Forum
u125377
u125377
   нєℓℓσ!!! נαz ρα мσנα ƒяєη∂ιcα ѕмα ѕє σ∂ℓσčιℓι ηαяє∂ιтι zgσ∂вιcσ.★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★ Ne vem kaj je danes za en dan! vsa sem zaspana. po pouku sem odhitela domov in se pripravila da grem prespat k Em. Medtem ko pakiram stvari, pa se vam naj predstavim. Sem Ammy. Ammy Blue, stara sem 16 let. Z družino živimo v Londonu. Imam mamo Sanjo in Očeta Simona. Imam tudi brata Svena, ki je star 17 let. Kot   vsaka normalna najstnica imam tudi jas svojo BFF ime ji je Emmely Rose Moon, nakratko Em. Stara je 16 let in skupaj hodima na gimnazijo v Londonu. Na šoli sma kr popularni. Zdaj sem pa žvse spakirala in grem z dvema kavčkoma k Em kjer bom prespala 3 dni nato pa grema v Slovenijo k mojemu bratrancu Alexu. In že čes 1 mesec imam rojstni dan.Juuuupiii!!! Komaj čakam pri Alexu boma 3 tedne. Nato se pa vrnema domov. ☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★

вσš вяαℓ/α

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. april 2013
Next
24. april 2013
u70873
u70873
no jaz sem sopisateljica te zgodbice!
Po pouku sem odšla domov. In si vse pripravila da pride k meni prespat Am. Tako kličem Ammy. Jaz sem Emmely Rose Moon. Za prijatelje Em. Stara sem 16 kot je Am že prej omenila živim v Londonu. Imam tudi fanta za katerega Am sploh neve to pa zato ker bi verjetno nasprotovala zvezi, saj je moj fant njen brat Sven. No gremo nazaj k meni. Imam mlajšega bratca Louisa, očeta Tima in mamo Tanjo.
Ker sem še imela nekaj časa sem poklicala Svena in najin pogovor je potekal tako:
J: jaz S: Sven
S: Hei!
J: Heii! Kak si kaj danes??
S: Super!! ti?
J: Tudi super!
S: Kaj ti bi prišla do najine skrivne hišice??
J: Ja, bom probala saj veš da pride Am k meni prespat.
S: Ja vem torej se tri dni neboma vidla?? (reče z žalostnim glasom)
J: Daj grema zdaj že do najine hišice ker boma pol drugače pozna. Pa da veš pol morm it še v trgovino!
S: Jap! čaww!
J: Čaww!
In prekinila sva. jaz sem se oblekla v to:

Malo naličila, vzela denarnico in odšla v park k najini skrivni hišici.
Jaz:

13. maj 2013
next
14. maj 2013
u125377
u125377
Odšla sem po potki skozi park, kjer sem srečala Louisa od Em bratca. Malo sma se pogovarjala.
Najin pogovor:
J-jaz,L-Louis
J hey
L hey
J kak si
L vredu,ti
J gre.veš kaj dela Em?
L z svenom je šla v neko hiško.
J kakšno hiško.
L eno.no nesmem povedat

In tako je otekel stram po glavi pa sta mi rojevala le dva vprašanja. Kakšna hiška? In kaj v njej delata. Odpravila sem se dalje oz.proti Em in želim izvedeti kaj ima z mojim bratom. Pa da me nebi razumeli narobe želim si da bi bila skupaj ampa ko sem jaz v bližini se vedeta kot največja sovražnika na svetu. Počasi sem prispela pred vrata Emine hiše. Pozvonila sem in vrata mi je otpr Sven. Čudno sem ga pogledala on pa se je samo nasmejal. Brez premisleka sem stopila v hišo in odšla po stopnicah v Emino sobo. Tam sem videla Em kako je na postelji in je na fb-ju. Ko me je zagledala se je zdrznila ter odložila računalnik. Počasi je prišel tudi sven in takoj sem ju napadla z vprašanji. "Kaj dela Sven tu? Kaj delata?..."Pomiri se Am! Mi je rekla Em. "Se boma razložla sam ploisss ne nasprotovat."
20. maj 2013
nexttt
28. maj 2013
u70873
u70873
*****rose*****
***v hiški***
ko sem prišla do hiške sem vstopila in pogledala če je Sven že tam in ga na srečo še ni bilo zato sem lahko naredila presenečenje saj je on na to 1oo% pozabo. danes ob 12.oo sva pred enim letom postala par. pripravila sem mu muffine s srčki. ko sem jih na postelji razporedila v stčku sem si svoje delo še enkrat ogledala in zakrat me je nekdo objel in poljubil na lice. po njegovih mehkih poljubih sem ugotovila da je to Sven "Pikec si končni le prišel!" sem rekla malo bol v hecu in ga poljubila na usta. poljub se je podalšal v strastno poljubljanje. nakar se je Sven umaknil in in se pred mano pokleknil na kolena "Emmely Rose Moon bi mi dala to čast in si nadela moj prstan ljubezni??" "ja,ja bi!!" vem da je čudna a prstan ljubezni je znak da si delita življenje že eno leto ali več. ko mi je nadel prstan sem ga poljubila in začel se je boj jezikov. pod drevesom sem zaslišala pogovor. vendar ne navaden to je bil pogovor me louisom in Am. kak ga bom lepega dne ubila.... povedal ji je za naju in skrivališče. "Sven morama domov Louis je povedal Am za skrivališče in za naju!" in že sva po drugi strani zdirjala k meni domov. ko sva prilezla skozi okno v mojo sobo sem hitro vklopila računalnik in se prijavila na fb. in takrat je zazvonilo. bila je Am. (dalje tako že veste) "Se boma razložla sam ploisss ne nasprotovat." sem rekla "no midva sva.." sem hotela začet a me je Am prekinila "čakaj od kot maš ti zdaj prstan??" "od danes. no midva sva že eno leto.." sem rekla in s svenom sva istočasno rekla "par!" in se nasmehnila. " pa to je super!!!!" je zaklicala in naju objela "aja kaj bi te bptilo če bi Sven danes ostal tu in bo pol šau z nami k Alexu??" "ja lahko pride." nekaj časa smo se še pogovarjali in ko smo pogledali na uro smo ugotovili da je ura 02.00 zjutraj in odpravili smo se spat. stisnila sem se ob Svena in zako zaspala.
prstan:

28. maj 2013
u125375
u125375
NEXT in poglej kdo bere
10. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg