Forum
takole, kot sem obljubila objavljam prolog nove zgodbice

PROLOG
“Ne boš mi več bila v napoto,” sem zamrmrala ženski, ki je ležala na postelji. Bila je v bolnišnici samo zato, ker sem jo jaz spravila tam. “Ne boš ga več imela. Dovolj si ga mučila. Dovolj si ga varala. In dovolj dolgo si bila njegova žena.”
Imela sem nalogo. Bila nam je v napoto. In dejstvo, da sem njenega moža ljubila, je bilo dovolj močno, da sem jo hotela ubiti.
“Sovražim te,” sem zamrmrala, preden sem njen obraz prekrila z blazino. Bila je zvezana tako, da se ni uspela upreti.
“Crkni, prasica,” sem dodala, ko sem jo dušila z blazino. Šibko se je poskušala premikati, vendar sem vztrajala.
Ko sem odmaknila blazino, je bila mrtva.

_________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
kdo mislite, da je ženska, ki jo je glavna junakinja ubila?
03. julij 2016
nextttttt
in mislim da je bla nikki al pa nina
03. julij 2016
Next
03. julij 2016
Nikki
03. julij 2016
Neeeeext
03. julij 2016
u145668
u145668
Nexttt
03. julij 2016
u193768
u193768
Nimam pojma ampak neeeext
03. julij 2016
pravzaprav se še nisem odločila, kdo bo. jutri bo nov Next in takrat boste izvedele
03. julij 2016
Next
03. julij 2016
Se kakšen Next?
04. julij 2016
Next
04. julij 2016
Upam da vam bo zgodbica vsec
04. julij 2016

1.
“Eleanor, si opravila?”
Njegov glas me je prebudil iz razmišljala. Pogledala sem šefa, ki mi je nedavno dal nalogo, da se rešim ženske za njegov podli načrt. Ni pa vedel, da sem se zaljubila v njenega moža in ga hotela zase.
“Ja,” sem pokimala.
Ubila sem jo pred približno eno uro. Verjetno novinarji še niso izvedeli za njeno smrt. Saj je bilo sredi noči, kajne?
“Odlično. Šla boš na pogreb,” mi je hladno ukazal. Presenečeno sem se zastrmela vanj. Na pogreb? Ne, saj tega ne more zahtevati od mene.
“Zakaj?” sem rezko vprašala.
Bila sem morilka. Prvič sem umorila nekoga, čeprav sem hotela se je rešiti. Vendar nisem pozabila ... Da sem umorila žensko, ki mi je bila tekmica, iz čistega koristoljublja. Moj načrt je bil, da se približam njenemu možu in ga zapeljem. O njej sem vedela marsikaj. Uspelo mi je izbrskati preko šefa in iz dna srca sem jo sovražila.
“Moraš,” je hladno odvrnil. “Moraš.”
“Ampak ...” sem zamrmrala.
“Ne ugovarjaj, Eleanor,” me je prekinil. “Moraš iti na pogreb in se pretvarjati, da ti je strašansko žal? Mogoče ti bo padel v objem.” Stisnila sem ustnice. Vedel je, da mi je on všeč. Vendar pogleda nisem odmaknila.
“Prav,” sem podlegla.
Mogoče pa ne bo tako slabo. Verjetno bo podlegel mojemu zapeljevanju in tako bom uspela pridobiti moškega svojih sanj.
Če ne bo preveč žaloval zaradi tiste prasice.

________________________________________________________________________________

* * *

Tri dni kasneje.
Stala sem na vročem soncu, oblečena v črno. Počasi sem stopala za ostalimi prišleki, ki so slavno igralko pospremili na njeno zadnjo pot. V medijih se je govorilo, da naj bi jo nekdo zadušil. Še sreča, da sem izbrisala prstne odtise, saj bi mi v nasprotnem trda predla. Nisem smela biti sumljiva.

mnenja, teorije?
04. julij 2016
Next
04. julij 2016
Next
04. julij 2016
u193768
u193768
Neeeeext
05. julij 2016
u145668
u145668
Neeeeeextttt!!
05. julij 2016
Next
05. julij 2016
Kateri posvetim Next?
05. julij 2016
Meni prosim!!!!
05. julij 2016
u213647
u213647
Ful zanimivo Next
05. julij 2016
Velja
05. julij 2016
Next posvečam summer night13

Obstali smo pred mestom, kjer jo bodo pokopali. Skozi sončna očala sem opazovala njega. Čeprav je imel na očeh sončna očala, sem vedela, da ima verjetno solzne oči. Bilo mi je žal. Na neki način. Vendar sedaj imam priložnost, da ga zapeljem in ... Spravim v svoj objem. Čeprav mogoče ne bo lahko ...
Njena družina jo je objokavala. Komu mar zanje. Bilo mi je le pomembno to, da je bil ponovno samski. Pravzaprav vdovec.
“Moje sožalje,” sem dejala, ko sem stopila mimo njega. Sprejel je mojo dlan. Ob dotiku me je streslo, vendar tega nisem pokazala.
“Eleanor,” je zamrmral moje ime.
Da, spoznala sva se pred nekaj tedni. Moj šef me je poslal rešiti nekaj stvari, ko sem se slučajno zaletela vanj. Še zdaj se spominjam, kako sem se nerodno opravičevala. Kljub temu pa me je vprašal po imenu. Ko sem izvedela, kdo je v resnici, sem omenila šefu, da sem ga spoznala. In on je pričel kovati načrt, kako ga uporabiti v svojih umazanih poslih. Vendar Nikki je bila odveč. Ona ni bila del našega načrta.
In ker sem se jaz zaljubila vanj, sem se je morala rešiti. Ni mi bila več v napoto. Ko pa bo nor name, bomo izvedli načrt.
Potreben bo čas. Čas, ki ga nimam.
“Res mi je žal, Ian,” sem dejala.
Žal? Ni mi niti najmanj žal, da sem jo umorila.
Ni mi žal, ker je ostal vdovec.
“Kasneje bomo imeli majhen sprejem pri meni doma,” je zamrmral v odgovor. “Bi bil vesel, če bi prišla.”
Pokimala sem. Natanko sem vedela, kje je doma. Bila sem vesela vabila. Mogoče, če bova ostala sama ... Bom uspela uporabiti vse svoje čare. Mogoče. Vendar nisem računala, da bom že danes uspešna.
Njegova hiša je bila žalostna. Žalost je bila tako prisotna v zraku, vendar jaz pa sem bila vesela. Vesela, ker je več ni bilo.
Opazovala sem ljudi na sprejemu. Toliko zlaganih obrazov. Vsi so vedeli, kakšna je bila. Pa so vseeno prišli na pogreb. Zdelo se mi je ... Nekoliko nenavadno. Kljub temu pa sem igrala užaljeno Ianovo prijateljico in čakala na pravi trenutek, da se mu približam. Tega nisem dobila skoraj takoj, saj je njena družina bila okoli njega.

mnenja, teorije?
05. julij 2016
Next!!!
05. julij 2016
Hvala za posvečen Next! Ta zgodba je res čist drgačna od drugih. To bo sigurn še zlo napeto!!!
05. julij 2016
Next
05. julij 2016
u145668
u145668
Neeext
06. julij 2016
Next
06. julij 2016
u193768
u193768
Neeeeeext