Forum
u36102
u36102
no jst sm se odločla da bom napisala eno zgodbo... :3 upam da vm bo všeč.

Heej, moje ime je Vita. Hodim v drugi letnik in mam najboljšo prijatelico Majo. BFF sva že od prvega razreda, in si vse poveva, ampak v gimnaziji sva se začeli družit še z Masonom.
Mam tudi fanta Nicka, ki je najbolj popularen fant na šoli in mi ga vse punce zavidajo!!

js

Maja

Nick

Mason

04. december 2011
u36102
u36102
Danes je prvi dan šole. Nick mi je rekel, da me on pobere doma, ampak zdaj ga že pol ure čakam in seveda zamujam.
Naenkrat zazvoni telefon. "Hvala bogu, Nick", se javim "kje si, že pol ure te čakam!!"
"Ni, Nick", reče Maja. "Nick je že v šoli, kličem ker te še vedno ni"
"Kaj!?, Nick je že tam?!"
"Ja," se zasmeje.
"Kaj pa mu je?! Rekel je, da me pride iskat!"
"No, on je že tukaj, ti se pa tudi spokaj sem.."
Prekinila sem zvezo in šla v garažo po svoj avto.
Kreten, zakaj ni poklical?!

V šolo sem seveda zamudila, kar me sploh ne briga.
Takoj ko vidim Nicka grem k njemu in ga naderem.
-Zakaj si rekel, da me boš pobral doma potem te pa ni bilo?!
-Kaj? Nikoli nisem rekel, da te bom prišel iskat danes. Jutri, reče in se nasmehne. Potem me potegne k sebi in me poljubi pred vsemi. To mi je tako všeč, ker so potem vse punce naokoli ljubosumne. Ampak še vedno sem jezna, čeprav tega ne rečem.

Po šoli gremo jaz, Mason in Maja v park. Na začetku smo se pogovarjali nekaj brezveznega, potem pa je maja naenkrat rekla:
-Mislim da te Nick vara.
-Kaj!?, totalno me je vrglo. Zakaj bi me Nick varal?!

next..?
04. december 2011
u36102
u36102
no men je dougcajt....

-Nevem, bila sem pri tebi, ko je rekel, da te pride iskat, pa vseeno ni prišel.
-In zdi se mi, da se je pripeljal z neko blondinko., je rekel Mason.
Maja mu je poslala grd pogled.
-Mislila sem, da ji ne bova povedala vsega! Tako bo bolj prizadeta!
-Tako ali tako je že prizadeta, lahko še kaj dodava...
-Ne!, sem rekla. Gotovo me ne vara!! Če ne že drugo, sva najbolj popularen par na šoli, tega gotovo noče izgubiti!!! Če misliš da me bo zapustil, potem se pač ne druži več z mano!!
Bila sem besna, zato sem vzela svoje stvari in šla domov. Čez nekaj časa mi je bilo žal da sem bila tako nesramna in sem majo poklicala po Skaypu. K se je javila je bila samu v modrcu in rekla je da se ravno preoblači, zato naj bom hitra. Opravičila sem se, ampak ona je rekla, da je tako ali tako vredu. Potem se je poslovila. Očitno je kliknila na napačen gumb, ker ni prekinila klica. Hotela sem ji že nekaj rečti, ampak naenkrat sem zaslišala znan glas....
04. december 2011
next, samo mal je nerazumljivo konc pa začetk tega, prvega pa drugega dela
04. december 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/christmas-love-in-new-york-3/25979/
upam da nobenga ne moti če oglašujem... če ja sam rečte.

Pa prosim preberte!!!
04. december 2011
u36102
u36102
:::POILRS::::: (preberte)

Jst doma pišem velik zgodb in pač te se mi kle ne da več pisat zato: v tej zgodbui jo nick vara z majo in pol gre Vita skupi z Masonom, samo pol ugotovi, da sta Mason pa maja to načrtvala, ker je bil Mason že vs čs u Vito maja pa u nicka in pol Vita pusti masona in ma enga druzga in pol je neki časa z unim, nakonc je pa z nickovim najbolšim frendom Danom s katerim se je vs čs kregala......samo če bi copy pasteala pol bi blo predoug in morem use šeenkrat pisat, tega se mi pa neda, tko da nam več pisala te zgodbe ampak eno drugo.......

če vs zanima....
07. december 2011
u36102
u36102
* ::::: SPOILERS ::::
07. december 2011
poveš naslove zgodb ki jih pišeš? piiiiis?
07. december 2011
u36102
u36102
emm, doma jih pisem...
08. december 2011
aaahaa...
08. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg