti vseh, saj jih je zakrila kapa.
Ko se mi je izdelek zdel dokončan, sem začela senčiti robove, ustnic, lic, kape in lase. Po dokončanem risanju sem sliko obračala, gledala sem koga sem pravzaprav risala? Levo, desno in saj to je ….Louis! sliko sem hitro zmečkala in jo jezno vrla v torbo. Vstalo pot sem togotno strmela skozi okno….

Takoj ko sem izstopila sem, sem v prsih čutila nenavadno praznino…zakaj? Ker ga ni bilo ob meni, saj ga najbrž tudi nebom nikoli več videla. Žalostna in vsa zamišljena sem se povzpela po stopnicah šole, zavila levo po hodniku, dokler nisem prispela, do kemijske učilnice. Usedla sem se v zadnjo klop, ki je bila odmaknjena od vseh ostalih…

Nekaj sebičnih pogledov, je bilo usmerjenih vame, zato sem si samo mislila hvala bogu da so čez 10 dni poletne počitnice, nič šole, nič sovražnikov in trapastih misli o ljudeh.
Pustila sem da ljudje buljijo vame, govorijo o meni kar se da in nasploh me je brigalo.
Mislila sem, da bom do konca ure ždela sama v klopi, a sem se motila. Kričeče je v razred prihulila, Lindsy. Vrgla se je na stol poleg mene in tako se je spet začelo:
»Ne moreš verjeti, kaj sem slišala na radiju!«
Želela sem ji odgovoriti, že sem imela odprta usta, ko me je prekinila..
»1D bodo imeli nastop tukaj!« in kričala naprej.
To je bila novica, ki sem jo želela resnično slišati! Niti malo me ne briga za njihov koncert, kaj šele za kogarkoli od njih!! A njo to sploh ni motilo, govorila je kot da jo je nekdo navil in ne more nehati.
»uuuu, pa še nekaj imam dve karti in ugotovi kdo gre z mano na njihov koncert!?«
»mm, Christy'« sem odgovorila v smislu, da prosim naj bo ona, ne jaz!
Še podrobneje je razlagala o shopingu in kaj vse bova oblekle, vsa pravila je določala ona in kar me je najbolj raskurilo. Ves čas te 1D! in to ne samo ona ampak vse punce!
Probavala sem držati jezo zase, a je bilo preveč vsega na kopičenega v meni, na splošno nisem več zdržala!
»Kaj misliš, da mi je mar do te sebične skupine! Ne maram je , nikoli je nisem. Poskušala sem ti to dopovedati, pa mi nikoli nisi pustila , da povem kako se meni to zdi ali bi sploh rada šla!«
Z napol solznimi oči me je opazovala…
26. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg