Forum
u162206
u162206
Hei!

Odločila sem se, da bom napisala svojo prvo zgodbo. Šla pa se bo v One Direction.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. DEL

Vsak čas jih bom zagledala. To je bila moja življenska želja. In končno se mi bo uresničila! Nikoli še nisem bila tako živčna. Kdaj bodo stopili na oder. Bila sem ena njihovih največjih fenic zares. Za njih bi umrla. Mama mi je za 17 rojstni dan kupila dve karti za koncert 1D. Vsak čas se bodo dvignile zavese in pozdravili bomo najboljšo skupino na svetu. Srce mi je za vsak trenutek hitreje razbijalo.

To sem jaz Briana:

Moja bff Sarah:

Zavese so se odgrnile zagledala sem najpopularnejšo glasbeno skupino ever. Zadrla sem se, kot še nikoli v življenju. Prav tako moja najboljša prijateljica Sarah, ki sem jo vzela zraven na koncert in ostali feni. Toliko ljudi nisem nikoli videla na kupu. In to je bil moj prvi koncert. Pozdravili so nas, mi pa smo se še enkrat zadrli in začeli skakati. Zayn, Liam, Naill, Louis in HARRY! Njega sem naravnost oboževala. Začeli so peti in mi smo se začeli vrteti v ritmu.

Ni se dalo opisat občutkov. Veselje, sreča, ljubezen... Tisti hip sem bila najsrečnejši človek na svetu. To je bila moja druga najljubša pesem. Pravzaprav so mi vse bile všeč. Ampak ta še posebej. Kar naprej sem pogledovala Harryu. V resničnosti je bil še lepši. Na srečo sva s Sarah dobili VIP vstopnici. Bile sva v prvi vrsti. Mar je gledal mene? Očitno se mi je le zdelo. Saj sem bila tisti hip zelo nora. Druge pesmi so bile prav tako super. Uživala sem do konca. Ko je bila pavza sva se z Sarah malo pogovarjale.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
J-jaz, S-Sarah
J: Kaj si tako zasanjana?
S: Hmm... A ni Louis tako srčkan? Kateri je pa tebi všeč?
J: Sarah? Kaj ti pa vendar je? Saj imajo vsi punce.
S: Hh... Nekateri so nedostopni. Naprimer Louis!
Le pogledala sem jo. Zaljubljena je bila. To se je videlo že iz vesolja.
J: Meni je pa malo Harry všeč. Mislim kot pevec. Drugače pa dobeden.
Sarah je pokimala in bila še kar zasanjana. Deska ji je manjkala!
Ko je bilo pavze konec so zapeli še veliko lepih pesmi. Ko sem segla v torbico in zbrskala mobitel in pogledala na uro. "Kaj ura je že 23:15!" sem kriknila. Nekaj ljudi me je grdo pogledalo. Zardela sem in se prepustila spet ritmu glasbe.

Ko je bilo koncerta konec, se je zabava nadaljevala v disku. Vrtela se je divja glasba. S Sarah sva šle do šanka in naročile dve vodki. Za vsako eno. Vodka je bila zelo močna. Natakar pa nama je kar dal tudi, če nisva bile polnoletni. Mogoče pa zgledama starejši. Naročili sva še kozarčka vodke in še enega. Skupaj sem jih spila že 3! Ampak nisem bila še pijana zato sem Sarah rekla naj nehama. Šle sva na plesišče in se zavrteli. Rabila sem svež zrak...

Ko sem odšla ven na prekrasen vrt sem tam zagledala... Harrya Stylesa. In okoli sebe ni imel oboževalke. Približala sem se mu in ga seveda prosila za avtogram. Kako sem bila trapasta. Z veseljem mi ga je dal medtem me pa skos gledal v oči. Začela sem klepet...
J-jaz, H-Harry
J: Kako to, da nimaš dobene fenice okoli.
H: Saj jo imam. Tebe!
J: Hah smešno. *Kako sem si drznila tako se pogovarjat z njim?*
H: Kako ti je ime?
J: Briana Johnson. *Zakaj ga je to zanimalo?*
H: A lepo. In kje živiš?
J: V Londonu jasno.
Le zasmejal se je. Zares čuden tip.
H: In greš plesat?
J: Kdo bi se te pa branil? Seveda! *Kaj vse sem si drznila!*
Harry:

Na plesišču so naju seveda vsi gledali. Vau! A je bil to original Harry? Kako sem bila smešna. Plesal je res odlično. Škoda je bila, da so naju vsi zijali. Halo? Sem maybe marsovec? Očitno res. Navadna Londonska punca v primerjavi s najpopularnejšim fantom na svetu? Kako sem bila nora. To moram res povedati Sarah. Kje sploh je bila? Očitno se je šla osvajat Louisa, kot jaz Harryja. Smešno kajne? Ko sem pogledovala tako naokoli me je Harry vprašal, če je vse vredu. Jaz sem mu le odvrnila, da iščem prijateljico in da jo bo itak poiskala. Nato je prišla bolj umirjena glasba za zaljubljence.

Ko sem že hotela iti s plesišča, me je Harry prijel za roko. Oči so se mu iskrile. Zardela sem in se mu prepustila. Očitno sem bila nora, da se v to zapletam. Saj očitno je le prijateljstvo. Ali bo med nama res kaj več? Kaj, če sem mu všeč? Kako sem nora! No on je meni definitivno postajal. Nisem si ga upala gledati v oči. Nenadoma sem začutila roke na mojem pasu. Seveda so bile od njega. Ko je bil najbolj romantičen del pesmi me je...
a) Odrinil od sebe.
b) Strastno poljubil.
c) Odšel iz plesišča.

Upam, da vam je začetek všeč, jaz vem, da je beden. Upam, da boste brali!
Veliko bi mi pomenilo! Hvala!

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. januar 2014
u157816
u157816
next
dober začetek
12. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike