Forum
нєιι!
νєм ∂α נє тєн zgσ∂вι¢ žє ƒυℓ νєℓιк, αмραк ѕєм ѕє υѕєєη кσηčησ σ∂ℓσčιℓα ηαριѕαт ѕνσנσ ρяνσ ιzмιšℓנєησ zgσ∂вσ ιη υραм ∂α ναм вσ υšєč.
zα zαčєтк вι яαвℓα 5 ηєχтσν ρα ρℓιѕ σgℓαšυנ

тє.
27. februar 2015
u178079
u178079
Next
27. februar 2015
Še 4 nexte
27. februar 2015
u189657
u189657
next <3
27. februar 2015
next
28. februar 2015
Še 2 <3
28. februar 2015
next
28. februar 2015
u164631
u164631
next
01. marec 2015
next
01. marec 2015
Hej, sorry kr prej nism mogla objavt, zadnje čase mam ful malo časa..
=======================================================
PREDSTAVITEV☺
===============
Hej,
sem Lindy (14) in hodim v 9. razred. Ful rada pojem in igram na različne inštrumente. Zrd tega tudi veliko sodelujem na koncerte. Ko bom velka bi bla najrajš pevka ali igralka ali oboje☺
Jaz:

Imam tudi brata Logana (15), on hodi v 1. letnik in ga mam najrajš na svetu<3 Zna igrati na bobne in sva že razmišljala ustanovit skupino sam sva se na koncu skregala zrd imena benda hahah.
Logan:

Moja starša sta najboljša na svetu, ful ju mam rada..sam škoda da ful velik potujeta.
Mami (35) je pevka in oči (36) je igralec.
Mami:

Oči:

In to je moja BFF! Ful jo mam rada sin ona mi je res kt sestra. Je moja sošolka in ima podobne hobije kot jaz. Trenira košarko (jaz bi tudii).
Maša:

Rabla bi 5 nextov. Vam je ušeč za začetk?
07. marec 2015
next
07. april 2015
Bom kr zdj dala next k mi je dc
-----------------------------------------------------
Zjutraj me je zbudila budilka, kar pomeni schooool!!! Včasih se šole prou veselim k se loh družm s prjatli pa to, ampak danes bi rajš skočla čez okno. Danes pišemo matematiko ta predmet najbl sovražim...

Oči naju je odpeljal v šolo, ohh hvala k se mi prou ne da hodt 15 min do 'mučilnice'. Vztopim v razred in me prestraši sošolec Nik. Najrajš bi ga ubila! Hodm naprej do moje BFF in zdi se nekam žalostna.
J: jst, M: Maša
J: ojj! Kko si?
M: slabo...
J: kaj pa je?
Mbruhne v jok) pes mi je umrl!!
J: o ne...
Začela sm jo objemat in govorila sm ji da bo use ok, ampak nevem kako naj ji pomagam. Tega psa je imela zelo rada, ime mu je blo Sky. Res je bil priden in zabaven. 1. Ura je bila matematika in smo pisal...ok priznam da mi je šlo ful bad ampak ne bom dobila pomoje cvek..upam. Pouk je pol šeu ful hitr. K sm prišla domov sem šla takoj v mojo sobo po računalnik in se prijavila na fb. Imela sem kar velik obvestil in sporočil. Dobila sem tudi prošnjo od enga tipa. Ime mu je Leon Fruc in ga sploh ne poznam. Pogledala sem njegove slkke in je fffuuuul lep!! Sprejela sem ga in potem sm opazila da je na fbju. Poslal mi je sporočilo...shit!
------------------------------------
Ok upam da vam je ušeč, kr res zgodbo pišem prvič
Useen kok nextou dobim sam da bo več kt en
07. april 2015
u182474
u182474
neeext
07. april 2015
še 1 ali več nextou pa dam
07. april 2015
u178079
u178079
neext
07. april 2015
Leon:heej! Kako si? Vem da je malo čudno, saj me ne poznaš...ampk ko sem te videl na fotografiji...hočem rečt, da bi te rad spoznal v živo
L.p. Leon
P.S.: fuuul si lepa Lindyyy
~~~~~~~~~~~~~
Ok. To je blo najbl čudno in najlepše sporočilo k mi je fant napisal!!! Iiiiii!!! Ojoj kaj naj mu napišem?! Wait a sec... kko naj mu zaupam? Kr neakret me je našu na fb-ju....ooh sj kaj pa bi blo narobe sj ma slike in piše na katero šolo hod. Maša ma prou, včasih preveč kompliciram. Oki res kaj naj napišem??

Aha, že vem! Rabm bit normalna in cool torej...Heii! Res hvala za kompliment haha... Nevem če bi se lahko videla, mislim da bi se morala najprej malo bolj spoznati, preden se vidiva v živo.
p.s.:thank you again.
Ok. Sj mislm da je to uredu mhm...copy...paste..s..send!! Oki poslano jooj
07. april 2015
ni mi prijel usega zato bom še nadaljevala
07. april 2015
Ura je že 16.00 in bolje bo da se odpravim na trening (čeprou 1 uro prej ampak grem z busom) Treniram odbojko in mi je ful ušeč, pred kratkim sem začela trenirat in usak dan je better and better Ful si želim it na tekme pa to ker še nikoli nisem šla...Klub se imenuje VITAL!

Guess what? Trener me je vpisal na mojo 1. tekmo! Yeees!! I'm very happy!!
Komi čakam da mi naredijo dres pa mi je ful ušeč, ker bo na dreovih moj priimek! Si že predstavljam CRUISE... pa tud št. me zanima upam da bom 8, sj je moja najj. Sta 2 slabi in 1 dobra novica...slaba: jutr je tekma!! In sem ful žiučna..dobra: jutri bom imela samo 2 uri pouka..slaba: Prvi dve uri sta matematika in slovenščina, ooh!!
07. april 2015
Next
27. september 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg